State Department: Karadžiću nije ništa obećano

Ko ga ebe kad je verovao Amerima. Aj' da nije imao savremenike koji su se tako zeznuli, ali, ovako, zalim ga k'o sto zalim prosecnog heroinskog zavisnika. Znao si sta radis, sad ti niko nije kriv...

***,sad mu niko nije kriv,a?Obesili su ga za oružje koje nije posedovao:confused:

i zbog zločina,od kojeg su Jugoslovenski ratovi 10x gori(invazija Kuvajta 1991.)
 
Ja pricam o doktoru Dabicu, a primer sta se desava onima koji sklapaju dilove sa Amerima je trebao da mu bude taj koga si ti spomenuo.

Meni se čini da se Raša za*ebo u tome što nije prihvatio deal sa amerima,a primer onih koji ga prihvataju je Wajfert,koji se bez ikakvog razloga nalazi na hiljadarki,masonska posla,šta ćeš...:D

Isto i Tesla,inspirisan masonskom svetlošću...
 
Nije iskljuceno da tu ima nesto, ali i pored toga ne mogu zamjeriti amerima cak i ako su mu lagali.

Nego, da se mi malo podsjetimo koji je zlocinacki idiot taj Karadzic:

U razgovoru sa Gojkom Djogom koji su njih dvojica vodili 12. 10. 1991., Karadzic pet puta ponavlja kako ce Muslimani nestati u slucaju rata. "Oni ne razumiju da ce biti krvoprolice i da ce muslimanski narod biti istrijebljen."

"U samo nekoliko dana, Sarajevo ce otici i bice petsto hiljada mrtvih, za mjesec dana muslimani ce nestati iz BiH."
Razgovor Karadzica i Momcila Mandica 13. 10. 1991.

Dva dana poslije, Karadzic je u BH skupstini odrzao onaj cuveni govor u kojima je muslimanima zaprijetio istrebljenjem.

"Nije problem nabaviti nuklearno oružje na tržištu, čak i kada ga ne bismo imali."
Radovan Karadžić, Večernje novosti, 7. januar 1993.

"Mi nismo protiv cijelog svijeta, cijeli svijet je protiv nas."
Radovan Karadžić, NTV Studio B, 7. maj 1993

"I predsednik Radovan Karadžić i ja smo izdali naređenje da sve što bude letelo i na nas otvaralo vatru, bude oboreno."
Ratko Mladić, komandant GŠ VRS, Borba, 13. april 1994.

"Ako NATO ili američka vojska žele da pomognu UN, onda ne bi trebalo da se približavaju srpskoj teritoriji... Ne bismo ih napadali, ali ako se približe srpskoj teritoriji i budu neprijateljski ponašali prema nama, doći će do velikog rata. Biće to drugi Vijetnam."
Radovan Karadžić, Borba, 10-11. decembar 1994.
 
Problem je što ti to doživljavaš kao izrečenu pretnju, a istina je da je to izrečeno u cilju očuvanja mira i jedinstvene BiH u okviru SFRJ.

Zamijeni malo uloge pa ces vidjeti da je prijetnja. Cak i da se BiH odvoji iz SFRJ (koja tad vise prakticno nije ni postojala), to nije nikakav razlog da se prijeti jednom cijelom narodu istrebljenjem.

Vratimo se u 91. - ako BiH postane neovisna drzava, zasto bi to muslimani morali nestati? Zasto bi moralo biti pola miliona mrtvih? Ko ce pobiti te ljude? Srbi?


Nije se taj nikad spremao za mir, care moj. Ovo moze govoriti samo neko ko patoloski mrzi muslimane.
 
Ako zbog cega Karadzic treba da robija, to je zbog Krajine koju je prodao (zajedno sa Milosevicem zbog njihovih nesuglasica).

To sto je pricao u to vreme je bilo sasvim normalno, jer su razni husacki govori dolazili sa svih strana i u situaciji kakva je tada bila, to je bilo sasvim normalno.

Cuj, zloconacka izjava, sve sto bude letelo na nas bice oboreno. Jok, turicu metu na guzi*cu da me bolje pogodi.

Dogovor sa Amerima je postojao i za to postoje i materijalni dokazi, a na sta ce sve to izaci, videcemo.
 
Nijedna od gorenavedenih izjava po svojoj negativnosti ne može ni da priđe onoj čuvenoj: "Drago mi je što mi žena nije ni Jevrejka ni Srpkinja..."
Ovu rećenicu, da je izrećena, ovako "Drago mi je što mi žena nije ni Jevrejka niti Hrvatica ili Šiptarka" mnogi od vas nebi je ni zamjetili niti komentirali a u slučaju komentara tražili bi krivicu u Jevrejima, Hrvatima ili Šiptarima a ne u onome ko je tu rečenicu izrekao, pogotovo ako je on Srbin.
Loš primjer vaše negativnosti su i komentari vezani za zločinca Karađića.
Po Vama on je samo kriv što je vjerovao "lažljivim Amerima".
Američka politika, u vlastitom interesu, laže cijeli svijet pa i same Amerikance isto kao što je lagala srpska politika cijeli svijet pa i Srbe a Vi toj srpskoj politici i danas vjerujete i pkuševate tražiti grešku na drugom mjestu.
 
Problem je što ti to doživljavaš kao izrečenu pretnju, a istina je da je to izrečeno u cilju očuvanja mira i jedinstvene BiH u okviru SFRJ.
Jugu je večina Jugoslovena voljela, ali na njihovu žalost ona se raspala prije izrečenih reijeći, od budućih zločinaca.
Znaći vi pravdate, plan Krađića i Miloševića istrebljenje preko milion muslimana i hrvata koji hoće, traže, zagovaraju opstanak BiH kao države u njenim prirodnim i historijskim granicama.
 
Ovu rećenicu, da je izrećena, ovako "Drago mi je što mi žena nije ni Jevrejka niti Hrvatica ili Šiptarka" mnogi od vas nebi je ni zamjetili niti komentirali a u slučaju komentara tražili bi krivicu u Jevrejima, Hrvatima ili Šiptarima a ne u onome ko je tu rečenicu izrekao, pogotovo ako je on Srbin.
Loš primjer vaše negativnosti su i komentari vezani za zločinca Karađića.
Po Vama on je samo kriv što je vjerovao "lažljivim Amerima".
Američka politika, u vlastitom interesu, laže cijeli svijet pa i same Amerikance isto kao što je lagala srpska politika cijeli svijet pa i Srbe a Vi toj srpskoj politici i danas vjerujete i pkuševate tražiti grešku na drugom mjestu.
Jes', i samo cekamo da dodju pravdoljubivi i napaceni Hrvati i Muslimani i prosvetle nas.

Bajo, za razliku od Hrvata, a narocito Muslimana, mi ne mislimo da je "nasa" strana cista k'o rosa.
 
Isto tako mi ne mislimo da su "naši" čisti" ali ne mislimo ni da su jednako krivi za početak rata niti za zločine načinjene u njemu.
Znam da ne mislite. A mozda bi trebalo da se zapitate da li bi rata uopste bilo da Alija nije svez'o zastave i krenuo u otcepljenje. Mozda bi trebalo da se zapitate zasto su mesta kroz koja je prolazila ARBiH postajala isto toliko etnicki cista kao i ona kroz koja je prolazila VRS.

Svasta bi vi trebalo da se zapitate.
 
Isto tako mi ne mislimo da su "naši" čisti" ali ne mislimo ni da su jednako krivi za početak rata niti za zločine načinjene u njemu.

a sta to znaci jednako krivi za pocetak rata?
pa valjda se gledaju uzroci i posledice
valjda se gledaju hronoloski dogadjaji
tacno se zna ko je jednako kriv a ko je posledica
Kao sto se u Bosni zna da nije krenulo od Sarajeva i ispaljenih metaka na svadbi
kao sto se zna u Hrvtaskoj prvo frka sa pismima i cirilicnim natpisima sela i gde zive Srbi...zaboravili ste Opacica?
ma...........nekad ne vredi ni pricati:(
 
Da je tema o Njofri, stavio bih tu izjavu.

I u pravu si, Tudjmanovo zadovoljstvo sto mu zena nije Jevrejka ili Srpkinja nije ni blizu prijetnji istrebljenjem jednom narodu.

Ovu rećenicu, da je izrećena, ovako "Drago mi je što mi žena nije ni Jevrejka niti Hrvatica ili Šiptarka" mnogi od vas nebi je ni zamjetili niti komentirali a u slučaju komentara tražili bi krivicu u Jevrejima, Hrvatima ili Šiptarima a ne u onome ko je tu rečenicu izrekao, pogotovo ako je on Srbin.
Loš primjer vaše negativnosti su i komentari vezani za zločinca Karađića.
Po Vama on je samo kriv što je vjerovao "lažljivim Amerima".
Američka politika, u vlastitom interesu, laže cijeli svijet pa i same Amerikance isto kao što je lagala srpska politika cijeli svijet pa i Srbe a Vi toj srpskoj politici i danas vjerujete i pkuševate tražiti grešku na drugom mjestu.

O pa baš smo puni razumevanja za njofru , koji je uspeo ono što ni Pavelić nije... Stvoriti neovisnu, skoro etmički čistu Hrvatsku...;)
 
Poslednja izmena:
Jugu je večina Jugoslovena voljela, ali na njihovu žalost ona se raspala prije izrečenih reijeći, od budućih zločinaca.
Znaći vi pravdate, plan Krađića i Miloševića istrebljenje preko milion muslimana i hrvata koji hoće, traže, zagovaraju opstanak BiH kao države u njenim prirodnim i historijskim granicama.

Dragi moj prijatelju, lupaš... Neviđeno...Prvi pasus ti je OK

Drugi pasus je ono, što te je propaganda naučila...

Plan o istrebljnju muslimana...:lol:

Samo glupan veruje da bi se neko iz Srbije zanimao za istrebljenje Muslimana u Bbosni, a da ih u isto vreme u Srbiji niko ne dira... Pa Beograd je posle Sarajeva, nejveće muslimansko stecište... Tamo ima 150.000 muslimana...
 
Lako je iz Nisa pricati kako je ono sto se desilo u Bosni u stvari samo tudja propaganda. Jos malo pa bugarska granica, na drugoj strani Balkana. Daleko, brate.

Sve sto je na terenu izvrseno u BiH, smisljeno je u Beogradu. Dokazano sto puta do sada.

Jer moras biti krajnje naivan da pomislis kako su se nekakvi Karadzic i Krajisnik nadigli u rat bez podrske sluzbenog Beograda, organizacijske i materijalne, te kako su pocinjeni onoliki planski zlocini a da Beograd za njih nije znao.

Cuj ima u Bg 150 hiljada muslimana? Pa sta? Ima i u Americi Srba koliko hoces, i niko ih ne dira, pa je Amerika opet bombardovala Srbiju.
 
Uopšte ja nisam posmatrač sa stran svih događaja iz 90-ih, nego aktivni učesnik...

Ne postoji ni jedan jedini argument za tvoju priču o planu za istrebljnje muslimana, a kamo li dokaz...

Ej.. Slušaš li ti sebe...

Pricamo o BiH, gdje si aktivno ucestvovao?

Dokaza ti je pun Haag, samo sto ih odbijas priznati. Ne znam zasto, to ti znas.

Slusam, a ti sebe? Na citate Karadzicevih prijetnji muslimanima iz oktobra 91. ti kazes kako je Tudjman bio zahvalan sto mu zena nije Srpkinja ili Jevrejka? Wtf?
 
Pricamo o BiH, gdje si aktivno ucestvovao?

Dokaza ti je pun Haag, samo sto ih odbijas priznati. Ne znam zasto, to ti znas.

Slusam, a ti sebe? Na citate Karadzicevih prijetnji muslimanima iz oktobra 91. ti kazes kako je Tudjman bio zahvalan sto mu zena nije Srpkinja ili Jevrejka? Wtf?

Nisam morao biti u Bosni da bi po nešto znao o tome, sam toga ti ne uperuješ prst u Sarajevo, nego u Beograd.

Nisu pretnje, nego upozorenja... Upravo u cilju da bi se sprečio rat... Dakle, ljudi sprečimo rat, da ne dođe do krvoprolića, jer ako doođe, desiće se to čega se Karadžić plašio...

Ko u Hagu odgovara za plan Srbije i Miloševića za istrbljenje Muslimana?
 

Back
Top