Staromodni muskarac

devojku koju volim, na koju mislim svakoga trena..njoj nesto napravim...volim da pravim razne sitnice...nekad je to ogrlica, nekad skulptura, nekad crtez..nekad i cvece..bitno je iznenaditi devojku necim lepim i dati joj do znanja da je zelimo i volimo
 
devojku koju volim, na koju mislim svakoga trena..njoj nesto napravim...volim da pravim razne sitnice...nekad je to ogrlica, nekad skulptura, nekad crtez..nekad i cvece..bitno je iznenaditi devojku necim lepim i dati joj do znanja da je zelimo i volimo

nice...
my_busket.gif
 
a ja, ja bih volela da zivim u 30-tim godinama proslog veka. kad su dame bile dame i dzentlEmeni oni pravi, do jaja.
i onda da pushim na mushtiklu, JOJ :rolleyes:
a on mi povuse stolicu da sednem. al taman da ne padnem:P
pa ja, kad sam ljuta, onako dramaticno se okrenem prozoru i ne izustim ni rec u napetoj tishini..a on mi pridje otpozadi i strasno me uhvati za ramena JOOOJ :oops:
i kad me okrene, poljubi me onako strasno, zabaci mi glavu pozadi, onako filmski JAAAAAOOOOOOO :dash:
 
Jedan drugar je pre neki dan kupio cvet,
umotao ga u ukrasni papir
i otisao kod jedne devojke koja mu se jako svidela.

Otisao je sa namerom da joj kaze
kako mu se ona jako svidja
i kako bi voleo da se upoznaju
i da nekuda odu na pice kada ona zavrsi posao.

Ona mu je rekla da to nije moguce
jer se uskoro udaje. :neutral:

On se siromah vratio sa sve cvetom
i nije nista komentarisao, samo je eto
konstatovao kako se ona uskoro udaje.

Heh, da li ste nekada ovako prosli?
Znaci, kratko, jasno pitanje,
jos kraci i jasniji odgovor,
jedno sleganje ramenima
i jos jedan osmeh sa crvenim obrazima
i...
To je to.

Jel to uzasno staromodno ili je evergreen ili bas super?
Mislim taj nacin?


pa nije ni staromodno....koliko je bljootavo.....
 
a da se prvo informishe o toj devojci..dal ima jebacha, da li se udaje i tako to...pa onda cvet na racku i osmeh na facu

U tome i jeste fora, covek JESTE staromodan i nije racundzija, kao sto to vecina muskaraca danas radi pa se prvo raspitaju sta ona voli, da li je sa nekim...a sve u cilju da stignu do njene *****.

Ovaj je prolazio, smekao, malo pricao, nije video nagovestaj da je zauzeta i - eto.:)

Ne radi se ovde o tome sta je trebalo da uradi :)
 
Jedan drugar je pre neki dan kupio cvet,
umotao ga u ukrasni papir
i otisao kod jedne devojke koja mu se jako svidela.

Otisao je sa namerom da joj kaze
kako mu se ona jako svidja
i kako bi voleo da se upoznaju
i da nekuda odu na pice kada ona zavrsi posao.

Jel to uzasno staromodno ili je evergreen ili bas super?
Mislim taj nacin?
ne kazem da ti ortak nije pristojan lik, samo meni licno je sve to previse napadno (umarsirati nekom u kucu ili na posao sa "dobar dan svidjas mi se evo ti cvet i ajde da se upoznamo"). malo raspitivanja o osobi koja ti se dopada i malo vise vremena pre nego sto se kaze "e svidjas mi se" je po mom ukusu.
drugo, likovi za koje ja znam da se tako ponasaju su malo... drveni tipovi i bukvaliste... joooj, bolje da cutim.
 
a ja, ja bih volela da zivim u 30-tim godinama proslog veka. kad su dame bile dame i dzentlEmeni oni pravi, do jaja.
i onda da pushim na mushtiklu, JOJ :rolleyes:
a on mi povuse stolicu da sednem. al taman da ne padnem:P
pa ja, kad sam ljuta, onako dramaticno se okrenem prozoru i ne izustim ni rec u napetoj tishini..a on mi pridje otpozadi i strasno me uhvati za ramena JOOOJ :oops:
i kad me okrene, poljubi me onako strasno, zabaci mi glavu pozadi, onako filmski JAAAAAOOOOOOO :dash:

lepotice moja, napravicemo cudo.......;);)
 

Back
Top