STARKE!!!

*drunken_butterfly*:
GDE SI NASLA LJUBICASTE??? :D

jedan decko mi je daaaaavno rekao gde ima roze.... al ne roze roze, nego vise kao lila sto ti kazes.... ne znam sad na koju nijansu mslis.... ugl., ja sam zaboravila :(

imam zelene inace, tamne, sa nacrtanim zvezdicama
al slabo ih nosim

pa zar ih sad nema(ljubicaste)... :?
ne vredi ni da se razmisljam,
kad se necu setiti,te ljubicaste su mi od bas poodavno :(
samo sto sam ih retko nosila jer su plitke(pa su jos u podnosljivom stanju :lol: ),a jedno vreme sam nosila samo duboke i u drugim bojama...sad su mi se svidele ove stare ljubicaste pa ih nosim...kao zamenu za lila :cool: :cool: :cool:
 
. . .:
Ja moje nemam vec dugi niz godina :lol: Posle tih sam kupio plave duboke i poderao sam ih za tri meseca, a onda opet kupio plave, pa posle crvene (jer sam popravio opomenu iz hemije pa mi mama dala; inace te starke su jos u zivotu i ako su skroz izderane :lol: ) onda dolaze jedne plave, pa bele pa jos ko zna koliko belih, pa jos jedne crvene, pa jos par belih, pa onda opet crvene i one su poslednje :)

brate ti mozes knjigu da napises :
" BIOGRAFIJA MOJIH STARKI " ;) :P :D
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
pa zar ih sad nema(ljubicaste)... :?
ne vredi ni da se razmisljam,
kad se necu setiti,te ljubicaste su mi od bas poodavno :(
samo sto sam ih retko nosila jer su plitke(pa su jos u podnosljivom stanju :lol: ),a jedno vreme sam nosila samo duboke i u drugim bojama...sad su mi se svidele ove stare ljubicaste pa ih nosim...kao zamenu za lila :cool: :cool: :cool:
Zar lila nije ljubicasto? :confused:
Inace lila je na madjarskom ljubicasto :)
 
Meseceva_kci:
Ove starke su naaaaaaaaj :arrow:

JohnLennonstarke-peace-1.jpg


23.gif


P.S. Na ovoj gumi pishe Imagine all the people living life in peace :-)

ja ih nemam,ali ove su prelepe,ove bih rado kupila,i svidjaju mi se neke bash duboke,skroz su braon......
 

Back
Top