Quantcast

STARKE!!!

. . .

Poznat
Poruka
8.339
pikax:
Da dodam..imam crvene starke..Lepe su te plave, ali i bele...dvoumim se koje da kupim :| :D
Iskreno govoreci bele bolje nemoj jer ce ti se isprljati a onda je gotovo. Ja sam do sad imao nekoliko belih i ono. . . U pocetku su kao sneg i tako jedno mesec dva, a onda vec krenu da se prljaju. . . Mada opet. . . Imaju bele svoju car :)

Lullaby

Primećen član
Poruka
682
Meni su plitke bele izuzetno zanimljive npr...............nekako mi je i ql chak i kad se isprljaju, daju neku char vremeshnosti :lol:

btw, ovo su moje starke iz snova - nema toga kod nas nazhalost :cry: ...........................verovatno tje vetjina da me napljuje, ali shta tjesh, ukusi su chudo 8-)

Poruka
2.244
btw.ja bih bas volela da nadjem neke LILA,ALI BAS - jednobojno LILA starke,
ali ta nijansa koju hocu ne postoji,
najblize tome su ljubicaste,
a njih vec imam :?
da ih farbam necim ne vredi,nije to to . . . :?
a sta bi dala za jedne divne lila strakice . . .
bas sam razgledala neki dan,reko mozda ima slucajno,ali ne . . . :(

behemoth

Primećen član
Poruka
932
ja sam pre jedno 2 god. nasao kozne starke i uzasno su mi se svidele i nosio sam ih svaki dan...
Nijansa neke sive boje, vrlo cudne... Imao sam 2 para jedne za drugim...
I nije ih bilo jedno vreme, ali opet su tu tako da cu opet da ih kupim...
Ali ipak, thrasherke su zakon!!!

*drunken_butterfly*

Primećen član
Poruka
854
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
btw.ja bih bas volela da nadjem neke LILA,ALI BAS - jednobojno LILA starke,
ali ta nijansa koju hocu ne postoji,
najblize tome su ljubicaste,
a njih vec imam :?
da ih farbam necim ne vredi,nije to to . . . :?
a sta bi dala za jedne divne lila strakice . . .
bas sam razgledala neki dan,reko mozda ima slucajno,ali ne . . . :(
GDE SI NASLA LJUBICASTE??? :D

jedan decko mi je daaaaavno rekao gde ima roze.... al ne roze roze, nego vise kao lila sto ti kazes.... ne znam sad na koju nijansu mslis.... ugl., ja sam zaboravila :(

imam zelene inace, tamne, sa nacrtanim zvezdicama
al slabo ih nosim

. . .

Poznat
Poruka
8.339
*drunken_butterfly*:
GDE SI NASLA LJUBICASTE??? :D

jedan decko mi je daaaaavno rekao gde ima roze.... al ne roze roze, nego vise kao lila sto ti kazes.... ne znam sad na koju nijansu mslis.... ugl., ja sam zaboravila :(

imam zelene inace, tamne, sa nacrtanim zvezdicama
al slabo ih nosim
Ja sam 96-e imao roze :oops: Greskom kupio :oops:

. . .

Poznat
Poruka
8.339
*drunken_butterfly*:
meni ne... nikako... ma ja isto volim samo jednobojne, uglavnom...

@... - heheheh pa sta meni je bas slatko kad vidim decka na ulici u roze starkama :D ili ljubicastim :D
Bas ti hvala :P Samo sam ih par puta obuo i nikad vise. . . Nekako mi bile pederaste :oops:
E da, pre par godina sam video lika kako je od zvezde napravio zvezdu TK na starkama :) Bas fino :)

. . .

Poznat
Poruka
8.339
*drunken_butterfly*:
ne;) duboke:) jos ih imam.... stare su jedno 10 god...
Ja moje nemam vec dugi niz godina :lol: Posle tih sam kupio plave duboke i poderao sam ih za tri meseca, a onda opet kupio plave, pa posle crvene (jer sam popravio opomenu iz hemije pa mi mama dala; inace te starke su jos u zivotu i ako su skroz izderane :lol: ) onda dolaze jedne plave, pa bele pa jos ko zna koliko belih, pa jos jedne crvene, pa jos par belih, pa onda opet crvene i one su poslednje :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.