starke za maturu? :D

You stupid woman...:dash: Koga danas zanima kako se ti oblacis? O zemljo otvori se,progutaj je! Koga bole qratz o tvojim stavovima ako te ne pita ili ako ne pocnes da nekog davis sa time? Ljude jedino zanima kakav si ti,sta drugi misle o tebi! U malim sredinama je tako,ne mozes da imas ribu ako ta riba ne poznaje nekog tvog druga ili drugaricu ili rodjaka pa pita kakav si ti lik! Nema veze kao si ubog,gubav,serijski ubica,retard,pedofil ako imas zajednickog druga sa njom i on kaze da si ok onda si ok po nekoj bolesnoj logici! Ako imas zajednickog ortaka, a on kaze da si majmun ona ce tako misliti i nece bit sa tobom,zato je bitno da imas ok odnos sa sredinom! Ako svi kazu da si majmun i svi te mrze sta ces ti da andjes? Nijedna nece da bude sa onim koga svi mrze,a lepa rec se daleko cuje a losa jos dalje i ako ona bude sa tobom bice ismejana u drustvu i nemozes protiv mase! Mozes da ides ili ces biti slomljen ili ces isplivati na vrh,ali 99% ce te slomiti! Mora covek biti umeren,nema sve crno i belo,ima i sivo! Boli nekog ona stvar sto ce moja keva reci e moj sin je zlatan,svaki cigan svoga konja hvali,ali ako kaze to deset riba ili likova drugima e to je vec nesto! Sredina je mnogo bitna! Mezes ti da furas svugde svoje,ali zato ces vecito ostrati na slicnom forumu kao ovaj pitajuci se i pricajuci kako su svi debili a ti pametan a u stvari je obrnuto! Ti si glup jer si tvrdoglav!

znas koliko mene, na primer, zabole sta tamo neko levi misli o meni....ljudi koji me poznaju znaju kakva sam, za ostale me nije briga....
ja se oblacim drugacije...pa sta..? volim crno...kakve to veze ima..?
ljudi procenjuju druge po oblacenju....haha!
nek pricaju, bre, sta hoce...ko njih je.be....ja odoh za 3 godine odavde....i nikada sa necu vratiti...zabole me uvo!!


Ni ja ne volim starke
To je za futavce

Mozda ih SKVID nosi, a ovde se pretvara da ih ne voli.

i ja onda kazem da je air max za pedere....
 
da....rokeri i starke su pedersi.....
naravno...mnogo je lepse kad decko obuce usku roze majicu i bele pantalone...pritom obuje air max....:eek:

:bljak:
ne idi sada ka ekstremima! Uvek uzimam primer sebe,ali ne znaci da sam ja sada potpuno u pravu! Ja nosim vojne cizme,fajerku,dukserice sa kapuljacom i farmerke,ali zato nosim i ostale robne marke i dolceta i najk,ali nista pederski samo kezual,imam svoje misljenje,svoj politicki stav koji je ultra ekstreman kao i religijski i svoj zivotni stil malo je ovakvih ljudi kao ja! Ja sam u principu usamljenik koji luta i meni apsolutno nije nikakv problem da odem na bilo koje mesto gde se bilo sta slusa,da pricam sa bilo kime o bilo cemu,da nosim bilo sta jer me nista ne ogranicava,e sada koliko rokera hoce da prica sa likom koji nosi roze majcu? Nijedan! Koji fenser hoce da se druzi sa rokerom? Nijedan i oba lika pricaju o ovom drugom da je majmun,a nista se apsolutno ne razlikuju po logici i mentalitetu! Oba lika su glupi i sa jednom recju ti mozes da ih zgazis da 3 naredna dana nemaju sna!

oh je...

strašno je bitno dal ce obuci odelo i starke
ili ermaks i bele pantalone
ili farmerke i koišulju
ili kućnu haljinu i tange

msm ono lična želja potreba izraz štagod

i stara dobra priča - šta će selo reći

msm over neke stvari ratvodnjava da zvuče degenerisano premda ima neku relativno smislenu ideju
logično da niko nije otporan na spolajšnje uticaje
logično da svako rešava kako će se odositi prema njima
i gde se tu udenuše samoća i ranjivost i miloševo ubistvo
Bate ja volim da preterujem iz dva razloga! Prvi je jer sam impulsivan i bas popizdim kada objasnjavam,a drugi je zato sto mi deluje u neku ruku smesno i zanimljivo od onog nacina da sve kulturno i fino objasnim jer sam onda obican! Ko jos na forumu ovako objasnjava? Niko!
strasna generalizacija, krajnje neutemeljena i, izvini, glupa.
u kom smislu retardi, daj pojasni ako umes?

Ogranicenost,stereotipi,mrznja prema drugima nutemeljeno,muzika ti oblikuje zivot i misljenje!
starke su, sinko, simbol jednog vremena i jedne (zapravo vise) generacija
idi pitaj tatu, nadam se da nije jedan od onih kojima sinan pici u kolima.
sada su postale pomodarstvo, priznajem
ako hoces kratak istorijat starki (a cale je nemocan da ti pomogne), reci :)

Ne znam, da sam ziveo u tom vremenu ja bih znao! ja znam ko danas nosi starke i ko danas se dici njima i prezirem starke zbog debila kao i ostale stvari zbog ljudi koji ih koriste!
u cemu?
da sam retard i gej? :lol:
hm, sasvim sam siguran da nisam
ne znam ja nisam ja prvi dobio agresivnu reakciju i poceo da branim patike!:dash:

istina, ali tvoje reci su dovoljne da prosudim.



jok
nisam zanrovski ogranicen u muzici, slusam svasta nesto, ni starke inace ne nosim ali nisam mogao da odolim kada videh one floydovske u bakanskoj :lol:
takodje, mislim da je neko drugi ovde zatucan :roll:
no, takvih je sve vise
Nebitno je sta slusas i lik koji slusa folk moze biti genije,a i lik koji slusa klasicnu moze biti idiot koji to slusa da bi ga drugi zvali pametnim! Ja nisam zatucan ja sam objektivan i realan,svi likovi koji su uniformisani su podlozni spoljasnjim uticajima! znam prvo vece kada sam izasao u rok kafic,obukao se normalno i svako me je popreko pogledao i pomislio sta ce ovaj ovde! Sledeci vikend sam se obukao kao roker i svi su bili ok prema meni,kao aj da se sprijateljimo i niko mi nista nije drugo rekao osim smaranja o bendovima ! Upoznao sam mnogo likova i svi su bili smaraci,a likuse koje su u tom fazonu su pune sebe jer znaju da ih ima malo i da ove geake mogu da ebu kako hoce! pola tih riba su dzankeri,klosarke,kurvetine i alkoholicari koji popiju vise od mene i nema nikakve razlike sa fenserkama osim sto manje smrde i nije im bitan kes!
 
znas koliko mene, na primer, zabole sta tamo neko levi misli o meni....ljudi koji me poznaju znaju kakva sam, za ostale me nije briga....
ja se oblacim drugacije...pa sta..? volim crno...kakve to veze ima..?
ljudi procenjuju druge po oblacenju....haha!
nek pricaju, bre, sta hoce...ko njih je.be....ja odoh za 3 godine odavde....i nikada sa necu vratiti...zabole me uvo!!




i ja onda kazem da je air max za pedere....

e ako je on zao ti si gora

pa i da bi došla do tih koji ti znače morala si da prošpartaš kroz gomilu beznajačnih

i do jaja kao ja bežim
 
klon?
a?

†0verkill†:
ja volim Punk(Kud idiote,Gobline,Atheist rap(ubili su me na njihovoj sutci),malo Ramones i Pistolse slusam) od rocka (AC\DC,ZZ top,Whitesnake,Corba...) od metala (COF,COB,Kalmah,Dimmu Borgir,Arch Enemy,Fly leaf,Vision of Disorder,Trivium,Devil Driver,BFMV,Static X,Stone Sour,Ritam Nereda,X centar,Dza ili Bu...) od HC(Hatebreed,Death by stereo)!!
 
ne idi sada ka ekstremima! Uvek uzimam primer sebe,ali ne znaci da sam ja sada potpuno u pravu! Ja nosim vojne cizme,fajerku,dukserice sa kapuljacom i farmerke,ali zato nosim i ostale robne marke i dolceta i najk,ali nista pederski samo kezual,imam svoje misljenje,svoj politicki stav koji je ultra ekstreman kao i religijski i svoj zivotni stil malo je ovakvih ljudi kao ja! Ja sam u principu usamljenik koji luta i meni apsolutno nije nikakv problem da odem na bilo koje mesto gde se bilo sta slusa,da pricam sa bilo kime o bilo cemu,da nosim bilo sta jer me nista ne ogranicava,e sada koliko rokera hoce da prica sa likom koji nosi roze majcu? Nijedan! Koji fenser hoce da se druzi sa rokerom? Nijedan i oba lika pricaju o ovom drugom da je majmun,a nista se apsolutno ne razlikuju po logici i mentalitetu! Oba lika su glupi i sa jednom recju ti mozes da ih zgazis da 3 naredna dana nemaju sna!

...........

to ( boldovano ) nije tacno.....:manikir:
 
ne idi sada ka ekstremima! Uvek uzimam primer sebe,ali ne znaci da sam ja sada potpuno u pravu! Ja nosim vojne cizme,fajerku,dukserice sa kapuljacom i farmerke,ali zato nosim i ostale robne marke i dolceta i najk,ali nista pederski samo kezual,imam svoje misljenje,svoj politicki stav koji je ultra ekstreman kao i religijski i svoj zivotni stil malo je ovakvih ljudi kao ja! Ja sam u principu usamljenik koji luta i meni apsolutno nije nikakv problem da odem na bilo koje mesto gde se bilo sta slusa,da pricam sa bilo kime o bilo cemu,da nosim bilo sta jer me nista ne ogranicava,e sada koliko rokera hoce da prica sa likom koji nosi roze majcu? Nijedan! Koji fenser hoce da se druzi sa rokerom? Nijedan i oba lika pricaju o ovom drugom da je majmun,a nista se apsolutno ne razlikuju po logici i mentalitetu! Oba lika su glupi i sa jednom recju ti mozes da ih zgazis da 3 naredna dana nemaju sna!

džaba ti taj kvaziliberalizam i kao ja mogu sa svima kul

kad unapred stavljaš ogradu

ko se u praksi ponaša tako on će da nađe milijardu ljudi i oformi neki lkrug i život i da ni ne pripiša forumu

ovo zadnje jje tačno stoprocentno i za nerazlikovanje i za to da je kranje lako sjebati i spustiti ljude jer su uglavnom napravljeni od magle
 
pa upravo to je poenta! što nema veze s tvojom prethodnom pričom kako će tobože neko biti ismejan i upropašćen zbog starki.. ti ako si kul lik, ako su te kao takvog upoznali, ako umeš da se zezaš i imaš prilaz, koga zabole za starke... a to je ono kao tema ovog troll-a
Sve je u tome kao udjes u drustvo i preko koga! Ja ne znam kog je starusa ovaj decko i nije me briga,sa mog stanovista glupo je nositi starke na svecane pantalone! ne ide! Svaki tvoj naredni postupak kada udjes u neko drustvo ce biti okarakterisan kao ok ako si usao kao kul lik u drustvo,preko kul lika,a ako nisi onda ce biti propast! zabolece svakog,ali ti mnogi nece reci ako si faca jer niko nece da udari na krupnu ribu,svi bi da se grade na sitnoj ribi! nije bitno nekome ko te prvi put vidi kako si se obukao ako razmislja kao ja,ali ako te zna i imas los status svakom ce biti bitno i doziveces losa iskustva! E sada nema veze i ako si loseg statusa jer u zivotu imas 3 popravke! Prva posle osnovne! Jer svi ce zaboraviti kakav si bio u osnovnoj ako budes ok u srednjoj,a ako zajebes u srednjoj svakog ce boleti on stvar ako si car na faksu,a ako si kreten i tu onda ce svakog boleti sta si bio na faksu ako si ok na poslu i imas dobru ribu i kola! Ljudi koji su bili pre carevi mogu da postanu najveci luzeri posle neke od ove 3 etape u zivotu,a najveci luzeri mogu postati carevi! Dobra igra,nikad nisi siguran i sve se placa pre ili kasnije! Niko vise lika kojeg su maltretirali u skoli nece reci eno ga onaj sto smo ga tukli,vec ce reci eno ga onaj sto vozi novog bmw-a ili onaj sto ima dobru ribu,ili ako je propao eno ga onaj pijanica i mucenik! cek sta bi pitanje?
 
e ako je on zao ti si gora

pa i da bi došla do tih koji ti znače morala si da prošpartaš kroz gomilu beznajačnih

i do jaja kao ja bežim

zasto zla?...:confused:

i ako svi ljudi na svetu piju - ja necu...
i ako svi puse - ja necu....
nek svi idu goli - opet ja necu
ali nije zato sto zelim da kontriram...nije u tome stvar....nego jednostavno hocu da kazem da ne zavisim od drugih ljudi.....
sam sam svoj covek....
mozda sam tvrdoglava...
jesam...
ali sta cu...
ovan :lol:
takva sam kakva sam....
kome se ne svidja..u redu...
kome se svidja...opet u redu....:)
imam drugaciju pogled na svet...
meni je sve lepo....i sve pokusavam da prihvatim dobro....
 
:dash: Zar bih kucao 6000 poruka da bih bio klon? Ja imam preko 11000 poruka sa drugim nikom koji se isto zove,ja sam jebeni starosedelac a i dalje slusam tu muziku samo se ne deklarisem ni kao roker,ni kao metalac,ni kao panker itd! Deklarisem se kao slobodan! Ne kao ime,vec kao slobodan covek od svega,nista me ne zadrzava,nikom i niusta ne verujem,nikom nista ne dugujem i svi mi sude, zato ja sudim vama i za mene vecina su kreteni! Poznajem samo dva coveka koji su normalni i koji su kao ja i vise nijednog ne znam!


to ( boldovano ) nije tacno.....:manikir:

Dokazi! Ja imam dosta iskustva,ja sam bio,video,probao i to je to sto sam zakljucio!
 
uz crno odelo i kosulju neznamkojeboje neke punk-ish starke da idu?
posto mi se stvarno ne nose cipele koje cu obuti jednom i nikad vise...i odelo je bilo previse XD

Meni su ok starke za maturu. Moj komisija je prosle godine nosio crne starke, farmerke, majicu neku belu sa crnim natpisima i crni sako. I bas mi je bio meden. :heart:
U pitanju je bila mala matura ali meni je ova kombinacija bas super u svakom slucaju, bilo da se radi o velikoj ili o maloj maturi.
 
Sve je u tome kao udjes u drustvo i preko koga! Ja ne znam kog je starusa ovaj decko i nije me briga,sa mog stanovista glupo je nositi starke na svecane pantalone! ne ide! Svaki tvoj naredni postupak kada udjes u neko drustvo ce biti okarakterisan kao ok ako si usao kao kul lik u drustvo,preko kul lika,a ako nisi onda ce biti propast! zabolece svakog,ali ti mnogi nece reci ako si faca jer niko nece da udari na krupnu ribu,svi bi da se grade na sitnoj ribi! nije bitno nekome ko te prvi put vidi kako si se obukao ako razmislja kao ja,ali ako te zna i imas los status svakom ce biti bitno i doziveces losa iskustva! E sada nema veze i ako si loseg statusa jer u zivotu imas 3 popravke! Prva posle osnovne! Jer svi ce zaboraviti kakav si bio u osnovnoj ako budes ok u srednjoj,a ako zajebes u srednjoj svakog ce boleti on stvar ako si car na faksu,a ako si kreten i tu onda ce svakog boleti sta si bio na faksu ako si ok na poslu i imas dobru ribu i kola! Ljudi koji su bili pre carevi mogu da postanu najveci luzeri posle neke od ove 3 etape u zivotu,a najveci luzeri mogu postati carevi! Dobra igra,nikad nisi siguran i sve se placa pre ili kasnije! Niko vise lika kojeg su maltretirali u skoli nece reci eno ga onaj sto smo ga tukli,vec ce reci eno ga onaj sto vozi novog bmw-a ili onaj sto ima dobru ribu,ili ako je propao eno ga onaj pijanica i mucenik! cek sta bi pitanje?

meni bi bilo mnogo lepse da sam sama i da nikoga ne poznajem...nego da se foliram da bi upala u neko drustvo i imala neki nazovi status face...
 
Sve je u tome kao udjes u drustvo i preko koga! Ja ne znam kog je starusa ovaj decko i nije me briga,sa mog stanovista glupo je nositi starke na svecane pantalone! ne ide! Svaki tvoj naredni postupak kada udjes u neko drustvo ce biti okarakterisan kao ok ako si usao kao kul lik u drustvo,preko kul lika,a ako nisi onda ce biti propast! zabolece svakog,ali ti mnogi nece reci ako si faca jer niko nece da udari na krupnu ribu,svi bi da se grade na sitnoj ribi! nije bitno nekome ko te prvi put vidi kako si se obukao ako razmislja kao ja,ali ako te zna i imas los status svakom ce biti bitno i doziveces losa iskustva! E sada nema veze i ako si loseg statusa jer u zivotu imas 3 popravke! Prva posle osnovne! Jer svi ce zaboraviti kakav si bio u osnovnoj ako budes ok u srednjoj,a ako zajebes u srednjoj svakog ce boleti on stvar ako si car na faksu,a ako si kreten i tu onda ce svakog boleti sta si bio na faksu ako si ok na poslu i imas dobru ribu i kola! Ljudi koji su bili pre carevi mogu da postanu najveci luzeri posle neke od ove 3 etape u zivotu,a najveci luzeri mogu postati carevi! Dobra igra,nikad nisi siguran i sve se placa pre ili kasnije! Niko vise lika kojeg su maltretirali u skoli nece reci eno ga onaj sto smo ga tukli,vec ce reci eno ga onaj sto vozi novog bmw-a ili onaj sto ima dobru ribu,ili ako je propao eno ga onaj pijanica i mucenik! cek sta bi pitanje?

tu se slažem i to je donekle realan stav
priča koju prodaš i kako te dožive u startu ostaje
generalno
al ako si normalno društveno biće
dolaziš u odnos s x ljudi
sa nekim procentom ćeš biti na kul, sa nekim extra, sa nekim da te mrze
nema savršenog principa i slike
da banalizujem ovde, matura - kraj, šta si uradio uradio si totalno je nebitno sve pa i šta ćeš obući
ionako ćeš se usvinjiti i od njih 200 viđati i biti kul sa 10
sam kažeš - te etape i šanse se menjaju
fax, promena faxa, 1 posao, drugi, treći, jedan kraj, drugi treći, uvek imaš šansu
neko nauči u startu neko na sredini neko nikad
 
tu se slažem i to je donekle realan stav
priča koju prodaš i kako te dožive u startu ostaje
generalno
al ako si normalno društveno biće
dolaziš u odnos s x ljudi
sa nekim procentom ćeš biti na kul, sa nekim extra, sa nekim da te mrze
nema savršenog principa i slike
da banalizujem ovde, matura - kraj, šta si uradio uradio si totalno je nebitno sve pa i šta ćeš obući
ionako ćeš se usvinjiti i od njih 200 viđati i biti kul sa 10
sam kažeš - te etape i šanse se menjaju
fax, promena faxa, 1 posao, drugi, treći, jedan kraj, drugi treći, uvek imaš šansu
neko nauči u startu neko na sredini neko nikad

ja se kajem sto na maturu nsam otisla u najobicnijoj majici, farmerkama i patikama....
 
znas koliko mene, na primer, zabole sta tamo neko levi misli o meni....ljudi koji me poznaju znaju kakva sam, za ostale me nije briga....
ja se oblacim drugacije...pa sta..? volim crno...kakve to veze ima..?
ljudi procenjuju druge po oblacenju....haha!
nek pricaju, bre, sta hoce...ko njih je.be....ja odoh za 3 godine odavde....i nikada sa necu vratiti...zabole me uvo!!




i ja onda kazem da je air max za pedere....
Svi mi to kazemo (odnosi se i za air max):mrgreen:,ali pitanje je da li cemo uspeti! I ja sam nekada bio kao ti,likovi koji su sada kao ja su mi ovo isto pricali kao sto ja pricam tebi i ja im nisam verovao! Trebali je vremena da skapiram da su likovu u pravu,niko mi nije ovako direktno objasnio,vec su samo na kratko prozborili i ja sam se nasao uvredjenim ali danas kapiram da je sve glupost! Tesko je otici odavde,msm lako je ali je tesko se snaci van i nemoj da mislis da je i tamo bolje! Svugde je isto,svi su sjebni i svima je plasiran rezim razmisljanja samo je na tebi da izaberes onaj koji ti najvise lezi i da budes zombi! realno sve te grupe su iste u mozgu,samo je outfit razlicit,jedine likove koje zaista gotivim su kriminalci,ali ne ove jajare i dileri vec ljudi koji se popisaju po zakonu,po zivotnim normama,po parama i krenu da ubjaju gamad ili otmu pare i onda ih trose i ludiraju se i na kraju poginu! Popisali su se prvo po sistemu koji nas usmerava,drznuli su se protiv sistema zombi ponasanja i dosli su do saznanja da zivot nista ne vredi i da ga treba sto bolje potrositi i sto ludje!

zasto zla?...:confused:

i ako svi ljudi na svetu piju - ja necu...
i ako svi puse - ja necu....
nek svi idu goli - opet ja necu
ali nije zato sto zelim da kontriram...nije u tome stvar....nego jednostavno hocu da kazem da ne zavisim od drugih ljudi.....
sam sam svoj covek....
mozda sam tvrdoglava...
jesam...
ali sta cu...
ovan :lol:
takva sam kakva sam....
kome se ne svidja..u redu...
kome se svidja...opet u redu....:)
imam drugaciju pogled na svet...
meni je sve lepo....i sve pokusavam da prihvatim dobro....

jeste ali i to je ponasanje u domenu ok i prihvatljivih ponasanja! Da li je prihvatljivo da budes roker,fenser ili bilo sta sistemu i pandurima? Jeste,znaci da si se sjebo i da nisi buntovan! Da li smeta drugima ako si skins i navijac? Ubica,pljackas? Smeta rodjaci,smeta to su pravi buntovnici,ostalo su sve ******,glupaci i pozeri! Ok su mi i filozofi i ljudi kao ja,samo sto sebe bas puno ne volim jer sam pichka i nebi mogao ubiti druge i nisam mnogo gromadan!
 
ljudi svi vi koji ste napali overa...
stacu sad u njegovu odbranu, jerbo u pravu je donekle.. kao i vi uostalom...
ne treba da se oblacis onako kako drugi zele, ali..
koliko se secam iz nekih davnih postova, i over se tako obacio i odskakao od okoline, ali vremenom je sazreo, i shvatio da se stav prema svetu i zivotu, kao i muzicki ukus ( da svedem na to ) ne iskazuje oblacenjem..
overu ispravi me ako sam pogresila..
ako jesam, svejedno imam i sama iskustvo s tim..
imala sam i ja tripove da idem samo u crnom i crvenom, da mackam crni kre(j)on iako mi ne stoji, jer je to svedocilo da slusam rok, spajam nespojivo, da izmisljam milion i jedan fazon koji bi cinio moj stil..
sad kad se osvrnem na to, kontam da je glupost..
jer evo, posle dve godine, slusam i dalje istu muziku, i dalje isto misljenje imam o grandu i mediokritetima raznim..
a da me vidis, pomislio bi sasvim obicna devojka..
 
jedine likove koje zaista gotivim su kriminalci,ali ne ove jajare i dileri vec ljudi koji se popisaju po zakonu,po zivotnim normama,po parama i krenu da ubjaju gamad ili otmu pare i onda ih trose i ludiraju se i na kraju poginu! Popisali su se prvo po sistemu koji nas usmerava,drznuli su se protiv sistema zombi ponasanja i dosli su do saznanja da zivot nista ne vredi i da ga treba sto bolje potrositi i sto ludje!

ovo podržavam skroz

samo ako nešto gotiviš - šta te sprečava da to realizuješ
 
meni bi bilo mnogo lepse da sam sama i da nikoga ne poznajem...nego da se foliram da bi upala u neko drustvo i imala neki nazovi status face...
ne moras da budes faca ni da upadas u drustva,neka samo ljudi vide da si ok! Ne moras svima da nabijas na nos i da teras inat da bi sebi dokazala da si buntovna id a te zabole sta neko misli o tebi! Kontas! A nebi mogla biti sama,ja sam bio 2 godine i nikom nebi preporucio,zahteva bas jak karakter da ne padnes u teske depresije,da se ne odas porocima da se ne ubijes i sl... Covek je drustveno bice upamti,tesko je biti sam i mnogo si ranjiv! Tebe ako neko napadne na ulici ti si sama,a ako je jaci najebala si,a ako imas nekog sa sobom mozda olesite tog od batina ili napadac odustane zbog te osobe! Biti sam zahteva jaku fizicku i psihicku snagu!
ne znam, previse kontradiktornosti :lol:
drago mi je sto si slobodan, svako bi trebalo da bude - free as a bird xD

ali svakako zavrsavam svaku dalju raspravu na ovu temu (sto se mene tice, naraFski)
ne povlaci se,reci kada si me vatreno nervirao sta ti nije jasno ni ok! Ovo je samo rasprava!
tu se slažem i to je donekle realan stav
priča koju prodaš i kako te dožive u startu ostaje
generalno
al ako si normalno društveno biće
dolaziš u odnos s x ljudi
sa nekim procentom ćeš biti na kul, sa nekim extra, sa nekim da te mrze
nema savršenog principa i slike
da banalizujem ovde, matura - kraj, šta si uradio uradio si totalno je nebitno sve pa i šta ćeš obući
ionako ćeš se usvinjiti i od njih 200 viđati i biti kul sa 10
sam kažeš - te etape i šanse se menjaju
fax, promena faxa, 1 posao, drugi, treći, jedan kraj, drugi treći, uvek imaš šansu
neko nauči u startu neko na sredini neko nikad
Jeste ali ne moras otici iz te etape kao totalni luzer niti unistiti sebi vece zbog toga!;)
 

Back
Top