starke za maturu? :D

E kad smo vec kod toga, bas je relativno skoro, jedan od boljih ortaka, dobio na ruletu 1000e i izbahatio se onako carski -.-
Kupio Pacoti patike, serdjo komplet, i ko zna jos kojekake stvari... A on je inace bas u tom tripu..
 
Pa realno, sto da ne, valja se malo razbahatiti,samouverenosti radi(:lol:), ali ja bih pre uzeo barem nekog juga da se zajebavam.. Msm to mi je nekako zanimljivije :mrgreen:

ma jugo imaš krš koji možeš da slupaš a da bi se dalje zajebavao opet ti treba keš.
ovako ili nahraniš ego i oči s nekim stvarčicama il potrošiš na neki bahat provod (hranjenje ega i duše. i jetre.)
 
Starke su retardirane.

:tiganj:

Obuj ove :D

61376.jpg


xaxa :rotf:

:hahaha: znam ovo...

Ja bih se pre ubio nego nosio starke.

vise te uopste ne volim....:tiganj:
 
†0verkill†
ovo je ili neciji dupli nalog
ili si dete (<15 godina)
ili imas diskutabilnu pamet

samo me buni SMF avatar
nesto ne verujem da si panker :lol:

Overkill iz da real shit :per: :per:

kada ljudi nemaju nista pametno reci onda se bave analizom tudje licnosti i godina i zivota i sl ili reci konkretno o temi ili odjebi!To je ono nemogu te pobediti pa cu da te vredjam! Chibe!

@ hator
svako ko kaze da ga zabole sta drugi misle laze,nerviraju ga te osobe i kao folira da ga ne dotice! Mozes ti i da budes takav i te briga za sve i da te briga sta drugi misle,ali brate neces nikog imati pored sebe,da li je vredno biti sam da bi mogao da kazes sebi e nisam se prodao i svi me mrze? Kada si sam mnogo si ranljiv,jes da je to kul ali ne kaze se dzabe "dva losa ubise Milosa"!
 
kada ljudi nemaju nista pametno reci onda se bave analizom tudje licnosti i godina i zivota i sl ili reci konkretno o temi ili odjebi!To je ono nemogu te pobediti pa cu da te vredjam! Chibe!

@ hator
svako ko kaze da ga zabole sta drugi misle laze,nerviraju ga te osobe i kao folira da ga ne dotice! Mozes ti i da budes takav i te briga za sve i da te briga sta drugi misle,ali brate neces nikog imati pored sebe,da li je vredno biti sam da bi mogao da kazes sebi e nisam se prodao i svi me mrze? Kada si sam mnogo si ranljiv,jes da je to kul ali ne kaze se dzabe "dva losa ubise Milosa"!

pa znas,jedno je da ti kroz glavu prolazi misao o neivesnosti reakcije,tipa-jao,da ne ispadnem budala itd
sasvim drugo je to da svoje ponasanje,stavove , odevanje itd formiras na osnovu tudjeg misljenja

misljenje bliskih osoba je ono sto treba da te zanima-a ta bliska osoba te nece ismevati zato sto nosis nesto sto se njoj ne svidja.
tako da to nema veze sa samocom.
 
ne, nego lupas gluposti, konstantno rechcu NE pises zajedno sa glagolom, kao da ni osnovnu skolu nisi zavrsio.

ja sam o ovoj temi dao prilicno podrobno misljenje, zar ne?

a ti si prvi poceo da vredjas!
to je bio razlog sto sam morao da ti odgovorim.

edit: uskocila hator, namenjeno overkill-u
 
ne, nego lupas gluposti, konstantno rechcu NE pises zajedno sa glagolom, kao da ni osnovnu skolu nisi zavrsio.

ja sam o ovoj temi dao prilicno podrobno misljenje, zar ne?

a ti si prvi poceo da vredjas!
to je bio razlog sto sam morao da ti odgovorim.

edit: uskocila hator, namenjeno overkill-u

Jedino sto sam ja rekao je da su rokeri retardi i da su starke gej, e sada sto si se ti pronasao u tome to moj problem nije! Ja ti nisam ni rekao ni da si glup ni da razmisljas kao 15 godisnjak,a danas si dosao ovde i poceo si da seres o nekom koje ovde godinama i koga apsolutno ni forumski ni realno na poznajes,ali nema veze ja znam da si roker/metalac i da si zatucan i ekstremno zastitnicki nastrojen prem drugarima debilima i starkama pa ti je sve oprosteno! Jedino misljenje si dao da drkas na starke,ostalo nisi nista pametno rekao i osim sto si mene davio!
 
Jedino sto sam ja rekao je da su rokeri retardi i da su starke gej, e sada sto si se ti pronasao u tome to moj problem nije! Ja ti nisam ni rekao ni da si glup ni da razmisljas kao 15 godisnjak,a danas si dosao ovde i poceo si da seres o nekom koje ovde godinama i koga apsolutno ni forumski ni realno na poznajes,ali nema veze ja znam da si roker/metalac i da si zatucan i ekstremno zastitnicki nastrojen prem drugarima debilima i starkama pa ti je sve oprosteno! Jedino misljenje si dao da drkas na starke,ostalo nisi nista pametno rekao i osim sto si mene davio!

da....rokeri i starke su pedersi.....
naravno...mnogo je lepse kad decko obuce usku roze majicu i bele pantalone...pritom obuje air max....:eek:

:bljak:
 
oh je...

strašno je bitno dal ce obuci odelo i starke
ili ermaks i bele pantalone
ili farmerke i koišulju
ili kućnu haljinu i tange

msm ono lična želja potreba izraz štagod

i stara dobra priča - šta će selo reći

msm over neke stvari ratvodnjava da zvuče degenerisano premda ima neku relativno smislenu ideju
logično da niko nije otporan na spolajšnje uticaje
logično da svako rešava kako će se odositi prema njima
i gde se tu udenuše samoća i ranjivost i miloševo ubistvo
 
Jedino sto sam ja rekao je da su rokeri retardi

strasna generalizacija, krajnje neutemeljena i, izvini, glupa.
u kom smislu retardi, daj pojasni ako umes?

i da su starke gej

starke su, sinko, simbol jednog vremena i jedne (zapravo vise) generacija
idi pitaj tatu, nadam se da nije jedan od onih kojima sinan pici u kolima.
sada su postale pomodarstvo, priznajem
ako hoces kratak istorijat starki (a cale je nemocan da ti pomogne), reci :)

e sada sto si se ti pronasao u tome to moj problem nije
u cemu?
da sam retard i gej? :lol:
hm, sasvim sam siguran da nisam

! Ja ti nisam ni rekao ni da si glup ni da razmisljas kao 15 godisnjak,a danas si dosao ovde i poceo si da seres o nekom koje ovde godinama i koga apsolutno ni forumski ni realno na poznajes,

istina, ali tvoje reci su dovoljne da prosudim.

ali nema veze ja znam da si roker/metalac i da si zatucan i ekstremno zastitnicki nastrojen prem drugarima debilima i starkama pa ti je sve oprosteno

jok
nisam zanrovski ogranicen u muzici, slusam svasta nesto, ni starke inace ne nosim ali nisam mogao da odolim kada videh one floydovske u bakanskoj :lol:
takodje, mislim da je neko drugi ovde zatucan :roll:
no, takvih je sve vise
 
pa znas,jedno je da ti kroz glavu prolazi misao o neivesnosti reakcije,tipa-jao,da ne ispadnem budala itd
sasvim drugo je to da svoje ponasanje,stavove , odevanje itd formiras na osnovu tudjeg misljenja

misljenje bliskih osoba je ono sto treba da te zanima-a ta bliska osoba te nece ismevati zato sto nosis nesto sto se njoj ne svidja.
tako da to nema veze sa samocom.

You stupid woman...:dash: Koga danas zanima kako se ti oblacis? O zemljo otvori se,progutaj je! Koga bole qratz o tvojim stavovima ako te ne pita ili ako ne pocnes da nekog davis sa time? Ljude jedino zanima kakav si ti,sta drugi misle o tebi! U malim sredinama je tako,ne mozes da imas ribu ako ta riba ne poznaje nekog tvog druga ili drugaricu ili rodjaka pa pita kakav si ti lik! Nema veze kao si ubog,gubav,serijski ubica,retard,pedofil ako imas zajednickog druga sa njom i on kaze da si ok onda si ok po nekoj bolesnoj logici! Ako imas zajednickog ortaka, a on kaze da si majmun ona ce tako misliti i nece bit sa tobom,zato je bitno da imas ok odnos sa sredinom! Ako svi kazu da si majmun i svi te mrze sta ces ti da andjes? Nijedna nece da bude sa onim koga svi mrze,a lepa rec se daleko cuje a losa jos dalje i ako ona bude sa tobom bice ismejana u drustvu i nemozes protiv mase! Mozes da ides ili ces biti slomljen ili ces isplivati na vrh,ali 99% ce te slomiti! Mora covek biti umeren,nema sve crno i belo,ima i sivo! Boli nekog ona stvar sto ce moja keva reci e moj sin je zlatan,svaki cigan svoga konja hvali,ali ako kaze to deset riba ili likova drugima e to je vec nesto! Sredina je mnogo bitna! Mezes ti da furas svugde svoje,ali zato ces vecito ostrati na slicnom forumu kao ovaj pitajuci se i pricajuci kako su svi debili a ti pametan a u stvari je obrnuto! Ti si glup jer si tvrdoglav!
 
kada ljudi nemaju nista pametno reci onda se bave analizom tudje licnosti i godina i zivota i sl ili reci konkretno o temi ili odjebi!To je ono nemogu te pobediti pa cu da te vredjam! Chibe!

@ hator
svako ko kaze da ga zabole sta drugi misle laze,nerviraju ga te osobe i kao folira da ga ne dotice! Mozes ti i da budes takav i te briga za sve i da te briga sta drugi misle,ali brate neces nikog imati pored sebe,da li je vredno biti sam da bi mogao da kazes sebi e nisam se prodao i svi me mrze? Kada si sam mnogo si ranljiv,jes da je to kul ali ne kaze se dzabe "dva losa ubise Milosa"!

Znas oni badass crnci kad hoce da kazu da je nesto mnoooogooooooo dobro pa kazu "this is SHIT is DA SHIT!!!!" :mrgreen: E toooooooooo sam mislio :per:
 
You stupid woman...:dash: Koga danas zanima kako se ti oblacis? O zemljo otvori se,progutaj je! Koga bole qratz o tvojim stavovima ako te ne pita ili ako ne pocnes da nekog davis sa time? Ljude jedino zanima kakav si ti,sta drugi misle o tebi! U malim sredinama je tako,ne mozes da imas ribu ako ta riba ne poznaje nekog tvog druga ili drugaricu ili rodjaka pa pita kakav si ti lik! Nema veze kao si ubog,gubav,serijski ubica,retard,pedofil ako imas zajednickog druga sa njom i on kaze da si ok onda si ok po nekoj bolesnoj logici! Ako imas zajednickog ortaka, a on kaze da si majmun ona ce tako misliti i nece bit sa tobom,zato je bitno da imas ok odnos sa sredinom! Ako svi kazu da si majmun i svi te mrze sta ces ti da andjes? Nijedna nece da bude sa onim koga svi mrze,a lepa rec se daleko cuje a losa jos dalje i ako ona bude sa tobom bice ismejana u drustvu i nemozes protiv mase! Mozes da ides ili ces biti slomljen ili ces isplivati na vrh,ali 99% ce te slomiti! Mora covek biti umeren,nema sve crno i belo,ima i sivo! Boli nekog ona stvar sto ce moja keva reci e moj sin je zlatan,svaki cigan svoga konja hvali,ali ako kaze to deset riba ili likova drugima e to je vec nesto! Sredina je mnogo bitna! Mezes ti da furas svugde svoje,ali zato ces vecito ostrati na slicnom forumu kao ovaj pitajuci se i pricajuci kako su svi debili a ti pametan a u stvari je obrnuto! Ti si glup jer si tvrdoglav!

tacno, ali to ne znaci da moramo to da prihvatimo i da se povinujemo tim nepisanim pravilima...nekom nije stalo do toga sto drugi misle o njemu, nikom nije stalo da grabi prestiz time sto ce da smuva ribu/decka koja/i je popularna/an...neko jednostavno zivi svoj zivot, i obuci ce starke na maturi i bice mu sasvim svejedno da li ga neko ogovoara zbog toga, a malogradjanstina nek' crkne u svojoj ogranicenosti i gluposti...
 
sredina je linija manjeg otpora koja je svima svojstvena i ločična
tačno je taj faon ako te 5 njih pohvale i nafiluju kod nekog ili u nekom društvu da ti se drastično dižu šanse za uspeh
al na kraju krajeva poenta je šta šeš ti da uradiš - da li imaš muda, da li imaš nešto da potkrepiš tu priču, da li imaš nešto korisno i ono što druga strana traži i ceni
ko udara i materijalizuje tu priču boli ga za sve drugo
 

Back
Top