starke za maturu? :D

Ja cu da odgovorim na tmeu, mada verujem da se diskusija razvila u medjuvremenu na drugi nivo.visi?:confused:
Ako zaistam milis da ce ikoga da bude briga da li nosis starke ili ne, licno mislim da nece da bude bitno uopste, i ako mislis da ces noseci starke da izazoves neki revolt, bunt zbog manije stikli i baletanki nosi, (ukoliko si zensko, :neutral:) i ako mislis da ces da se osecas boljim.Jer da osecas da je normalno (sto ne osporavam) sigurno ne bi kacio temu ovde i ne bi imao nedoumice.

edit
posto videh da si musko, zasto uopste pitas?kao da vi muskarci imate veliki izbor obuce.
 
ja nosio starke i to za veliku maturu ^^
ove
179362009342315211472952_l.jpg

Koji je ovo model starki ako moze ime, svidjaju mi se . ;)

@tema

Mislim da starke nisu za veliku maturu mada ni za malu . Za malu maturu treba se obuci shodno godinama tipa nesto sto nije preozbiljno ali opet ima stila dok za veliku preferiram odela, mada cu najverovatije nositi neko shick, cool, extra odelo , znaci ne ona "biznismen" odela nego nesto, videcu vec ... Nesto mi zapadaju za oko ona sbvetlo siva odela :rumenko::rumenko:
 
uz crno odelo i kosulju neznamkojeboje neke punk-ish starke da idu?
posto mi se stvarno ne nose cipele koje cu obuti jednom i nikad vise...i odelo je bilo previse XD

Odelo i starke mi nesto ne idu....Mozda sam samo subjektivna,jer ne volem starke,uopste taj stil koji ide uz njix...Nikad ix nisam nosila niti cu...Mada,starke bi u pravoj kombinaciji bile okej :)
 
Jao kako mrzim maturu... Meni je sutra... Vec mi je muka od toga... Obicno smaranje od zurke gde te ceo grad skenira od glave do pete, ja jos nisam nasla torbicu tako da cu ici bez nje... Nisam kupila nista od onoga sto sam zelela jer nisam mogla da nadjem! Imam utisak da ce me sminkerka unakaziti, a ako se to desi mene definitivno nece biti sutra na tom sranju.... :/
 
Pustite ga-je neka sam-sama odluči. Šta vi one su za vašar ovo ono, a kao da nosite nešto bolje. Svi *****ju kako su sra nja patike, a pola nacije nose najk, kome god pogledam u noge vidim samo najk. Što je najgore svi ovde su takvi, neko pomisli na nešto novo oni odma ne ideš na vašar.... Botovi z:hm:

Ako su za malu maturu toplo preporučujem, a ako su za baš baš maturu mogao bi ako ti se slaže uz ostatak autfita (jb g - seljak u duši)
 
Cekaj bre!! Ako je to velika matura onda treba odelo i KOSULJA.. a ne majca..
A ako je mala onda ok.. A to vezano za starke meni uopste ne ide... Po mom misljenju starke i odelo ne idu zajedno...

Jel to neko pisano pravilo da za veliku maturu mora odelo!? :eek:
Naravno da ne mora. Pobogu, pa svako nosi ono u cemu se lepo oseca. Ukoliko decko nije u fazonu odelo, kosulja, cipele, onda to ne mora da nosi.
Neka obuce ono u cemu ce lepo da se oseca, jer odelo ne cini coveka. On ce ostati onakav kakav je i bio, a par odevnih predmeta nece promeniti njegov karakter.
Meni je prelepo kad vidim decka u starkama, farmericama i nekoj kosulji.
A ti tripovi velika matura, pa mora odelo su gluposti.
Covece, obuci ono sto volis, u cemu ce ti biti prijatno i bices kul. A za tudje komentare ne brini. Zamisli kako bi se ponasao u onome sto ne volis da nosis. Ja se ne bih snasla i ne bih umela da iznesem tu odevnu kombinaciju.
Ne odustaj od svog stila. :ok:
 
iako sam tek prvu godinu zavrsila, mrzim maturu...i znam da cu doci sva nadrndana i smorena...lose iskustvo s male mature... a sto se tice stajlinga,meni su na muskarcu starke ubedljivo najlepse...:ok:

i ja sam krenula nadrndana i smorena ali je bilo do jaja.. :D
plakala sam taj dan jer sam se nesto iznervirala.. i jos 5,6 drugarica su mi rekle takodje da su plakale zbog necega.. :mrgreen:
ali vec cim smo dosli do autobusa bilo je extra.. ono,svi bulje u nas,a mi izgledamo ful,sijamo :mrgreen:
 
Jel to neko pisano pravilo da za veliku maturu mora odelo!? :eek:
Naravno da ne mora. Pobogu, pa svako nosi ono u cemu se lepo oseca. Ukoliko decko nije u fazonu odelo, kosulja, cipele, onda to ne mora da nosi.
Neka obuce ono u cemu ce lepo da se oseca, jer odelo ne cini coveka. On ce ostati onakav kakav je i bio, a par odevnih predmeta nece promeniti njegov karakter.
Meni je prelepo kad vidim decka u starkama, farmericama i nekoj kosulji.
A ti tripovi velika matura, pa mora odelo su gluposti.
Covece, obuci ono sto volis, u cemu ce ti biti prijatno i bices kul. A za tudje komentare ne brini. Zamisli kako bi se ponasao u onome sto ne volis da nosis. Ja se ne bih snasla i ne bih umela da iznesem tu odevnu kombinaciju.
Ne odustaj od svog stila. :ok:

Nije napisano.. Ali to bi trebalo da bude vreme kada se vec malo uozbiljimo i bilo bi pozeljno da se obuce odelo... Ali ipak.. To je samo moje misljenje..
 

Back
Top