Stariji muskarac sa kesom, sta mislite o tome?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jao... :oops:


Ovako: ja se zaljubila. :lol: Do jaja. : )

Radim u jednoj firmi, :lol: i povremeno iznajmljujemo ljude iz jedne druge firme, i tog lika znam jos kad sam bila student, drzao nam je neko predavanje. : ) I tad sam se lozila na njega, ali bila sam jos mlada :oops:. Povremeno ga vidjala, do skoro, kad je bio red da i ja naucim (od njega) to sto on radi.
I tako mi smo radili zajedno, svakog dana od jutra do mraka. Za jednim kompom. Da naglasim da je 10 godina stariji od mene. :lol:
I tu su one fore, sto vec znate, uzima misa, pa mi kao, dodirne sise... :lol:
Mislim, to je garant bilo slucajno... :P
Ali, dodje nedelja, i ja idem na posao resena da iskuliram jer tu nema sansi. Mislim, bilo je tu nekih znakova ili ne, nemam pojma, sve mi je zbrkano, : ) a on ima foru da kad nesto pogresim on kao hoce da me davi :rolleyes: i tog dana on stavi ruku otpozadi na moj vrat, ja kuckam (po forumu :lol: ), ne, kao nesto radim, i on malo me davi :lol: i onda ostavi ruku (to traje par sekundi, meni citava vecnost, cekajte, odoh da uzmem vops, evo me), i kad je krenuo da je skloni, on uzme i pomazi me onako nezno prstima po kosi, po vratu... :oops:
Ali, to se nisam istripovala, to se videlo da je bilo sa namerom, mislim, ne mazi se tako neko sa kim radis (Tara, ovo kopirah iz pp-a :lol: )... I tu se ja primim ko majmun. :oops:
I sutra bilo nesto bzvz, i onda nam nadredjeni jave da ne radimo vise zajedno, nego on jedan deo, ja drugi. :( I ne vidjam ga vise. :(
E, sad, to je bio uvod. :lol:
Ja ne znam sta da radim, imam utisak da me gleda kao klinku, ima dana kad sam euforicna, kad mi se cini da mu se svidjam, znate ono, gleda me, i onda se odjednom nasmeje, iako je prica skroz ozbiljna, pa me stalno nesto dodiruje, ali opet, to je neminovno, jer smo za istim kompom. :confused:
A ja ne mogu da krenem u napad, jer ipak mi je to kolega, jer ipak, svi su od mene stariji tamo, gledaju me kao klinku, verovatno, a mozda sam se i to istripovala... :-(

Mislim, dvoumim se, da li da, kao i uvek kazem-nek ide zivot i kratko i jasno mu saopstim o cemu se radi, ili da iskuliram, ili da cekam jos malo... Uzmite u obzir da je on ipak mator :lol: i da nesto hoce, verovatno bi sam uradio... A uzmite u obzir i to, da ako se ispalim, vidjacu ga, i bice me blam. :lol:

Ko je procitao, procitao, ali updateovacu. :lol:

10 god razlike... Ok nije malo, ali ni neka tako nepremostiva razlika, ja sam bila sa tipovima koji su i vise stariji od mene.. Njegovo ponasanje ne pokazuje bas da te posmatra kao klinku, a i zene pre sazrevaju od muskaraca.. Mislim da mu se svidjas ali da ni on (iako je stariji) nije siguran sta ti mislis, i da jos uvek 'ispituje teren' i dvoumi se... Malo jasnije mu pokazi sta osecas, opusti se, a ako on ne krene u akciju skoro, kreni ti! Ko ne riskira, ne profitira! Srecno!:heart:
 
Jao, ej loodaci ste, bre, sve vas volim. :heart: :lol:
A sisu-ko zasluzi. :D

Nisam ja bas nesto previse u fazonu sisa, ima tu i drugih "elemenata" koji mi se dopadaju, ali naravno dobro dodje svaka sisa :) , nego....... Dano da nije taj "matorac" ipak tebi dodelio koji "negativan" poen...mislim pivo, tvoja "ljubav" iz detinjstva, ili ta raspodela sisa, ili ovakva neformalna komunikacija s tipovima, pa moguce je da je primetio da si cool cura i, ne bi da te razocaram, ako je "idiot" k'o sto kaze jedna pametnica, ne verujem da ce uleteti u brak. Pre ce biti da ce tu biti kvalitetnog seksa na duze staze, ne bi ni to bilo lose, zar ne? Inace "navijam" za tebe samo zato sto se ne foliras, vac si spontana, a to je danas retkost, i nekako mi ova tvoja situacija deluje bas simpaticno, "emocije", "strast" i tako to, covece....:)
 
Nisam ja bas nesto previse u fazonu sisa, ima tu i drugih "elemenata" koji mi se dopadaju, ali naravno dobro dodje svaka sisa :) , nego....... Dano da nije taj "matorac" ipak tebi dodelio koji "negativan" poen...mislim pivo, tvoja "ljubav" iz detinjstva, ili ta raspodela sisa, ili ovakva neformalna komunikacija s tipovima, pa moguce je da je primetio da si cool cura i, ne bi da te razocaram, ako je "idiot" k'o sto kaze jedna pametnica, ne verujem da ce uleteti u brak. Pre ce biti da ce tu biti kvalitetnog seksa na duze staze, ne bi ni to bilo lose, zar ne? Inace "navijam" za tebe samo zato sto se ne foliras, vac si spontana, a to je danas retkost, i nekako mi ova tvoja situacija deluje bas simpaticno, "emocije", "strast" i tako to, covece....:)

kakavretard :lol:
 
Nisam ja bas nesto previse u fazonu sisa, ima tu i drugih "elemenata" koji mi se dopadaju, ali naravno dobro dodje svaka sisa :) , nego....... Dano da nije taj "matorac" ipak tebi dodelio koji "negativan" poen...mislim pivo, tvoja "ljubav" iz detinjstva, ili ta raspodela sisa, ili ovakva neformalna komunikacija s tipovima, pa moguce je da je primetio da si cool cura i, ne bi da te razocaram, ako je "idiot" k'o sto kaze jedna pametnica, ne verujem da ce uleteti u brak. Pre ce biti da ce tu biti kvalitetnog seksa na duze staze, ne bi ni to bilo lose, zar ne? Inace "navijam" za tebe samo zato sto se ne foliras, vac si spontana, a to je danas retkost, i nekako mi ova tvoja situacija deluje bas simpaticno, "emocije", "strast" i tako to, covece....:)

To sisa je shala izmedju mene i mojih drugara, nije sisa za sve. :)
Sta ti je sa tim negativnim poenima? :|
Ljubav iz detinjstva? :confused: A, mislis na predavanje koje nam je drzao pre 3 godine, kad sam ga videla prvi put i pomislila kako do jaja izgleda? :lol:
Brak? :lol: Pa, dobro, moze i brak, ma moze i seks i na krace staze, ma daj sta das. :lol:
Hvala ti na trudu, ali mislim da si pogresno razumeo neke stvari. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top