Starija od muskarca? Da li je to OK ili BLJAK?

Mlađi muškarci me nikada nisu privlačili,jednostavno nismo na istim talasnim dužinama.Sem toga zna se da vreme radi za muškarce-kada bude imao 40 godina,sigurno neće voleti mene od 50,jer objektivno može da nađe neku i od 25.Surovo,ali je tako.Nemam predrasude u smislu da su mi te veze nenormalne,ali se divim ženama koje su hrabre da se upuste u to i imaju vere da ih njihov mlađi muškarac neće ostaviti zbog neke još mlađe.
 
Virgo:
Mlađi muškarci me nikada nisu privlačili,jednostavno nismo na istim talasnim dužinama.Sem toga zna se da vreme radi za muškarce-kada bude imao 40 godina,sigurno neće voleti mene od 50,jer objektivno može da nađe neku i od 25.Surovo,ali je tako.Nemam predrasude u smislu da su mi te veze nenormalne,ali se divim ženama koje su hrabre da se upuste u to i imaju vere da ih njihov mlađi muškarac neće ostaviti zbog neke još mlađe.

Ko ne zagrize, taj i ne otkine (veliko parche:)
:twisted:
 
Pa, jeste stvarno, narode :cry: , Zamislite samo, on lep, sarmer u 40 godina, milina jedna, a ja u 50 domacica, odmah vidim sve moje tetke i ujne bas u ovim godinama (50-im), a ko ce da mi zagarantuje da ce hormoni da miruju, da necu da se ibezumim od debljine i celulita vec u 40-oj. I naravno - "Cao matora, pa grad je pun opakih riba :twisted: , koje samo na mene cekaju." Aaaa, ne. To ne bih mogla da prezivim! A, opet, kako sada prekinuti kada je najlepse, a sa druge strane treba vec razmisljati o ozbiljnim stvarima, jer je 30-a udarila u gong!
 
Znas kako: BLJAK JE ZA OKOLINU, RODBINU PRIJATELJE. To je tako, i tako ce ostati. Ne samo kod nas nego i u Americi, Engleskoj, Svedskoj ... Celom svetu. Probaj da zamislis razmisljanje njegovih roditelja, sestre, prijatelja. To je otprilike ovako:
"Umesto da nadje neku mladu, lepu finu on - nasao onu polovnjacu, opajdaru, vesticu. Ma ona je kriva, zavela ga neiskusnog umesto da sebi nadje odgovarajuceg."

Razmisljanje njenih roditelja, brata, prijatelja:
"Zasto gubi vreme sa onim balavcem koji se samo seksa uzeleo ? Umesto da potrazi sebi odgovarajuceg coveka. A i taj momak ? Sta ce njemu takva zena ..."

E sad, za vas dvoje to je POTPUNO OK, SAMO TAKO, VOLITE SE SLAZITE I POMAZITE,
 

Back
Top