Star Trek,da li neko prati?

Bića treća ili ne?

Sve je aluzija iste priče. Ali PiCard je PiC-ard...

Sanjah jutros neke barke arke. I sad kaže i Leon ark upravo kad htedoh barke napisati....


mada neko po meni pametan mi jedared rekao pre će nas vatra nego poplava pojesti za užinu, iako id radijacije će itekako biti padavina....
Zemljica će nastaviti po svom a mi poput planete Ejpova....

Tematika Picarda je to. Preživeti sadašnjost kroz alizije budućnosti kroz razne aspekte pripadnosti i prihvatanja.
Borgove zabole....;)
 
Ne sad je matori svaler.

Svalera se sa Laris - romulankom koja je u stvari njegov watcher, a pretvara se da mu je asistentkinja ili tako nesto.
Večito nadoknađuju višedecenijski celibat kapetana. Ali avaj sada sa 100 godina teško da to može da se nadoknadi.
Koliko se sećam iz TNG kresao je jednom u dve sezone. :lol:

Inače matori perverznjak je u stvarnom životu našao mlađanu devojku i sa njom živi u NY. Venčao je 2013. On 81 godinu ona 43. Is it normal?!

1648647303144.png
SIR-PATRICK-STEWART-004.jpg


Actor Patrick Stewart Drops $2.5M on Park Slope Duplex

 
Da vidimo i taj Strange New Worlds🤔
Evo

1648710136293.png


There will be a non-binary character as part of the main cast.
Star Trek: Strange New Worlds is casting a gay male character for the series. This would follow in the footsteps of Star Trek: Discovery
Exactly what kind of role this character will be playing in the show is unclear at this time.

Toliko.

Ja to neću da gledam osim ako ne potvrdite da je u pitanju izvrstan scenario.
 
E jbg sad.

Sta je problem sa 21. vekom.

Lezbejke nisu vise in.

Dotle smo dosli.

Ako si lezbejka, to je nista. Ne racuna se.

90-tih se niko nije bunio na silno lezbeisanje u Deep Space 9.

Mogli su i sad to da stave i niko ne bi nista rekao.

Nego navalili sa gejevima, trans i non binary proseravanjima.
 
ljudi sad ću da vam objasnim zašto Guinan ne prepoznaje Picarda u 21.veku a sreli su se još u Time's Arrow kad je vršljala po zemlji u 19.
Ona je ustvari Time Lord(Lady?),iz Doctor Who paralelnog univerzuma,pobegla je od Vremenskog Rata i predstavlja se kao El-Aurianka jer su ih Borg skoro pa istrebili i malo ih je ostalo koji će provaliti da ona nije ta koja tvrdi da jeste...Čak i Q kad je prvi put sreo na brodu i čuo po kom imenu je Picard zove je dobacio nešto na fazon "znači sad se tako predstavljaš"... I naravno,zato je tako osetljiva na promene u vremenskim linijama i ima šesto čulo za te timey-wimey zaebancie... I ovo sad u drugoj sezoni Picarda,pošto ionako ne liči uopšte na nju je ustvari njena ranija regenaracija pre Whoopi koja naravno nije se još regenerisala u Whoopi i otišla T.A.R.D.I.S.-om u 19.vek i upoznala ga.


A mož' da bidne i da su samo ovi koji rade Picarda "zaboravili" za Time's Arrow jer im se ovako čini zanimljivije...Isto kao što su "zaboravili" u prošloj sezoni za Lal da bi Dahj i Soji delovale posebnije...i sirotog,mučenog Geordija da bi Picard bio u centru radnje...
 
Poslednja izmena:
E jbg sad.

Sta je problem sa 21. vekom.

Lezbejke nisu vise in.

Dotle smo dosli.

Ako si lezbejka, to je nista. Ne racuna se.

90-tih se niko nije bunio na silno lezbeisanje u Deep Space 9.

Mogli su i sad to da stave i niko ne bi nista rekao.

Nego navalili sa gejevima, trans i non binary proseravanjima.
Ali da su lezbejke kao Dzadzia. :)

Gledam Picard drugu sezonu nije los. Prva epizoda uzas posle na nesto i lici. Prva sezona me nije dojmila nesto posebno. Ovde mi se svidjaju igrarije sa Borgovima. Nije lose. Kazu treca sezona nikakva ali to cu tek da proverim.
Disocvery sam prekinuo na pola poslednje sezone i necu vise pokusavati. Ubedljivo najgora serija od svih. Nepodnosljivo glupava.
Ova najnovija serija Strange New Worlds prilicno losa. Jedva sam se naterao da odgledam celu sezonu.
 
Evo

Pogledajte prilog 1128540

There will be a non-binary character as part of the main cast.
Star Trek: Strange New Worlds is casting a gay male character for the series. This would follow in the footsteps of Star Trek: Discovery
Exactly what kind of role this character will be playing in the show is unclear at this time.

Toliko.

Ja to neću da gledam osim ako ne potvrdite da je u pitanju izvrstan scenario.
Ja sam volim da gledam one stare epizode Star Treka sa kapetanom Kirkom.
 

Back
Top