Stalno pričaju o usklađivanju politike Srbije sa EU a šta je sa obrnuto?

Само је разлика што се у време те реформе уништавала масовно војна техника, расформирале бригаде и батаљони и најспособнији кадар терао из војске, док ови данас неспособни успевају нешто и да купе од војне технике, допринесу и модернизују.
Pa kad je tvoj voljeni Vučić bio na vlasti od 1991. od vojske ništa nije ni ostalo, a ni od države. Ni od ekonomije. Tol'ko ste nas obogaljili, da žuti ništa nisu ni mogli da učine, osim da prodaju ono što ste uništili.
 
Pa kad je tvoj voljeni Vučić bio na vlasti od 1991. od vojske ništa nije ni ostalo, a ni od države. Ni od ekonomije. Tol'ko ste nas obogaljili, da žuti ništa nisu ni mogli da učine, osim da prodaju ono što ste uništili.
Да ништа од војск није остало, не би било ни шта да се топи нити уништава. Било 400 оперативних батаљона, сведено на 100. Да не говорим о количинама наоружања која је уништена и то у миру, не у рату.

А онда јадни мали жути морали да продају све оне фабрике које су уништене и шећеране за 1 евро и свашта и то својим ортацима. Јер ови толико воле Србију да купују уништене ствари.
 
А онда јадни мали жути морали да продају све оне фабрике које су уништене и шећеране за 1 евро и свашта и то својим ортацима.
Tako je majku im jbm lopovsku. Ali me niko nikada ne može ubediti da je Vučić bolji. Niti to ikada može biti stvarno.
 
Tako je majku im jbm lopovsku. Ali me niko nikada ne može ubediti da je Vučić bolji. Niti to ikada može biti stvarno.

Добро, да кажемо, слажемо се да се не слажемо. Изађемо на изборе у априлу, гласамо за оне за које мислимо да су мањи лопови и идемо даље.
 
Добро, да кажемо, слажемо се да се не слажемо. Изађемо на изборе у априлу, гласамо за оне за које мислимо да су мањи лопови и идемо даље.
Moraš da praviš razliku. Đilas je LOPOV! Aleksandar Vučić zvani piccccccccccousti je MAFIJAŠ, FAŠISTA I IZDAJNIK. Nadam se da si me razumeo.
 
Nije bitno šta mislimo. Bitno je šta je istina. A istina je da Đđđđilllaass nije ni približno takav izdajnik kao ovo đubre fašističko!
Као што рекох, слажемо се да се не слажемо. Не терај ме да прихватим твоју визију истине. Посебно ова глупост око фашизма. Чак ни око издајништва. Али као што рекох, имаш изборе, иди гласај за једне, друге, треће, убеди своје пријатеље и непријатеље да учине исто и то је то. Допусти да постоје и они који не деле твоје мишљење и виђење ствари. Има неколицина људи, да не прогнозирам тачно бројеве, који пич.коустог фашисту, лопова, силоватеља, како год да га сматраш, виде као много боље решење од Ђиласа или неког другог и трећег.
 
Не терај ме да прихватим твоју визију истине.
Naravno, vi Srbijanci ste opštepoznati kao budale.

Посебно ова глупост око фашизма.
Koja glupost?! Jel znaš ti šta su Hitler i Musolini radili?! A šta radi Vučić?! Isto to! Koja je razlika između njih trojice?!
 
Naravno, vi Srbijanci ste opštepoznati kao budale.


Koja glupost?! Jel znaš ti šta su Hitler i Musolini radili?! A šta radi Vučić?! Isto to! Koja je razlika između njih trojice?!

Не знам објасни ми које су сличлности између њих тројице. Вучић има логоре, стреља, убија. Шта то тачно ради што га квалификује као фашисту.

А онда је у наредној објави издајник. Ок, али ако је већ издао све што је могао да изда, откуд онда опет преговори. Дакле ако је већ издао, дај контактирај Куртија, ове из Европе и САД да се више не цимају око преговора, да нема више притисака, све је ионако готово. Чему онда ова заје.банција.

Углавном, могу да разумем да не волиш Вучића, да га сматраш и горим од Хитлера, у таквој диктатури каква је овде можеш без проблема то да напишеш, да се дереш на сред улице и да ти се ништа не догоди, што је очигледан доказ диктатуре. Али допусти да постоје они који не мисле као ти. Који га не сматрају горим од хитлера, фашистом, педофилом, издајником и слично. И таквих је далеко више него оних који размишљају као ти.
 
Za sada moram....a poslije ćemo videti...
Видиш, ово би неко протумачио као благо фашистичку претњу. Ако не допушташ да постоје они који не мисле као ти, какав закључак можемо извући. Да си спреман да подржиш да не буде оних који се политички не изјашњавају попут тебе. Да ли у теби чучи мали скривени фашиста, па сада мало пројектујеш то на друге?

Za sada moram....a poslije ćemo videti...


Silovatelj nije, ne preteruj.

Није данас, колико сутра ће бити. Када је дошло до фашисте, зашто се ту зауставити.
 
Не знам објасни ми које су сличлности између њих тројице. Вучић има логоре, стреља, убија. Шта то тачно ради што га квалификује као фашисту.
Nema nikakve slobode. Nema života (normalnog). Nema ljubavi. Nema sreće. Nema samilosti. Ima samo straha, krize, inflacije, kiča, šunda, bede, jadi, gladi, socijalnih i klasnih razlika. Klasično totalitarističko društvo. Uništavanje istorije i kulture je na vrhuncu.
U pravu si, i nema. Hitler je bio milostiv. Lepo popiješ metak i ćao. A ovaj od tebe pravi ćevape u Ritopeku. Još gore je. Tačno. Evo, shvatih nešto novo. Logor smrti ima u Ritopeku, možda i još negde, nisam siguran.

I da, zaboravih da kažem da je dvostruki moral doveden do ivice savršenstva.
 
И таквих је далеко више него оних који размишљају као ти.
Ni najmanje me ne interesira ko kako razmišlja. Dok na Terazijama ne omaste konomac, a dok Andrićev venac ne bude plivao u krvi, isto onako kako je Petrograd u doba Oktobarske revolucije, i dok ne dođe novi Lenjin, neće biti ni pravde ni mira ni napretka ni reda! Možda nas je malo. Ali, mi komunisti to nadoknađujemo moralom i vizijom.
 
Крајње је време да се Европска унија усклади са политиком Србије!
ovo je šou šou šou ahahahah

Velikim patrijotama postavljam pitanje: da li se u Srbiji bilo šta smislilo što tehnološki pripada 20. i 21. veku? Npr, da li je ona smislila zgrade, mašine, struju, kompjutere, veš mašine, automobile, inetrnet, žice i kablove, itd itd itd... Da se Srbija pitala mi bismo živeli u predindustrijko doba... Nama su Francuzi gradili pruge između 2 sv rata, uvozili smo Nemačke mašine početkom 20. veka, ma apsolutna NIŠTA nismo napravili, sve smo UVEZLI iz tog sveta.

I sad moje pitanje: da li iko misli da mi možemo biti jednaki? Pa mi smo sitna riba na tržištu sveta... Mi smo nebitni. Mi samo živimo na svemu onome što su drugi napravili. Nikada mi nećemo biti isti, niti MOŽEMO postavljati uslov bogatim zemljama koje vode ovaj svet već stotinama godina i neće se tog vođstva odreći. Nekako... čini mi se da vas je Tito sa njegovim floskulama kako smo bitni i jednaki uspavao i zavezao oči. Samo pomislite gde su oni a gde smo mi. I budite skromniji malo.
 
Ni najmanje me ne interesira ko kako razmišlja. Dok na Terazijama ne omaste konomac, a dok Andrićev venac ne bude plivao u krvi, isto onako kako je Petrograd u doba Oktobarske revolucije, i dok ne dođe novi Lenjin, neće biti ni pravde ni mira ni napretka ni reda! Možda nas je malo. Ali, mi komunisti to nadoknađujemo moralom i vizijom.
Немој само о комунистичком моралу :D .
 
:D ovo je šou šou šou ahahahah

Velikim patrijotama postavljam pitanje: da li se u Srbiji bilo šta smislilo što tehnološki pripada 20. i 21. veku? Npr, da li je ona smislila zgrade, mašine, struju, kompjutere, veš mašine, automobile, inetrnet, žice i kablove, itd itd itd... Da se Srbija pitala mi bismo živeli u predindustrijko doba... Nama su Francuzi gradili pruge između 2 sv rata, uvozili smo Nemačke mašine početkom 20. veka, ma apsolutna NIŠTA nismo napravili, sve smo UVEZLI iz tog sveta.

I sad moje pitanje: da li iko misli da mi možemo biti jednaki? Pa mi smo sitna riba na tržištu sveta... Mi smo nebitni. Mi samo živimo na svemu onome što su drugi napravili. Nikada mi nećemo biti isti, niti MOŽEMO postavljati uslov bogatim zemljama koje vode ovaj svet već stotinama godina i neće se tog vođstva odreći. Nekako... čini mi se da vas je Tito sa njegovim floskulama kako smo bitni i jednaki uspavao i zavezao oči. Samo pomislite gde su oni a gde smo mi. I budite skromniji malo.
А које су то иновације потекле из ЕУ у 20 вијеку? :think:
Кад већ помињеш струју, жице и каблове, да ли си икад чула за Теслу, Пупина, Миланковића, кад већ помињш зграде и грађевине, јеси ли чула за Бранка Жежеља. Хајде нам наведи те неке великане из земаља ЕУ да их сравнимо са овим српским да видимо гдје је ко, успут немој заборавити да је Србија вијековима пљачкана од разних хорди, а да су те земље ЕУ пљачкале друге народе широм свијета, па је однос у богатству лицемјерно поредити.
 
А које су то иновације потекле из ЕУ у 20 вијеку? :think:
Кад већ помињеш струју, жице и каблове, да ли си икад чула за Теслу, Пупина, Миланковића, кад већ помињш зграде и грађевине, јеси ли чула за Бранка Жежеља. Хајде нам наведи те неке великане из земаља ЕУ да их сравнимо са овим српским да видимо гдје је ко, успут немој заборавити да је Србија вијековима пљачкана од разних хорди, а да су те земље ЕУ пљачкале друге народе широм свијета, па је однос у богатству лицемјерно поредити.
ti izgleda kao da si sišao sa kruške... nemamo mi šta da pričamo. ne razumeš i nisi upoznat. Stoga stajem ovde.

Uzgred, Tesla i ostali u Srbiji nisu napravili ništa, govorila sam o Srbiji. Tesla je za naše ljude bio neki klinac "zanesenjak" dok nije otiša o u ozbiljne Austrougarske škole gde je sve naučio što je naučio. Ja nisam rekla da nemamo talente, već da se u našoj zemlji ništa nije ozbiljno smislilo... te da smo mi zemlja "trećeg sveta"....

Ali ne krivim ja nas toliko, da se razumemo, imali smo Turke nad glavom, na liniji između dve vatre. Samo kažem da treba da budemo svesni situacije i međunarodnih odnosa. I gde smo.
 
ti izgleda kao da si sišao sa kruške... nemamo mi šta da pričamo. ne razumeš i nisi upoznat. Stoga stajem ovde.

Uzgred, Tesla i ostali u Srbiji nisu napravili ništa, govorila sam o Srbiji. Tesla je za naše ljude bio neki klinac "zanesenjak" dok nije otiša o u ozbiljne Austrougarske škole gde je sve naučio što je naučio. Ja nisam rekla da nemamo talente, već da se u našoj zemlji ništa nije ozbiljno smislilo... te da smo mi zemlja "trećeg sveta"....

Ali ne krivim ja nas toliko, da se razumemo, imali smo Turke nad glavom, na liniji između dve vatre. Samo kažem da treba da budemo svesni situacije i međunarodnih odnosa. I gde smo.
Па управо се о томе ради, те земље ЕУ су се развијале пљачкањем ресурса широм свијета и "јањичарским" прикупљањем талената, ако реално погледаш врло мало тих технолошких пројеката потиче из земаља ЕУ, већином су из САД, а опет тамо су то урадили неки други, а врло ријетко "Амери". Осврни се мало на историју, можеш свашта да научиш, многа су царства пропадала, а ово које ти идеализујеш давно је било у зениту.
 

Back
Top