sta

mislite o zenama koje nisu u stanju da odnesu frizider na treci sprat ili da nose dzak od 50kg?
:)

Mislim da se folira ili nije zdrava (problemi sa kicomom).
Naravno ne bi kao muskarac nikad dozvolio da ona nosi tako nesto tesko, dok ja stojim. Isto kao sto ne bi usao u kuhinju i njoj spremao jelo, jer to je vise zenski posao nego muski.

Poslovi kad su musko i zensko zajedno treba podeliti, a kad si sam sve radis sam, jer i nema ko drugi.

Kad neko kaze da zene ne mogu ovo ili ono. Uvek se setim moje bake, koja je kopala kanal, radila u sumi potpuno jednako kao muskarac i dozivela 90 godina.

Kod nas je problem sto su deca a pogotovo zenska odgojena da se boje posla, a pogotovo da se boje tezeg fizickog rada. Na svu srecu ja nisam takav i sve te poslove mogu raditi bez problema.

Sve u svemu, volim nezne zene, a ne volim folirantice. Moja zena kraj mene nece tako nesto nositi, moze mi samo pripomoci, ali da kad mene nema da nije u stanju nesto tako napraviti, ona bi bila kreten i ja sa takvom nikad ne bi bio.

Jedan moj poznanik ima takvu zenu, ona prve tri godine braka nije nista radila, cak ni sudje nije htela prati, a on papak ju je trpio.

Ona je sva svilena kao da po pecurkama hoda, lelujava i depresivna, a on je pokvareni supak i taman mu je legla fino da ga yebe u mozak. Svako zasluzi zenu koju ima i to je fakat.

Jedan moj poznanik ima takvu zenu, ona prve tri godine braka nije nista radila, cak ni sudje nije htela prati, a on papak ju je trpio.

Ona je sva svilena kao da po pecurkama hoda, lelujava i depresivna, a on je pokvareni supak i taman mu je legla fino da ga yebe u mozak. Svako zasluzi zenu koju ima i to je fakat.

ovo je 100% tačno...

ovo je 100% tačno...

Pa znas kako sam ja to zakljucio. S obzirom da sam poznavao i poznajem papucare uspeo sam uci u dublju pricu sa njima i iz toga shvatio da njima u stvari pase takav odnos.

Zasto je to tako boga pitaj, ali je tako. I secam se prica npr. oko posla. Pa kad ljudi krenu ono bahato, "on bi radio da mora i trpio izivljavanje na poslu" a to nije istina. Meni se desilo da sam radio na poslu na koji mi se povracalo svaki dan kad krenem na posao i to sam izdrzao 6 meseci jer je bila bas velika lova i prebacio sam se na drugo radno mesto, inace da ja nisam video tome kraj. Ne bi ni u ludilu ostao ni pet dana, a kamoli 6 meseci ili godinama. Par meseci nakon sto sam otisao sa tog radnog mesta, sam sanjao da radim opet na tom poslu, imao sam nocne more, desilo se dva ili tri puta.

Tvrdim da niko ne trpi, ono sto mu bas jako smeta.

Dzak bih mozda i uspela da iznesem (svakako bih barem pokusala), ali da odnesem frizider?! Ljudi, molim vas... Pa nisam vam ja Terminator, nego malo devojce :) Mada, kad malo bolje razmislim-uspela bih da odnesem frizider - finim osmehom i jednim ljubaznim pitanjem nekog krupnog i muskog :) Ili uz pomoc drugarica (njih deset) :)

Ja sam sitna i moj pokusaj da to uradim bi se zavrsio tako sto bih bila spljostena, fotografisana tako, a onda bi tu sliku poslali svim devojkama sa tekstom: devojke, ne pokusavajte ovo same :lol:

Zena sitna je cesto dinamitna. Da ti znas kakve sam sitne zene video a kako rade. Treba imati samo volje, e znam da je najlakse biti dembo i izvaliti se ko bik na pod i reci ja to ne mogu, kmeeeee kmeeeeeeeee.

Zena sitna je cesto dinamitna. Da ti znas kakve sam sitne zene video a kako rade. Treba imati samo volje, e znam da je najlakse biti dembo i izvaliti se ko bik na pod i reci ja to ne mogu, kmeeeee kmeeeeeeeee.

Opa, imamo i malo poezije na forumu :D Pa lepo :lol: Nisam od onih sto odustaju, ali sam talentovana da (naravno, ne namerno) uvek sve pokvarim kad imam najnajnajbolje namere :rida:

Dzak bih mozda i uspela da iznesem (svakako bih barem pokusala), ali da odnesem frizider?! Ljudi, molim vas... Pa nisam vam ja Terminator, nego malo devojce :) Mada, kad malo bolje razmislim-uspela bih da odnesem frizider - finim osmehom i jednim ljubaznim pitanjem nekog krupnog i muskog :) Ili uz pomoc drugarica (njih deset) :)

nositi frizider?
to bi samo lud radio
prebaciti ga na sprat mogu jednostavno dvije zene, cak i jedna sama, uz malo muke... i razmisljanja
ja bez problema pomjeram TA pec, bez da joj vadim cigle
a nisam terminator:lol:

I "frajere":hahaha: da bi to bili, prvo mora da naučite osnovnu
kulturu ponašanja i ophođenja prema ženama:D.
Džiberski fazoni, ja tebe prvom đonom, su sve samo ne frajerski:D.

Hajde kad kažeš (mada mislim da je džentlmen uvek to), a postavljaš se kao da
nijedna to nije, postavljanjem tema u kojima sadržinski "pljuješ" na ceo ženski rod:).

Nikad ja ne pljujem na ceo zenski rod, samo na koze koje se tako ponasaju a ima ih jako puno.

One koje nisu koze uvek se sloze sa mojim misljenjem.:ok:

Back