Sta zelite da novi gradonacelnik NS uradi za Novi Sad?

DOKONI UM:
nesons:
DOKONI UM:
nesons:
Brate , brza voznja - na brzim putevima Srbije !! :lol:
Ako te ne skembaju radari , bar tri puta ! :evil:

Dešava mi se ... ljubazno dam vozačku&saobraćajnu&ličnu kažem pišite prekršajnu prijavu ne želim da platim. "Organ" napiše, ja ne potpišem. Kod sudije kažem ne znam odakle to.
Ali ako je radar sa kamerom... :? :cry: plaćam na licu mesta. Tu nema pomoći. Novi su , atestirani nema ni jednog načina da se vadiš :idea:

Kako mislis da ne potpises ? Ako to trazi od tebe !
( postoji nacin da ti se ne naplati kazna , ako te uhvati sa novim radarom - ako poznajes pandura ili si faca , kao ja :lol: )

Ako poznaješ zakon-ne moraš da budeš nesons pa da ne potpišeš. Zakon nigde ne navodi da si dužan da potpišeš. Ako potpišeš sebi si obezbedio kaznu jer si potvrdio navode zapisnika. Ako ne potpišeš on napiše : "odbio da potpiše".
Mlađi panduri to znaju. Stariji se prave pametni, jedan iz Kruševca prilikom povratka sa Kopa me je dobro zapamtio jer je pazario suspenziju sa posla na 6 meseci zbog natezanja tipa : "ima da potpišeš" - "ima da ne potpišem"

ja sam potpisala samo prvi put...
 
DOKONI UM:
nesons:
DOKONI UM:
nesons:
Brate , brza voznja - na brzim putevima Srbije !! :lol:
Ako te ne skembaju radari , bar tri puta ! :evil:

Dešava mi se ... ljubazno dam vozačku&saobraćajnu&ličnu kažem pišite prekršajnu prijavu ne želim da platim. "Organ" napiše, ja ne potpišem. Kod sudije kažem ne znam odakle to.
Ali ako je radar sa kamerom... :? :cry: plaćam na licu mesta. Tu nema pomoći. Novi su , atestirani nema ni jednog načina da se vadiš :idea:

Kako mislis da ne potpises ? Ako to trazi od tebe !
( postoji nacin da ti se ne naplati kazna , ako te uhvati sa novim radarom - ako poznajes pandura ili si faca , kao ja :lol: )

Ako poznaješ zakon-ne moraš da budeš nesons pa da ne potpišeš. Zakon nigde ne navodi da si dužan da potpišeš. Ako potpišeš sebi si obezbedio kaznu jer si potvrdio navode zapisnika. Ako ne potpišeš on napiše : "odbio da potpiše".
Mlađi panduri to znaju. Stariji se prave pametni, jedan iz Kruševca prilikom povratka sa Kopa me je dobro zapamtio jer je pazario suspenziju sa posla na 6 meseci zbog natezanja tipa : "ima da potpišeš" - "ima da ne potpišem"

Ok. tnx - za svaki slucaj :!:
( vredi biti pravnik u ovoj drzavi ? ) :)
 
Kao prvo, mene je uhvatio radar pre 2 1/2 godine i hvala bogu sluchaj je zastario
Kao drugo, jednom nisam potpisao jer me je pijani pandir zaustavio zbog crvenog svetla a bilo je zuto
Kao trece, ako nisi saglasan sa prijavom, napishesh u onaj oznaceni kvadrat da se ne slazes sa drotom i tek onda potpishesh.

Ni jednu do sad nisam platio, a kad god sam ishao na sud uspeo sam da se izvuchem :)
 
PALACINKA:
Kao prvo, mene je uhvatio radar pre 2 1/2 godine i hvala bogu sluchaj je zastario
Kao drugo, jednom nisam potpisao jer me je pijani pandir zaustavio zbog crvenog svetla a bilo je zuto
Kao trece, ako nisi saglasan sa prijavom, napishesh u onaj oznaceni kvadrat da se ne slazes sa drotom i tek onda potpishesh.

Ni jednu do sad nisam platio, a kad god sam ishao na sud uspeo sam da se izvuchem :)

Samim tim što si potpisao potvrđuješ da si bio tog dana u to vreme na tom mestu da si napravio prekršaj ali da se ne slažeš SAMO sa viđenjem službenog lica tog prekršaja.
Ako ne potpišeš nema dokaza da si ti, toga dana u to vreme bio na tom mestu a još je sve to daleko od prekršaja i da li je uopšte nastao.
 
mens:
Upravo neki dan sam imala tu situaciju! Prosla kod crveno, izgrbavila se strasno i nista potpisala!!! kada mogu ocekivati poziv za sud? i sta tamo da lazem?

Dođeš i kažeš :
Nisam prošla na crveno. Bilo je žuto i u tom trenutku kada se palilo žuto celom dužinom automobila sam bila na pešačkom prelazu.
Za to imam i svedoka : ______________ _____________
Taj svedok mora da potvrdi tvoju priču.

Onda ćeš se suočiti sa "organom". Ponoviš to i to je to.
Pustiće da zastai.
 
DOKONI UM:
Dođeš i kažeš :
Nisam prošla na crveno. Bilo je žuto i u tom trenutku kada se palilo žuto celom dužinom automobila sam bila na pešačkom prelazu.
Za to imam i svedoka : ______________ _____________
Taj svedok mora da potvrdi tvoju priču.

Onda ćeš se suočiti sa "organom". Ponoviš to i to je to.
Pustiće da zastai.

Ma ne , kazes da me poznajes - I SREDJENA STVAR !!:D
 

Back
Top