Sta zelite da novi gradonacelnik NS uradi za Novi Sad?

HEMI 426:
u ostalom, ako majica poslusa petra, ja se momentalno selim! ima da ns bude prokleto uredjen grad koji perfektno funkcionise i kao takav me ne interesuje! jedva sam docekao da ga raskopaju i da postane divljina i necu da prestane!!! :lol:
Onda ti ništa drugo ne preostaje nego da se Limani otcepe, pa kopajte kanale i valjajte se u kaljugama (u Kalugu po bolji vid :shock: ) :lol: :lol: :lol:
 
Nestasna Ameba:
E, sad ga i ti, Pero, pretera. Pa, nije grdonačelnik dobra vila nego mađioničar. Svake magije tri trenutka dosta. :roll:

Aj mu još naturi na onu nežnu grbaču i gladnu decu u Africi i terorističke napade u Londonu i po belome svetu i problem globalnog zagađenja i otopljavanja...

Aman, crni Petre, imaj milosti. I grdonačelnik je ČOVEK, a ne Buš :roll:
Pogresila si gradonacelnik je ZENA :P
Sada da storm ne primeti gresku treba da pise "gradonacelnica" ali kako se Ameba pozivala na gradonacelnika onda sam i ja :)
 
. . .:
Pogresila si gradonacelnik je ZENA :P
Sada da storm ne primeti gresku treba da pise "gradonacelnica" ali kako se Ameba pozivala na gradonacelnika onda sam i ja :)
Znam ja kojeg je pola naš grdonačelnik, ali kad su ga/je pitali da li je gradonačelnik ili gradonačelnica, ona reče da je ono prvo, prema tome...?

Nisam ja pogrešila, ja samo poštujem izbornu odluku novosadske većine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Osim toga, u naslovu teme stoji da je nov gradonačelnik, šta reći... :roll:

I treća stvar. Možda je Maja bez... one muške stvari, ali kažu da pije kao oveća grupa osoba s onom muškom stvari. Pa sad vi vidite kakvo ćete zvanje da joj date. :wink:
 
krvolok:
GoldenLady:
Pera_Zdera:
No naravno gramatika je najmanje bitna u celoj prici. :P


pssssst ako storm ovo cuje nece vise dolaziti
Ne maleriši !!! :lol:

36_1_15.gif
 

Back
Top