Sta zelim sebi ove godine?

naučila sam nešto u septembru

spisak sa stavkama šta sve želimo od prošle godine umalo me nije ubio.
nekog ipak jeste.
zato.
danas za danas
a sutra videćemo…..

živim iz dana u dan.
želje formiram u hodu. to će biti 2024.
Перфи, људски је желети и надати се, планирати...најчешће се жеље не остваре, не зависи све од нас.
Али, последњих година сам и ја научила нешто. Цигански живот - данас за данас, а сутра је нови дан, уопште није лош :lol:
Ако ништа друго, мање је стресан.
 
Imam neke planove, onako okvirno napravljene u glavi, ali ono sto stvarno zelim sebi i drugima je dobro zdravlje. To je pozicija iz koje mozemo puno toga.

I sad cu zvucati kao da sam na izboru za mis, ali - mir. Da prestane vise ovo ratovanje po svetu. Daj bar jednu godinu da se niko nigde ne krlja, da vidimo malo i kako to izgleda.
Mada ne verujem da je to zelja koja bi se u skorije vreme mogla ostvariti…
Ali osecam odgovornost, kao neko ko je zrela, odrasla osoba, prema svom detetu i prema drugoj deci, naravno, ali valjda covek prirodno krene od onih koje voli…i pitam se sta bih ja kao obican covek trebala i mogla da uradim da to dete ne odraste u svetu koji je u rasulu? Da ga kao mlado bice ne docekaju ratovi, strahovi, neimastina, vec da raste, uci, otkriva sebe i svoja interesovanja, putuje i izraste u coveka.
 
ne trazim puno..

IMG_2423.jpeg
 
Svake Nove godine poželimo drugim ljudima sreću, zdravlje i takve stvari.
Šta ste poželjeli sebi ove godine? Koliko su vam želje realne i kad se osvrnete na prošlu godinu koliko vam ih se ostvarilo?
nikada ne pisem bliskim osobama te cestitke tipa:srece, ljubavi...
Sa kim sam bliska, tacno znam sta da im pozelim, kao i sebi
Pozelela sam sebi neko malo kuce koje ne laje mnogo i ne smrdi, a drustveno je bice i veran cuvar 3333>
 

Back
Top