STA ZAMISLJAS KO SI?

'udje u glavu'... sad smo svi mi, kao, mnogo zatvoreni i nedokucivi sa pregrst mracnih tajni i losih iskustava koje ne zelimo ni sa kim da podelimo... pa je sve to tako tesko... kod nas, naravno, najteze... i tako su retki ljudi koji uspevaju da nas dokuce... gluposti najobicnije... a kad pogledas realno... jako je malo ljudi koji zaista zele da 'udju u nasu glavu'... i zasto bi to uopste i radili?! kad i iz svoje, uglavnom, beze... mislim... kao da ce se nesto novo i videti u nasoj ili bilo cijoj tudjoj glavi...

:tick: 5
 
Pitanje glasi- koliko ljudi je zaista uspelo da vam udje u glavu i da vas razume, a da ste to stvarno osetili i dopustili bez obzira sta se tamo nalazilo? I je l' imate frku od toga?Da li se neko isprepadao, pobegao, protumacio pogresno?
Da li ste vi uspesno usli u nekoga?
mnogi su pokushali, ali nisu uspeli..nemam frku od toga..izgleda da su oni imali..onda ja pobegnem kad provalim da ne moze da udje u mene:confused:
 
svega nekoliko ljudi,i sve sam ih sa zadovoljstvom pustila u glavu jer je bilo obostrano,i u suprotnom smeru...i nema lepse stvari nego kad sa nekim mozes da ostvaris taj stepen bliskosti i razumevanja...toliko je opustajuce i ispunjujuce i veliki je propust i gubitak tako nesto ne osetiti :) doduse, jedan deo uvek ostaje rezervisan samo za mene,al to valjda svako radi :)

srce si ti Banshee :cmok:
malo si prgava ali ae inache si ok :heart:
 
Pismo Ane Karenjine Tolstoju

"Lave Nikolajevicu, nosi se u qurac, zivot si mi upropastio. Ne razumes, bacuska, zensku dusu, zasto si se onda u nju petljao, zasto nisi pisao o muskarcima? Posvetiti roman prevarenom muzu koga situacija yebe spolja i iznutra, to bi bila prava knjiga za Ruse, a i za ostali deo pravoslavnog sveta. Drama prevarenog muza mnogo je strasnija od zene koja ljubi. U ustima je ukus kiselih krastavaca, kolena se tresu, misli se spoticu, jer udaraju jedna u drugu, neko kao da je ustinuo i zavrnuo mozak. Sve ispada iz ruku, krv pocinje da se mesa sa mokracom. A ti kao da o tome nista ne znas, ti neodoljivi Lave Nikolajevicu vec se bavis zaljubljenom zenom i njenim nemirnim snovima. Hoces da kazes da strahotu preljube nikad nisi osetio na svojoj kozi. Daj, molim te, sta uobrazavas, pogledaj se u ogledalo. Vidis li taj baburasti nos, oci pokislog dabra i pajalicu umesto brade.
Znam sta ces da mi kazes. Da si neodoljiv, jer si genije, da zene padaju na tvoj talenat i na tvoju pamet. A to nije bas tako. Mogao si da pitas neku zenu koja ljubi, na primer mene. Kad muskarac i zena zele da se potucaju, onda je potpuno svejedno da li si lekar, pekar ili apotekar, sto bi rekao jedan rok pesnik iz bratske nam pravoslavne Srbije. Mani se ti opisivanja zenskog srca nego se pozabavi prevarenim muzevima. Njima rastu rogovi irvasa. Pa da vidimo kako to oni pate kad ih tucaju u glavu sa svih strana."

Ljubica Arsic

Pitanje glasi- koliko ljudi je zaista uspelo da vam udje u glavu i da vas razume, a da ste to stvarno osetili i dopustili bez obzira sta se tamo nalazilo? I je l' imate frku od toga?Da li se neko isprepadao, pobegao, protumacio pogresno?
Da li ste vi uspesno usli u nekoga?

:mrgreen:


Nismo ono sto smo bili, ono sto smo sada necemo biti u buducnosti.
Mala je sansa da ti neko udje u glavu.Mislim da bi nekog razumeo taj neko mora da ti prenese svoje znanje i osecanja.Retki su ti koji to mogu uspesno da urade.To sto ja nesto znam i osecam ne znaci da cu to uspesno da prenesem na nekog, niti da ce on to kad mene slusa,gleda i sve ostalo da razume.
Znam isto da niko nije spreman da prihvati da nije razumeo niti to da sta vise izgovori da nije razumeo.Svako ce reci da razume, a posledica je pogresno razumevanje.

Licno nisam uspeo da udjem u nekog do te mere... ne znam ni da li je to uopste moguce?
 
Pismo Ane Karenjine Tolstoju

"Lave Nikolajevicu, nosi se u qurac, zivot si mi upropastio. Ne razumes, bacuska, zensku dusu, zasto si se onda u nju petljao, zasto nisi pisao o muskarcima? Posvetiti roman prevarenom muzu koga situacija yebe spolja i iznutra, to bi bila prava knjiga za Ruse, a i za ostali deo pravoslavnog sveta. Drama prevarenog muza mnogo je strasnija od zene koja ljubi. U ustima je ukus kiselih krastavaca, kolena se tresu, misli se spoticu, jer udaraju jedna u drugu, neko kao da je ustinuo i zavrnuo mozak. Sve ispada iz ruku, krv pocinje da se mesa sa mokracom. A ti kao da o tome nista ne znas, ti neodoljivi Lave Nikolajevicu vec se bavis zaljubljenom zenom i njenim nemirnim snovima. Hoces da kazes da strahotu preljube nikad nisi osetio na svojoj kozi. Daj, molim te, sta uobrazavas, pogledaj se u ogledalo. Vidis li taj baburasti nos, oci pokislog dabra i pajalicu umesto brade.
Znam sta ces da mi kazes. Da si neodoljiv, jer si genije, da zene padaju na tvoj talenat i na tvoju pamet. A to nije bas tako. Mogao si da pitas neku zenu koja ljubi, na primer mene. Kad muskarac i zena zele da se potucaju, onda je potpuno svejedno da li si lekar, pekar ili apotekar, sto bi rekao jedan rok pesnik iz bratske nam pravoslavne Srbije. Mani se ti opisivanja zenskog srca nego se pozabavi prevarenim muzevima. Njima rastu rogovi irvasa. Pa da vidimo kako to oni pate kad ih tucaju u glavu sa svih strana."

Ljubica Arsic

Pitanje glasi- koliko ljudi je zaista uspelo da vam udje u glavu i da vas razume, a da ste to stvarno osetili i dopustili bez obzira sta se tamo nalazilo? I je l' imate frku od toga?Da li se neko isprepadao, pobegao, protumacio pogresno?
Da li ste vi uspesno usli u nekoga?

:mrgreen:

A kako mogu to da znam. Uvek kad volim mislim da jesam, a kad ta ljubav prodje ubedjena sam da nikad nisam potpuno...Sto se mene tice-niko nije potpuno, nije da ne dopustam samo da bi me potpuno razumeo mora biti isti kao ja a takvog jos nisam upoznala. AKo sam uopste dobro shvatila pitanje :)
 
Pismo Ane Karenjine Tolstoju

"Lave Nikolajevicu, nosi se u qurac, zivot si mi upropastio. Ne razumes, bacuska, zensku dusu, zasto si se onda u nju petljao, zasto nisi pisao o muskarcima? Posvetiti roman prevarenom muzu koga situacija yebe spolja i iznutra, to bi bila prava knjiga za Ruse, a i za ostali deo pravoslavnog sveta. Drama prevarenog muza mnogo je strasnija od zene koja ljubi. U ustima je ukus kiselih krastavaca, kolena se tresu, misli se spoticu, jer udaraju jedna u drugu, neko kao da je ustinuo i zavrnuo mozak. Sve ispada iz ruku, krv pocinje da se mesa sa mokracom. A ti kao da o tome nista ne znas, ti neodoljivi Lave Nikolajevicu vec se bavis zaljubljenom zenom i njenim nemirnim snovima. Hoces da kazes da strahotu preljube nikad nisi osetio na svojoj kozi. Daj, molim te, sta uobrazavas, pogledaj se u ogledalo. Vidis li taj baburasti nos, oci pokislog dabra i pajalicu umesto brade.
Znam sta ces da mi kazes. Da si neodoljiv, jer si genije, da zene padaju na tvoj talenat i na tvoju pamet. A to nije bas tako. Mogao si da pitas neku zenu koja ljubi, na primer mene. Kad muskarac i zena zele da se potucaju, onda je potpuno svejedno da li si lekar, pekar ili apotekar, sto bi rekao jedan rok pesnik iz bratske nam pravoslavne Srbije. Mani se ti opisivanja zenskog srca nego se pozabavi prevarenim muzevima. Njima rastu rogovi irvasa. Pa da vidimo kako to oni pate kad ih tucaju u glavu sa svih strana."

Ljubica Arsic

Pitanje glasi- koliko ljudi je zaista uspelo da vam udje u glavu i da vas razume, a da ste to stvarno osetili i dopustili bez obzira sta se tamo nalazilo? I je l' imate frku od toga?Da li se neko isprepadao, pobegao, protumacio pogresno?
Da li ste vi uspesno usli u nekoga?

:mrgreen:

Pa u zivotu mi se vise puta posrecilo da udjem u neku :) Ali eto o tome po tome :per: ma nemam pojma ko god da mi se zavuce u glavu poludio bi sigurno,sam sa sobom se nekada nadjem u konfliktu :) Ma ebe mi se vise za sve (alaj lazem sam sebe) :) Sve ti je to tako konfuzno :confused:
 
Pismo Ane Karenjine Tolstoju


Pitanje glasi- koliko ljudi je zaista uspelo da vam udje u glavu i da vas razume, a da ste to stvarno osetili i dopustili bez obzira sta se tamo nalazilo? I je l' imate frku od toga?Da li se neko isprepadao, pobegao, protumacio pogresno?
Da li ste vi uspesno usli u nekoga?

:mrgreen:

Niko,teška sam ko crna zemlja.Ne nemam frku naprotiv bilo bi mi drago da neko to uspe.
A što se mene tiče uglavnom u svakog uspešno ulazim :cool:
 

Back
Top