STA ZAMISLJAS KO SI?

Uuu ja ulazim svakom u glavu..pod kozu i tesko me se otarasiti..valjda ih sludim totalno pa nemaju vremena da me skontaju kako treba.:lol:.kad nekima prilazis otvoreno oni se zatvaraju i obicno se osete ugrozenim pa teraju zadrto svoje price..za tako ogranicene ne vredi truditi se pa svako na svoju stranu..vrlo malo strpljenja i kefala je potrebno skapirati sarkazam i ironiju al vecini nije smesno..stoga me mali broj ljudi onako bas sustinski upozna ali meni i to zanimljivo kao i njima
pa ti si ko droga dzordziiiiiiiiiiiiiiiii :heart:

Ti, ti si mi u mislima
ti, ti si mi u grudima
jos plovis mi u zilama

Jos lutas mi po mislima
cak i sada kada nisam tvoj
jos drzis me u zubima
bez tebe nisam vise svoj
i kako sada da se oprostim od tebe
i kako sada da zaboravim na sve


:zper::zper::zper::heart::zper::zper::heart::zper:
 
Pismo Ane Karenjine Tolstoju

"Lave Nikolajevicu, nosi se u qurac, zivot si mi upropastio. Ne razumes, bacuska, zensku dusu, zasto si se onda u nju petljao, zasto nisi pisao o muskarcima? Posvetiti roman prevarenom muzu koga situacija yebe spolja i iznutra, to bi bila prava knjiga za Ruse, a i za ostali deo pravoslavnog sveta. Drama prevarenog muza mnogo je strasnija od zene koja ljubi. U ustima je ukus kiselih krastavaca, kolena se tresu, misli se spoticu, jer udaraju jedna u drugu, neko kao da je ustinuo i zavrnuo mozak. Sve ispada iz ruku, krv pocinje da se mesa sa mokracom. A ti kao da o tome nista ne znas, ti neodoljivi Lave Nikolajevicu vec se bavis zaljubljenom zenom i njenim nemirnim snovima. Hoces da kazes da strahotu preljube nikad nisi osetio na svojoj kozi. Daj, molim te, sta uobrazavas, pogledaj se u ogledalo. Vidis li taj baburasti nos, oci pokislog dabra i pajalicu umesto brade.
Znam sta ces da mi kazes. Da si neodoljiv, jer si genije, da zene padaju na tvoj talenat i na tvoju pamet. A to nije bas tako. Mogao si da pitas neku zenu koja ljubi, na primer mene. Kad muskarac i zena zele da se potucaju, onda je potpuno svejedno da li si lekar, pekar ili apotekar, sto bi rekao jedan rok pesnik iz bratske nam pravoslavne Srbije. Mani se ti opisivanja zenskog srca nego se pozabavi prevarenim muzevima. Njima rastu rogovi irvasa. Pa da vidimo kako to oni pate kad ih tucaju u glavu sa svih strana."

Ljubica Arsic

Pitanje glasi- koliko ljudi je zaista uspelo da vam udje u glavu i da vas razume, a da ste to stvarno osetili i dopustili bez obzira sta se tamo nalazilo? I je l' imate frku od toga?Da li se neko isprepadao, pobegao, protumacio pogresno?
Da li ste vi uspesno usli u nekoga?

:mrgreen:

nema toga ko me uspešno rastupačijo...
 
Mnogo malo...par njih...i to su oni sa kojima sam 'na istoj frekvenciji', pa im i nije bilo tesko da me razumeju...onako skroz...
A ostali...pokusavali su i oni, ali im bas i nije uspelo...nekima zato sto im ja to nisam dozvolila... neki su jednostavno bili ograniceni raznim predrasudama pa su sve pogresno tumacili...a neki su i bezali, bilo je i toga...:)
 
Pitanje glasi- koliko ljudi je zaista uspelo da vam udje u glavu i da vas razume, a da ste to stvarno osetili i dopustili bez obzira sta se tamo nalazilo? I je l' imate frku od toga?Da li se neko isprepadao, pobegao, protumacio pogresno?
Da li ste vi uspesno usli u nekoga?

Danas sam jako lose raspolozena, pa ne mogu mnogo da komentarisem. Ipak, reci cu da sam mnogim ljudima "usla u glavu" i da sam im bila pomoc i podrska, ali i velika ljubav.

 
'udje u glavu'... sad smo svi mi, kao, mnogo zatvoreni i nedokucivi sa pregrst mracnih tajni i losih iskustava koje ne zelimo ni sa kim da podelimo... pa je sve to tako tesko... kod nas, naravno, najteze... i tako su retki ljudi koji uspevaju da nas dokuce... gluposti najobicnije... a kad pogledas realno... jako je malo ljudi koji zaista zele da 'udju u nasu glavu'... i zasto bi to uopste i radili?! kad i iz svoje, uglavnom, beze... mislim... kao da ce se nesto novo i videti u nasoj ili bilo cijoj tudjoj glavi... to je, vas rikan da vam kaze, i da izvinete na izrazu, najbicnije ke***nje...poput onih ljudi koji zive na tudj racun u svojoj 35, nisu napravili bas nista, ali ce zato da vam objasne sta je prava svrha i tajna zivota... i kako sve to treba...
 
'udje u glavu'... sad smo svi mi, kao, mnogo zatvoreni i nedokucivi sa pregrst mracnih tajni i losih iskustava koje ne zelimo ni sa kim da podelimo... pa je sve to tako tesko... kod nas, naravno, najteze... i tako su retki ljudi koji uspevaju da nas dokuce... gluposti najobicnije... a kad pogledas realno... jako je malo ljudi koji zaista zele da 'udju u nasu glavu'... i zasto bi to uopste i radili?! kad i iz svoje, uglavnom, beze... mislim... kao da ce se nesto novo i videti u nasoj ili bilo cijoj tudjoj glavi... to je, vas rikan da vam kaze, i da izvinete na izrazu, najbicnije ke***nje...poput onih ljudi koji zive na tudj racun u svojoj 35, nisu napravili bas nista, ali ce zato da vam objasne sta je prava svrha i tajna zivota... i kako sve to treba...

bravo Rile, care...
 
Nemam strah od toga, voleo bi kada bi se razumeo sa svakim, ali ne dešava se uvek tako, u većini slučajeva se nađu dodirne tačke, pa i više od toga. Nasuprot tome ima i likova koji me ne kopčaju, ali to su neobične face, neslaganje je obostrano, i to ništa ne može da promeni. Ne trudim se da provalim čoveka, otvaram se svakom u startu, ne gradim zidove, očekujem i od okruženja takav pristup, ne mogu drugačije. Ako se prevarim i povratna reakcija bude negativna ne završi se dobro po mene, ali bar znam na koga ne treba računati i takav lik nema moju naklonost. Greške su moguće, ali ne verujem da neko ko me pogrešno protumači to shvata na taj način, takvi obično misle da su nedodirljivi i superiorni u odnosu na čitav svet čim ne kontaju nekog tako jednostavnog. Moguće je da me se takvi nabeđeni mudroseri plaše, zaziru od različitih u svakom slučaju.

Tako nekako...:ok:
 

Back
Top