STA VOLITE NAJ VISE PRE SEX-A

Indija_82:
Steffan:
Pre seksa najvise volim da ga zverski izdrkam, kako bi mi posle zadovoljstvo sto duze trajalo... :P
Nije ti to dobro.Znatno se smanjuje jačina orgazma koji se posle postigne.
jachina mushkog orgazma u direktnom je odnosu sa duzinom odnosa.....sem ponekad
mushkarac takodje moze da dozivi uzastopan orgazam
pri dejstvu kokaina kada on inhibira neke telesne funkcije pri cemu dolazi do svrshavasnja i uriniranja u isto vreme.....gospodjice ja znam sve o mushkarcima....bleee :lol:
 
Indija_82:
Steffan:
Pre seksa najvise volim da ga zverski izdrkam, kako bi mi posle zadovoljstvo sto duze trajalo... :P
Nije ti to dobro.Znatno se smanjuje jačina orgazma koji se posle postigne.

Sto manje sperme u testisima to bolje... najvise volim kada ih izduvam kao balone... kada iscedim i zadnju kap iz njih... kada utrnu od praznjenja i bole na dodir... to je prava stvar... :P orgazam traje svega par sekundi a posle totalnog praznjenja testisa padam u nirvanu sledeca dva tri dana... :P
 
goodday:
Indija_82:
Steffan:
Pre seksa najvise volim da ga zverski izdrkam, kako bi mi posle zadovoljstvo sto duze trajalo... :P
Nije ti to dobro.Znatno se smanjuje jačina orgazma koji se posle postigne.
jachina mushkog orgazma u direktnom je odnosu sa duzinom odnosa.....sem ponekad
mushkarac takodje moze da dozivi uzastopan orgazam
pri dejstvu kokaina kada on inhibira neke telesne funkcije pri cemu dolazi do svrshavasnja i uriniranja u isto vreme.....gospodjice ja znam sve o mushkarcima....bleee :lol:

Ma pusti klinku... sigurno se kresnula dva tri puta pa joj se osladilo, pa misli sada da moze da prosipa pamet o muskim orgazmima i sta mi najvise volimo... :P Vecina zena uglavnom zive u zabludi, pogotovo one udate... nije ni cudo sto uglavnom ozenjenji muskarci idu u javne kuce da se tamo izivljavaju kada vec ne mogu u svojim... :wink:
 
goodday:
gospodjice ja znam sve o mushkarcima....bleee :lol:
pa podeli to znanje sa nama :lol:

što se tiče teme:
ako pričamo o vođenju ljubavi onda su to oni nežni izluđujuči dodiri ruku i usana koji se jedva osečaju ali dovode do ludila i neko lepo tiho šaputanje...
a pre sex može proči neka provokativna 'gruba' igra rečima kad oboje osetimo toliku strast i požudu da dođe do faze da u tom trenutku pokidamo sve sa sebe :mrgreen:
 
blondi:
goodday:
gospodjice ja znam sve o mushkarcima....bleee :lol:
pa podeli to znanje sa nama :lol:

što se tiče teme:
ako pričamo o vođenju ljubavi onda su to oni nežni izluđujuči dodiri ruku i usana koji se jedva osečaju ali dovode do ludila i neko lepo tiho šaputanje...
a pre sex može proči neka provokativna 'gruba' igra rečima kad oboje osetimo toliku strast i požudu da dođe do faze da u tom trenutku pokidamo sve sa sebe :mrgreen:

Hvala na savetu... ako ikada budemo izasli zajedno gledacu da ne obucem omiljene stvari.. :wink:

Definitivno me ne pali cepanje odece... vise volim kada je polako svlacim, dugme po dugme... stvar po stvar pa izmedju uvek zahvatim po koju erogenu zonu, onako u prolazu.. :roll: bez zurbe u tisini i sluzim se samo njenim dahom kao jedinim putokazom... pipnem tu... pipnem ovde pa gde se jace cuje tuda idem... :P
 
Steffan:
blondi:
goodday:
gospodjice ja znam sve o mushkarcima....bleee :lol:
pa podeli to znanje sa nama :lol:

što se tiče teme:
ako pričamo o vođenju ljubavi onda su to oni nežni izluđujuči dodiri ruku i usana koji se jedva osečaju ali dovode do ludila i neko lepo tiho šaputanje...
a pre sex može proči neka provokativna 'gruba' igra rečima kad oboje osetimo toliku strast i požudu da dođe do faze da u tom trenutku pokidamo sve sa sebe :mrgreen:

Hvala na savetu... ako ikada budemo izasli zajedno gledacu da ne obucem omiljene stvari.. :wink:

Definitivno me ne pali cepanje odece... vise volim kada je polako svlacim, dugme po dugme... stvar po stvar pa izmedju uvek zahvatim po koju erogenu zonu, onako u prolazu.. :roll: bez zurbe u tisini i sluzim se samo njenim dahom kao jedinim putokazom... pipnem tu... pipnem ovde pa gde se jace cuje tuda idem... :P
pa to....nauchi da slushash i vladacesh :wink:
 
blondi:
ako pričamo o vođenju ljubavi onda su to oni nežni izluđujuči dodiri ruku i usana koji se jedva osečaju ali dovode do ludila i neko lepo tiho šaputanje...
a pre sex može proči neka provokativna 'gruba' igra rečima kad oboje osetimo toliku strast i požudu da dođe do faze da u tom trenutku pokidamo sve sa sebe :mrgreen:

auuu... moracu ja da se snabdem rezervama garderobe :roll: :mrgreen:
 
Ana-Marija:
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Ana-Marija:
Nije da volim,ali najbolji sex je posle nekih nesuglasica ili svadjica... :oops:
shto volem da me prvo oplavi...pa da ga volem sa razmazanu shminku :lol: :lol:
:lol: :lol: :lrol: Ili da ja njega oplavim :lol: :lol: :lol:
ma sve jedno....vazno da se volite kao shtumpfovi :lol: :lol:
Idi bre covece!Kako bas strumpfovi da ti padnu na pamet? :lol: :lol: :lol:
pa snorkijevci su mi previshe perverzni :lol: :lol:
 
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Ana-Marija:
Nije da volim,ali najbolji sex je posle nekih nesuglasica ili svadjica... :oops:
shto volem da me prvo oplavi...pa da ga volem sa razmazanu shminku :lol: :lol:
:lol: :lol: :lrol: Ili da ja njega oplavim :lol: :lol: :lol:
ma sve jedno....vazno da se volite kao shtumpfovi :lol: :lol:
Idi bre covece!Kako bas strumpfovi da ti padnu na pamet? :lol: :lol: :lol:
pa snorkijevci su mi previshe perverzni :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top