šta vi muškarci hoćete

račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi
pa jednostavno,naletila si na nekoga idiota koji nije bio siguran u sebe,u ono sto osjeca i sada imas na osnovu toga loseg iskustva jednu predrasudu-da su svi muskarci takvi!
opusti se,okreni oko sebe,nadnji nekoga drugog i uzuvaj.
ne generalizuj! :smile:
 
Opšte je poznato da žene, ne mogu da kažem vole kad se prema njima ophodite kao gad, ali činjenica je da vas više cene upravo kad se tako ponašate prema njima, dok sa druge strane kad joj pokažete ljubav i obaspete nežnošću ona vas kulira i pokazuje drugaricama kolika je riba. Tu nešto nije u redu, prirodni balans se izgubio negde u eonima stvarajući ljude ovakvima kakvi jesu... Ali, kad se zvezde poklope, svi nađu svoj par i to traje, ali dotad mnogo Save treba da proteče...
 
giska_sa:
Opšte je poznato da žene, ne mogu da kažem vole kad se prema njima ophodite kao gadi, ali činjenica je da vas više cene upravo kad se tako ponašate prema njima, dok sa druge strane kad joj pokažete ljubav i obaspete nežnošću ona vas kulira i pokazuje drugaricama kolika je riba. Tu nešto nije u redu, prirodni balans se izgubio negde u eonima stvarajući ljude ovakvima kakvi jesu... Ali, kad se zvezde poklope svi nađu svoj par i to traje, ali dotad mnogo Save treba da proteče...

Respect! Sve tachno! ;)
 
Cesto i muskarci i zene tumace poklanjanje paznje onako kako im se svidi. Sta je babi milo, to joj se i snilo. Neko hoce samo da poprica, a druga strana ga u svojoj fantaziji vec stavila u krevet...
Sa druge strane, kao sto rekoh na jednoj drugoj temi, ne obecavaj sto ne planiras bar da pokusas i da ostvaris, ali iskreno.
Lov je lov, a znamo da je u Srbiji najveci broj 'nesrecnih slucajeva' bas u lovu. Jao slucajno sam sacmom za medvede malo po komsiji koji mi je zenu...
 
giska_sa:
Opšte je poznato da žene, ne mogu da kažem vole kad se prema njima ophodite kao gadi, ali činjenica je da vas više cene upravo kad se tako ponašate prema njima, dok sa druge strane kad joj pokažete ljubav i obaspete nežnošću ona vas kulira i pokazuje drugaricama kolika je riba. Tu nešto nije u redu, prirodni balans se izgubio negde u eonima stvarajući ljude ovakvima kakvi jesu... Ali, kad se zvezde poklope svi nađu svoj par i to traje, ali dotad mnogo Save treba da proteče...
nikada nisam potpuno razumeo to pravilo ali ipak potpisujem svaku rec
 
Ja i ostali momci se ubijemo da neka devojka razmeni 2 reci sa nama, onda dodje ortak iz inostranstva, koji ruku na srce nema ni jedan realan kvalitet da bi njega bilo koja cura odradila u disko klubu , ili u kolima ispred posle 5 minuta.

A muvanje mu je sledec:

"Zdravo ja sam .... iz ....."
"Lazes ne verujem ti"
"Da ti pokazem pasos"
"Ma nema potrebe"
"Bas cu da ti pokazem, evo gledaj, vidi, otvara novcanik" (svakako plan je da devojka vidi lovu pored pasosa"
...posle jos malo caskaj na temu biznisa njegovog caleta, i male proizvodnje koju su ovde napravili

I gotova stvar , posle 15-20 min njegova kita ja u njenim ustima.

Lik nit je smeker, nit je duhovit, sasvim prosecan momak. Sem te love nema nista zbog cega bi ga riba htela odma u sebi.
 
drackula:
Ja i ostali momci se ubijemo da neka devojka razmeni 2 reci sa nama, onda dodje ortak iz inostranstva, koji ruku na srce nema ni jedan realan kvalitet da bi njega bilo koja cura odradila u disko klubu , ili u kolima ispred posle 5 minuta.

A muvanje mu je sledec:

"Zdravo ja sam .... iz ....."
"Lazes ne verujem ti"
"Da ti pokazem pasos"
"Ma nema potrebe"
"Bas cu da ti pokazem, evo gledaj, vidi, otvara novcanik" (svakako plan je da devojka vidi lovu pored pasosa"
...posle jos malo caskaj na temu biznisa njegovog caleta, i male proizvodnje koju su ovde napravili

I gotova stvar , posle 15-20 min njegova kita ja u njenim ustima.

Lik nit je smeker, nit je duhovit, sasvim prosecan momak. Sem te love nema nista zbog cega bi ga riba htela odma u sebi.

Mala mu je pocokila prćana i ponadala se da ga je ščepala, ali kad je on sutradan nije pozvao pa ni nedelju dana posle toga ona je postala ogorčena na muški svet i zbog takvih devojaka dobri momci nemaju devojke jer nemaju pun buđelar kinte i ne voze dobar auto već samo npr. yuga...
 
giska_sa:
Mala mu je pocokila prćana i ponadala se da ga je ščepala, ali kad je on sutradan nije pozvao pa ni nedelju dana posle toga ona je postala ogorčena na muški svet i zbog takvih devojaka dobri momci nemaju devojke jer nemaju pun buđelar kinte i ne voze dobar auto već samo npr. yuga...

Njemu svaki put neka mala pociki prcana u tome je fazon. A ja kad pridjem okrecu glavu, nece ni da razmene 2-3 reci. Kategoricki odbijaju bilo koji razgovor.
 
drackula:
Njemu svaki put neka mala pociki prcana u tome je fazon. A ja kad pridjem okrecu glavu, nece ni da razmene 2-3 reci. Kategoricki odbijaju bilo koji razgovor.
Sine, onda naoštri očnjake i kao što ti nick kaže postani drakula i sve ujedene će postati tvoje robinje, a ako ti ni to ne pomogne onda ti moje suze ne pomažu...
 

Back
Top