sta vasa devojka treba da uradi da vas APSOLUTNO ODUSEVI?

HeBePoBaTaH_:
Betty:
stilete, od stakla, sa crvenom čupavim pomponom na vrhu
eto to, i neki vešić iz womans secret, beli
a na sve to krzno i šljokice
i on da bude obučen u kecelju (ispod go)
al da nosi Dinamov šal, eto
to je lepo

pa da zajedno gledaju utakmicu i otimaju se za daljinski :D

Ali, Dinamov dres :lol:

Nije Womans secret , već Vicoria's Secret.
Veš je stvar njenog ličnog izbora, prija mom oku (VS može da se kupi u Bg, ali i da se naruči u Dućanu na Kosančićevom). Gaće nisu stvar za oduševljavanje, mada sam, kao klinac imao, izvesnu cicu za kres komb, od koje sam tražio da nosi žipone. Prerastao sam odavno tu fazu.
8)
Ako si iz prestonice kao sto pise, ...postoji radnja bas WOMEN'S secret na Terazijama.
 
VeseliPlamichak:
HeBePoBaTaH_:
Betty:
stilete, od stakla, sa crvenom čupavim pomponom na vrhu
eto to, i neki vešić iz womans secret, beli
a na sve to krzno i šljokice
i on da bude obučen u kecelju (ispod go)
al da nosi Dinamov šal, eto
to je lepo

pa da zajedno gledaju utakmicu i otimaju se za daljinski :D

Ali, Dinamov dres :lol:

Nije Womans secret , već Vicoria's Secret.
Veš je stvar njenog ličnog izbora, prija mom oku (VS može da se kupi u Bg, ali i da se naruči u Dućanu na Kosančićevom). Gaće nisu stvar za oduševljavanje, mada sam, kao klinac imao, izvesnu cicu za kres komb, od koje sam tražio da nosi žipone. Prerastao sam odavno tu fazu.
8)
Ako si iz prestonice kao sto pise, ...postoji radnja bas WOMEN'S secret na Terazijama.

Postoje razne radnje (iskreno, ne znam za tu r. i boli me tuki). To su sve imitacije Victotria's Secret. Za VS moraćeš prilično sa se otvoriš, pošto je veoma skup. Meni je važno da je moje zlato zadovoljno i dobiće uvek ono što voli. Samo klinci mogu da dižu buku oko gaća.
Obzirom da si fetišist, možeš da promeniš nick u VeseliPichak. Mrzi me da postujem na ovu temu i podtemu "gaće". Rekao sam šta sam imao.
 
HeBePoBaTaH_:

Postoje razne radnje (iskreno, ne znam za tu r. i boli me tuki). To su sve imitacije Victotria's Secret. Za VS moraćeš prilično sa se otvoriš, pošto je veoma skup. Meni je važno da je moje zlato zadovoljno i dobiće uvek ono što voli. Samo klinci mogu da dižu buku oko gaća.
Obzirom da si fetišist, možeš da promeniš nick u VeseliPichak. Mrzi me da postujem na ovu temu i podtemu "gaće". Rekao sam šta sam imao.

Dobro, bre, covece, cim me nema ti krenes da se svadjuckas naokolo... :? :P :)
Nemo' da te boli tuki! :?
WS ne kopira VS, ali jeste manje kvalitetan, a cene su mu skoro identicne sa VS u Americi. VS uopste nije skup ves, kvalitetan je i namenjen sirim masama! Mislim moze da ga priusti i cistacica iz nekog njujorskog hotela. :) Brusevi su izmedju 30-50$, korseti i neglizei oko 100$, gacice od 10-30$, sto je sasvim ok cena za kvalitet koji dobijas. To sto je za nas nepoznanica, to je nesto drugo! Preskupa je npr. La Perla ciji komplet brus i gace kostaju preko 500$!
E sad nerealno visoke cene kod nas su duga i tuzna prica. :( Bas me zanima gde ti iz BG kupujes dragoj VS? :D
 

Rekao sam gore, u Net Dućanu na Kosančićevom. Mislim, cena je prihvatljiva, ako kupujete 1 komplet.
Osim toga, ja živim u Srbiji, a proleće je...
Levi's su moje gaće, i to su prve boxerice koje sam kupio baš odavno. Najbolje su, najudobnije i estetski, i ne moram da jurim...
Za vašu info - nisu više u modi, sad se nose sleep muške ćega, malo modifikovane. Kad ste toliko pametne, dođite mi na moje omiljene podforume...

Žene, ovo nije tema!
 

Back
Top