Sta vas je danas iznerviralo...

Рукометна репрезентација Србије. Јао, згадили су ми првенство. Јуче играли нерешено с Хрватима, па одлучили данас да се глупирају и изгубе од једне Румуније 10 разлике.
 
Рукометна репрезентација Србије. Јао, згадили су ми првенство. Јуче играли нерешено с Хрватима, па одлучили данас да се глупирају и изгубе од једне Румуније 10 разлике.

Da bar malo pratis rukomet i nasu rep. znao bi da smo ***** na bickili i da nam se juce mnogo posrecilo protiv Hrvata.Ni ja ih ne volim pa realno kazem da su u tom sportu za klasu bolji od nas i medju najboljima na svetu...danas je bilo sasvim ocekivano samo malo veca razlika
 
Da bar malo pratis rukomet i nasu rep. znao bi da smo ***** na bickili i da nam se juce mnogo posrecilo protiv Hrvata.Ni ja ih ne volim pa realno kazem da su u tom sportu za klasu bolji od nas i medju najboljima na svetu...danas je bilo sasvim ocekivano samo malo veca razlika

Знам добро у каквом смо стању, поготово на прошлом ЕП у Аустрији... Али, објективно Румунија је трећеразредна репрезентација, па они су изгубли од Алжира! А и није толико ствар у резултату, него у приступу, као немој случајно да имамо превише победа, па нек пустимо ове индијанце да нас пеглају који су против Алжира за целу утакмицу дали 14 голова, а нама 38!!! Одавно нисам гледао нешто овако понижавајуће. Треба их обавестити да се не бори само на утакмицама против Хрватске, треба се мало потрудити и против других.
 
Poslednja izmena:
Danas sam se posebno iznervirala kada sam shvatila da sam zaboravila vazne papire kod kuce, a vec sam bila na pola puta i morala sam se vratit.
Inace se rijetko nerviram,ali i ako se iznerviram to je zato sto sam brzopleta i ne razmisljam dovoljno,sto me dovede do mnogobrojnih situacija gdje se zaista iznerviram!
 

Back
Top