Šta trenutno radite?

Razmisljam nesto, od kako sam se razveo 2015 jer sam ja to hteo a bio samo 7 meseca pakla u braku mnogo slabo imam uspeha kod zena od tad pa sad ne znam da li je to zbog toga jer je mali grad skoro se sve I o svakom zna pa mozda to devojkama smeta I odbojno im pa si kao duh...Nemam decu, zamalo da imam ali je bio pobacaj tako da sam skroz slobodan...

Da li stvarno to devojkama smeta I pravi problem?Ne trcim da se zenim, zelim nesto bar da se desava neku vezu, ove gidine sam prestao da radim poso koji sam 5 godina vuko zelim da promenim, nadjem nesto novo pa mi je trenutno slab I novcanik ali kontam za vezu da to nije toliko bitno ako nisu spozoruse I neke koje zele brak za godinu dana veze...

Ranije su same nekako padale I stvarale situacije a sad sam kao duh?Da li je to stvarno problem devojkama taj razvod?
 
ozbiljno razmisljam da idem
drag.gif


al sta cu sa ovima kuci kojima jos mogu mozda trebati :(
Idi negde solo na par dana, da razbistriš glavu.Ne donose se takve odluke preko noći i na prečac.Decu ne ostavljaj ni pod razno,zameriće ti to.Osim ukoliko nisu odrasli.
 
Razmisljam nesto, od kako sam se razveo 2015 jer sam ja to hteo a bio samo 7 meseca pakla u braku mnogo slabo imam uspeha kod zena od tad pa sad ne znam da li je to zbog toga jer je mali grad skoro se sve I o svakom zna pa mozda to devojkama smeta I odbojno im pa si kao duh...Nemam decu, zamalo da imam ali je bio pobacaj tako da sam skroz slobodan...

Da li stvarno to devojkama smeta I pravi problem?Ne trcim da se zenim, zelim nesto bar da se desava neku vezu, ove gidine sam prestao da radim poso koji sam 5 godina vuko zelim da promenim, nadjem nesto novo pa mi je trenutno slab I novcanik ali kontam za vezu da to nije toliko bitno ako nisu spozoruse I neke koje zele brak za godinu dana veze...

Ranije su same nekako padale I stvarale situacije a sad sam kao duh?Da li je to stvarno problem devojkama taj razvod?
Pa ako je malo mesto mozda to sto si bio ozenjen i jeste problem. Jos si u braku bio samo 7 meseci. Mozda devojkama delujes nepouzdano.
Verujem da se nisi razveo zbog slatkih kolaca, ali mala sredina je nekad stvarno brza u donosenju zakljucaka.
Ko zna sta je problem...
Mozda je jednostavno takav period „zatisja“.
Znas kako su moje drugarice nekada znale da kazu - kad hoces decka i usamljena si i bas ti treba necija blizina, nigde nikog na vidiku. A kad neces decka i imas krsh obaveza, ne znas sta ces pre i bas ti nije do novih ljudi u tvom zivotu, startuju te i na trafici...:)
 

Back
Top