Šta trenutno radiš 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juce se odmah rastrcao oko posla,za sada nista,valjda ce nesto iskociti.
Vreme je sad pretoplo i voda je topla,samo prljava,sve neke kese....ne znam odakle je to doslo
Juce sam prvi put posle deset dana bila na plazi,bas je guzva,jedva sam nasla mesto i onda sve vreme morala da slusam neku zenu kako svima okolo,a i sama za sebe prica kako su ljudi stoka koja staje na njen peskir i zasipa je peskom i kako ce picupati zene koje su legle u prvi red i ona ne moze da pridje vodi
Meni je mnogo da placam za dva sata deset e za lezaljku,pa se guram ko ostali

- - - - - - - - - -

Mislim za ceo dan je 10e,ali ja ostanem samo dva sata.inace strasno je vazno da svako ko ima suncobran zabode pobednicki svoj i da ga drzi otvoren do mraka,nema veze sto senku baca tri metra dalje od njih.

onda slozis stvari ukraj i udjes se okupat
mada, imate vi neke skrije tu? sto se kupas u tom rezervoaru tudjih bakterija i tjelesnih izlucevina?
 
20180704_152111.jpg

Motam levo, motam desno :rotf:
 
Пијем кафу, натенане, мир, тишина, нема телефона, нема извините да ли могу да питам, упомоћ имам проблем, треба нам за јуче и тако то...

С посла ћера и ја отишле на пијацу, накуповале поврћа и воћа, дошле, она се истуширала, легла у кревет и ждере шљиве...

А муж се још негде чвари, такав му хороскоп за данас:(
 
Ne mogu vam opisati kakve provale danas imamo
Doso zmaj malo pre, lepi mu.menadzerka neke flastere po vratu, neka nadri medicina, skida majicu, ova mu lepi, mi cirkus pravimo sa odvalama naravno :rotf:
Zmaj primenjuje kineziotejping.
Samo se smejte, deluje šašavo ali deluje. Ja sam nosila pink prošle godine.

- - - - - - - - - -

Bila sa malom u sopingu, to je pakao puta dva u odnosu na muža jer me nešto i sasluša a ova ništa. Toliko me je iscrpela da sam je poslala kući, a ja sela da popijem jedan campari na miru.
Dokaz u prilogu.
Pogledajte prilog 498705
A sad idem na drugu temu da se iz nadam sto su mi dali ovu čašu od Eurokrema. :dash:
 
Читам наслов, нова мис Шпаније је рођена као дечак.

Нисам имала смелости да уђем у текст.
 
Idem iz studija u zemun u radnju kod zmajevig brata, sad kad sam sefa odradila moram i brata :zper:
Vukljam laptop, zmaj mi ga kalibrisao, sad ce bata da mi ga produva :lol: (da otvorimo i ocistimo prasinu)
Znaci kuvam se najstrasnije u busu bez klime, udarila sparina uzas
 
Opet mi se spava. I dosadno mi je.... :dosadno:

Ниси се наспавала, или имаш проблем са притиском?

А можда ти се спава јер ти је досадно?

Ево виц , мало да те размрда:

Докторе, колико би требало да сам висока да би то било нормално за моју тежину?

4 метра.

Ето, тачно сам знала да сам само ниска, а сви запели дебела, па дебела...
 
И наравно, кад кретен легне једном у два месеца да дремне поподне, раздува се ветар као да ће апокалипса :evil:

Бем ти ролетне и шунтаво дрво које удара у стакло...
 
iz nekog cudnog razloga coveku je uvek najteze da se natera na ono sta je dobro za njega..
vise volimo da vodimo zivot po sistemu zadovoljstva bez obzira sto nas to mozda i unistava ....zato stegni zube i guraj sta moras :)
od toga ce ti biti samo bolje.
 
iz nekog cudnog razloga coveku je uvek najteze da se natera na ono sta je dobro za njega..
vise volimo da vodimo zivot po sistemu zadovoljstva bez obzira sto nas to mozda i unistava ....zato stegni zube i guraj sta moras :)
od toga ce ti biti samo bolje.

..da, upravo sam danas o tome razmisljala...ne mogu odjednom ali moram da uradim sve sto ce biti najbolje za mene....
..sreca pa imam blizu park i hladovinu pa ce biti lakse nadam se....hvala na podrsci :zag:
 
Ниси се наспавала, или имаш проблем са притиском?

А можда ти се спава јер ти је досадно?

Ево виц , мало да те размрда:

Докторе, колико би требало да сам висока да би то било нормално за моју тежину?

4 метра.

Ето, тачно сам знала да сам само ниска, а сви запели дебела, па дебела...

Hahaha, volim taj vic. Znači, :) .
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top