Quantcast

Šta trenutno radiš 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

smokva

Legenda
Poruka
55.997
Juce se odmah rastrcao oko posla,za sada nista,valjda ce nesto iskociti.
Vreme je sad pretoplo i voda je topla,samo prljava,sve neke kese....ne znam odakle je to doslo
Juce sam prvi put posle deset dana bila na plazi,bas je guzva,jedva sam nasla mesto i onda sve vreme morala da slusam neku zenu kako svima okolo,a i sama za sebe prica kako su ljudi stoka koja staje na njen peskir i zasipa je peskom i kako ce picupati zene koje su legle u prvi red i ona ne moze da pridje vodi
Meni je mnogo da placam za dva sata deset e za lezaljku,pa se guram ko ostali

- - - - - - - - - -

Mislim za ceo dan je 10e,ali ja ostanem samo dva sata.inace strasno je vazno da svako ko ima suncobran zabode pobednicki svoj i da ga drzi otvoren do mraka,nema veze sto senku baca tri metra dalje od njih.

Troja

Elita
Poruka
23.674
Al obavezno moras da probas pre
Ja uzela prvi put kad smo isli na svadbu,sa zenom sam se borila jos dok me je sminkala,a posle dosla kuci i sve to lepo izribala,pa se sama nasminkala.a videla sam divne slike devojaka koje je sminkala...
Hocu, da obavezno proba. Da ne ispadnem cirkuzant sa sljastecim nosem

- - - - - - - - - -

Sto?
Oces pevati na svojoj svadbi:D?

- - - - - - - - - -

Mi nemamo problem sa guzvom i lezaljkama i ljudima, imamo svoje parce plaze i more je precisto :zaljubljena:
Necu da rasteram goste

smokva

Legenda
Poruka
55.997
Sta bre,ja stavljam taj hajlajter na ceo nos,kazu tako treba:lol: istices ono sto treba.sad nisam sigurna zasto treba da istaknem nos,al ga isticem :zcepanje:
Jano,zavidim ti,dok sam imala svoju plazu nisam umela da cenim,falili su mi ljudi i guzva

- - - - - - - - - -

Moj muz je meni pevao preko cele sale na mikrofon,sta ce mi zivot bez tebe dragi,od silvane,dok sam ja kao ispala iz kusturice sama za mladenackim stolom,trudna jela i moje i njegovo i kumovsko....

Troja

Elita
Poruka
23.674
Sta bre,ja stavljam taj hajlajter na ceo nos,kazu tako treba:lol: istices ono sto treba.sad nisam sigurna zasto treba da istaknem nos,al ga isticem :zcepanje:
Jano,zavidim ti,dok sam imala svoju plazu nisam umela da cenim,falili su mi ljudi i guzva

- - - - - - - - - -

Moj muz je meni pevao preko cele sale na mikrofon,sta ce mi zivot bez tebe dragi,od silvane,dok sam ja kao ispala iz kusturice sama za mladenackim stolom,trudna jela i moje i njegovo i kumovsko....
Ja ne razumem zasto je sad moderno da se naglasava nos:lol: Stvarno

gost 389231

Iskusan
Poruka
6.794
Javila mi advokat da sam dobio presudu u moju korist u sporu sa Ministarstvom odbrane, i ono kao drago mi je, ali komšinica sudija, koja je donela tu presudu, kaže da sam presudu dobio, a što se tiče love na ime odštete, duševnog bola itd. pre ću dobiti paliju u pozadinu... ko doživi, pričaće...

smokva

Legenda
Poruka
55.997
Samo na pare mislite :mrgreen:

Nego sad sam se setila da vas pitam.moje dete izdaje stan za egzit,trosoban,pet kreveta,dva kupatila,dve terase,na limanu.lepo sredjen.ako znate nekog pouzdanog,da ne bude vise stete nego koristi

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
11.255
Samo da vam kazem da turci kupuju nekretnine od rusa u petrovcu,uzeli su par najacih lokala...
Bravo za decu,s razlogom ste ponosne
Cak i lunasa ciji celavac pravi zur:rotf:
Inace odakle ti ta rec,mislila sam da je pokopana sa mojom nanom jos devedesetih :lol:

- - - - - - - - - -

Ja sam tako bezbrizna sad kad mi je doslo dete,spavala sam do pola deset,a onda se najela slanine i luka,sve gledajuci u pucinu
Znaci sada će umesto na ruskom sve da piše na turskom?
Meni to toliko bode oči dole da nemam reči.

Poruka
17.073
Juce se odmah rastrcao oko posla,za sada nista,valjda ce nesto iskociti.
Vreme je sad pretoplo i voda je topla,samo prljava,sve neke kese....ne znam odakle je to doslo
Juce sam prvi put posle deset dana bila na plazi,bas je guzva,jedva sam nasla mesto i onda sve vreme morala da slusam neku zenu kako svima okolo,a i sama za sebe prica kako su ljudi stoka koja staje na njen peskir i zasipa je peskom i kako ce picupati zene koje su legle u prvi red i ona ne moze da pridje vodi
Meni je mnogo da placam za dva sata deset e za lezaljku,pa se guram ko ostali

- - - - - - - - - -

Mislim za ceo dan je 10e,ali ja ostanem samo dva sata.inace strasno je vazno da svako ko ima suncobran zabode pobednicki svoj i da ga drzi otvoren do mraka,nema veze sto senku baca tri metra dalje od njih.
Nema šanse da odem u svinjac zvani Milogora i platim 10 evra bilo šta.Tamo ništa ne vredi ni cent.:)

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
11.255
Prošlog leta za 10€ nije moglo ni pola lezaljke da se uzme. 50€ je bio komplet ubudvu, 50 im hiljada majki nenormalnih...
Inače, jedan jedini sam kafić volela u Budvi, Hemingvej. Srušili su staru kuću i podigli zgradu ko na Vračaru, dole kafić ko svaki ovde, seli mi, nas 5oro tražimo piće i svako po vodu. Posle 20. min ja pitam jel sve u redu kaže konobar: gužva je, nemamo čaša. Ja kažem daj nam samo vodu onda pocrkasmo. Donese on flasice sa slamcicama, ali voda topla. Rekoh pa ovo je toplo, kaže car pa ja mogu da vam donesem led..
Ok, Koperfilde kako ćeš da ga staviš u flasice???
I tako. Obožavam MNE.

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.