Kafana Šta trenutno radiš 18

Ja jedno dete ispratila u skolu, drugo dete arlaukalo i svadjalo se pola noci na svaki sum, doslo mi je da je prebacim preko onih muskatli kroz terasu
Trece dete uopste nije trazilo da ide u wc nego je kakila kod ulaznih vrata a onda je drugo dete pojelo gofno ovog treceg deteta kao da sam joj specijalitet servirala najveci
bome vi ste zreli za centar za socijalni rad 😂

Cekaj da jos malo nerviram limunadu, kad ju je vec tako lako iznervirati :malav:
Moje dete trenutno lezi na prozoru sunca se bole je repic, ja srcem kafucino i dogovaram izet sa drugom, mora da je priroda i da se lezi, od hajkinga nista, hajkingovala sam po konferencijama cele nedelje, danas samo lezanje priznajem
Imamo problem najavljenu kisu, ali ko je sljivi, neka padne, pokisnucemo, toplo je, nije drama
Tvoje dete ima rep,a ti nemas? 😁
Na koga li je? 😀
E,vidi cuda,uopste se nisam iznervirala.😂

nabavi i ti jedno krzneno dijete
da vis sto su slatki 😆
Ih,ko da ja ne znam.Imala sam mačka Sivka.
Plakali smo tri dana kad se otrovao.A nije htio da umre u našem dvorištu,nego je otišao u susjedno.Od tad ne držim kućne ljubimce,a sad nemam ni uslova.Inače,nisam ga nikad zvala djetetom,niti je živio u kući.Imao je dvorište,svoj kutak za spavanje u šupi i živio je sasvim dobrim životinjskim životom.🙂

Ih,ko da ja ne znam.Imala sam mačka Sivka.
Plakali smo tri dana kad se otrovao.A nije htio da umre u našem dvorištu,nego je otišao u susjedno.Od tad ne držim kućne ljubimce,a sad nemam ni uslova.Inače,nisam ga nikad zvala djetetom,niti je živio u kući.Imao je dvorište,svoj kutak za spavanje u šupi i živio je sasvim dobrim životinjskim životom.🙂
dok nije umro
otrovan
u tudjem dvoristu

dok nije umro
otrovan
u tudjem dvoristu
Da,nazalost.Ali sta da se radi,takav je zivot.
Mi mu nismo mogli pomoci,posle smo ukapirali da je otrovan, jer je bio zdrav,a sam je izabrao gdje ce da ode.
Nikad do tada,nije izlazio iz dvorista na duze vrijeme.A tad nije htio u nase dvoriste.
I posle smo ga nasli.
Imala sam i prije druge mačke,one su nekako nestajale,ne znam šta bude sa njima,ali za njega smo se baš svi bili vezali.

Da,nazalost.Ali sta da se radi,takav je zivot.
Mi mu nismo mogli pomoci,posle smo ukapirali da je otrovan,a sam je izabrao gdje ce da ode.
Nikad do tada,nije izlazio iz dvorista na duze vrijeme.A tad nije htio u nase dvoriste.
I posle smo ga nasli.
macke koje izlaze cesto imaju i rezervne familije
ono, zivis uvjeren da imas macku
a i komsije imaju istu macku
al kad je frka macke odu tamo gdje misle da ce dobiti pomoc

macke koje izlaze cesto imaju i rezervne familije
ono, zivis uvjeren da imas macku
a i komsije imaju istu macku
al kad je frka macke odu tamo gdje misle da ce dobiti pomoc
Od ovih mojih komsija bi dobile samo sut u dupe.🙂
Tako da ne vjerujem da je to u pitanju.Vise vjerujem da nije htio da nas uznemirava.
To je bio tako pametan mačak.Tvrdim da mačke imaju visoku inteligenciju,samo što ne znaju da pričaju,ali sve drugo znaju.🙂

Uvece,kad bismo se sestra i ja vracali iz izlaska,on je izlazio pred nas i to bas podaleko od kuce.
Ili odem u prodavnicu,on ide za mnom,saceka me,i vratimo se zajedno.
U kucu mu nismo dali,osim naravno izuzetaka,i tacno je znao ko ce zagalamiti na njega,a ko mu nece nista.🙂
I nisi ga mogao natjetati na nesto sto nece.
Odredim mu npr.mjesto za spavanje,sve toplo,ususkano...ali nece tu.
Kad prebacim u drugi ugao,tu hoce.

Imala je i moja komsinica macke.Kao voli ih i brine se o njima.A macka dodje kod mene u šupu i omaci se,a niko je ne hrani danima,jer mi tad nismo bili tu.Moja majka kupovala salamu i hranila je povremeno kad dodje kuci.I kazem ja toj komsinici vidi sta ces sa mackom i macicima,tvoji su...a ona mene jos napadne sto smo ih hranili,kao ne bi ona ni dosla tu da je niste hranili.
Eto,kakvi su ljudi.Umjesto da se zahvali sto je neko brinuo o njenoj macki,ona te jos i napadne.

Zbunila sam pandura koji mi iskočio pred auto na ulasku u Gospođice večeras. Šta koji moj iskače sa lizalicom na 10 m dok ja vozim 60 na sat. Pala mi rasada čeri paradajza sa suvozačkog sedišta i sve se zemlja prosula po njemu. Otvorim prozor i kažem mu da sačeka malo da pokupim zemlju jer me tako naglo zaustavio i uništio mi rasad. On se sav izbečio i ćuti. Malo pokupim i pitam ajd sad, šta treba... Kaže on, ništa, nastavite samo gde ste krenuli...
da si vozila propisno ne bi popadalo to, bila si ti brza od 60 z:mrgreen:

Back