Шта тренутно радиш? 14

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to tamo gde je gradsk prevoz organizovan
a ovde je rulet
ko ne udjes u prvi, pitanje je kad ce sledeci uopste da se pojavi
Moj bus je tacan kao svajcarac, na svakih 10 minuta ide, i sto je najbolje od mene je pocetna, milina i za mene i za ove ljude koji rade, ujutro poulaze kao u taxi, svi sednu i lepota....u pravu je bila moja majka kad je birana lokacija stana, da bus bude blizu i po mogucstvu pocetna stanica.
 
Ja najvolem kad dodju dve 95 jedna za drugom, onda pola sata pustas korenje na stanici, pa dodju opet dve
A na rasporedu uredno pise da idu na 5 min :lol:
I to se zadnjih godinu dana desava svaki dan iz pravca borce ka nbg
Ne znam kako namestaju taj raspored i kako kuckaju vozaci sta rade pa to prolazi tako dugo da niko to ne kaznjava
 
Ja najvolem kad dodju dve 95 jedna za drugom, onda pola sata pustas korenje na stanici, pa dodju opet dve
A na rasporedu uredno pise da idu na 5 min :lol:
I to se zadnjih godinu dana desava svaki dan iz pravca borce ka nbg
Ne znam kako namestaju taj raspored i kako kuckaju vozaci sta rade pa to prolazi tako dugo da niko to ne kaznjava
Moj ide ovako evo 10 godina, a najkraca je linija u Bgd-u.
 
...samo trepcem na one ridzovane i oni me ne diraju :rotf:
ima da ideš uz mene, prekjuče mi maltene ruku polomi, sedim, igram igricu, držim kartu u ruci, ridža dolazi od zadnjih vrata, preskače sedišta iza mene pa kad me klepio po ramenu, rekoh koji ti je andrak jesi normalan jel ti izgledam kao da ću da bežim kretenu, saže glavu i pobeže, još i batine dobijamo za sopstvene pare
 
ima da ideš uz mene, prekjuče mi maltene ruku polomi, sedim, igram igricu, držim kartu u ruci, ridža dolazi od zadnjih vrata, preskače sedišta iza mene pa kad me klepio po ramenu, rekoh koji ti je andrak jesi normalan jel ti izgledam kao da ću da bežim kretenu, saže glavu i pobeže, još i batine dobijamo za sopstvene pare
....glupander....a sto rece Elektrika neki dan, oni ne pregledaju svima, nego tako nasumicno pa koga nahvataju, ovim mladjim momcima obicno ne traze kartu, a i devojke se provuku...zavisi koliko ridza ima godina....e pa neces majcin sine ni meni da pises kaznu, zadnji put sam ga pitala kako ce da mi pise kaznu, na koju adresu... "lk nemam, a da kazem necu", on me gleda pa kaze pa jes i izadje na stanici :lol:
 
....glupander....a sto rece Elektrika neki dan, oni ne pregledaju svima, nego tako nasumicno pa koga nahvataju, ovim mladjim momcima obicno ne traze kartu, a i devojke se provuku...zavisi koliko ridza ima godina....e pa neces majcin sine ni meni da pises kaznu, zadnji put sam ga pitala kako ce da mi pise kaznu, na koju adresu... "lk nemam, a da kazem necu", on me gleda pa kaze pa jes i izadje na stanici :lol:

Пикирају жене а мушкарце и млађарију заобилазе. И ја кажем - е па нећеш...
 
Screenshot_20201121-233855_Facebook.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top