Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Screenshot_20200512-131219.png


Jel moze neko da mi ovo objasni?
Sta znaci bez usluge,kakve usluge?
I test ce se raditi samo iz brisa i rezultati ce biti odmah?
I da li sam dobro razumela,u nasu zemlju mozes da udjes bez testa,kazes da ces u samoizolaciju,onda odes ovde u neku ustanovu,uradis test i to je to?
Ne mora da se radi napolju?
 
Pogledajte prilog 696418

Jel moze neko da mi ovo objasni?
Sta znaci bez usluge,kakve usluge?
I test ce se raditi samo iz brisa i rezultati ce biti odmah?
I da li sam dobro razumela,u nasu zemlju mozes da udjes bez testa,kazes da ces u samoizolaciju,onda odes ovde u neku ustanovu,uradis test i to je to?
Ne mora da se radi napolju?

jeste
sve je ovo veeeliki globalni lopovluk
 
Pogledajte prilog 696418

Jel moze neko da mi ovo objasni?
Sta znaci bez usluge,kakve usluge?
I test ce se raditi samo iz brisa i rezultati ce biti odmah?
I da li sam dobro razumela,u nasu zemlju mozes da udjes bez testa,kazes da ces u samoizolaciju,onda odes ovde u neku ustanovu,uradis test i to je to?
Ne mora da se radi napolju?

6000 din je cena bez usluge, znači toliko će biti cena testa u kcs a kod privatnika, ko se odluči i dobije odobrenje, verovatno veća jer će se ugraditi za iznos usluge.
Kako će biti do kraja videćemo, što se tiče ulazaka i izlazaka iz zemlje, vidiš da za sve malo hoće malo neće piški.
 
A po meni, taj test je sranje.
Bolje da nam daju već jednom da odradimo at pa da možemo da dišemo, prvenstveno mislim na starije jer sam ubeđena da mi je mater to preležala, ko i svi uostalom, u februaru.
Пре ће бити да смо прележали током зиме обичну грипчину, не верујем да болешљиви и стари лако могу да прегурају корону, судећи по профилима оних који су нажалост страдали од короне.
 
Пре ће бити да смо прележали током зиме обичну грипчину, не верујем да болешљиви и стари лако могу да прегурају корону, судећи по профилима оних који су нажалост страдали од короне.

Mi nismo imali grip, temperatura nikad nije išla preko 38, a bili su užasni bolovi u pitanju plus kašalj kod moje mame i žmua. On je prošao samo sa berodualom a mami je bio ubačen hemomicin u terapiju, na kraju je zaglavila sa upalom bubrega. Ja nisam mogla da se popnem na drugi sprat bez pauze.
Prosto, želim da mi bude dostupna ta opcija a ne da me uslovljavaju kojekakvim testovima i maltretiranjem.
I, zvuči užasno, ali ko kaže da zubarku nije zarazio moj muž, išao je kod nje još šmrckav, dana kada je u Srbiji proglašen zvanični prvi slučaj, zadnjeg dana mog dvonedeljnog bolovanja i sedamnaest dana pre nego što su mu javili da je ona pozitivna.
 
Чудна комбинација тегоба и симптома.
Неки ђаво је током зиме вршљао међу нама, што се тога тиче заиста би било добро тестирати се да ли је то можда била корона.
Мене је такође снашла грозна упала бубрега, онако из чиста мира, мислио сам да ћу рикнути од болова, али без неке озбиљније температуре. А зима ми је што се тиче респираторних проблема прошла никад лакше, да куцнем у дрво, мада сам с те стране осетљив, и зато мислим да је можда била корона вероватно би ме с те стране утукла. Не знам, ваљало би то рашчивијати тестирањем.
 
Moj konkretan utisak, odmah da se ogradim da je moj lični, nakon brzopoteznog zatvaranja i još bržeg otvaranja svega, je da se nekako osećam prevareno. Kao kad si mali, pa te plaše da će babaroga da te pojede ako nisi dobar, onda malo porasteš i shvatiš da si bio nevaljao, a nije te pojela. Pritom, nisam se ni zatvorila potpuno u kuću i nisam ni verovala sasvim da je korona baš strašna. Mislim, ne znam, ali brojke su u najmanju ruku smešne za nešto što se naziva pandemijom. A u principu verovatno je pola nas preležalo, a nije testirano i ko zna... I strašno mi je što je vođa sve vreme pričao "zaštitite stare", nijednom niko nije rekao "čuvajte decu". Realno, ja ne idem nigde ni inače kad sam prehlađena, pa ne treba neko da me zaključa i plaši da bih sedela kod kuće....
 
Као надовез би могли да послуже извештаји медија о ситуацији у Немачкој, и тамошња јавност је последице пандемије тумачила на сличан начин, као "смешно", међутим то је био резултат правилно спроведених мера против болештине. А с обзиром на наш менталитет и на то какве дилеје код нас дрмају ми смо за сад добро прошли.
 
Moj konkretan utisak, odmah da se ogradim da je moj lični, nakon brzopoteznog zatvaranja i još bržeg otvaranja svega, je da se nekako osećam prevareno. Kao kad si mali, pa te plaše da će babaroga da te pojede ako nisi dobar, onda malo porasteš i shvatiš da si bio nevaljao, a nije te pojela. Pritom, nisam se ni zatvorila potpuno u kuću i nisam ni verovala sasvim da je korona baš strašna. Mislim, ne znam, ali brojke su u najmanju ruku smešne za nešto što se naziva pandemijom. A u principu verovatno je pola nas preležalo, a nije testirano i ko zna... I strašno mi je što je vođa sve vreme pričao "zaštitite stare", nijednom niko nije rekao "čuvajte decu". Realno, ja ne idem nigde ni inače kad sam prehlađena, pa ne treba neko da me zaključa i plaši da bih sedela kod kuće....
Niko nije ništa rekao za decu zato što retko oboljevaju od korone i imaju blage simptome kad obole.A i planeta je prenaseljena.Stari neće dugo živeti a dece ima previše.Inače, ljudi su generalno stoka, čak i oni koji se prodaju kao visokoobrazovani i lepo vaspitani i vole da kad su bolesni i zaraženi šire bolest na javnim mestima.Meni je pun kUfer onih što se žale na pandemiju, kao da je proglasio ludi Vučić samo da nas zeza.Svima koji pate što nisu zaraženi od srca želim da ne propuste tako nešto.
 
Као надовез би могли да послуже извештаји медија о ситуацији у Немачкој, и тамошња јавност је последице пандемије тумачила на сличан начин, као "смешно", међутим то је био резултат правилно спроведених мера против болештине. А с обзиром на наш менталитет и на то какве дилеје код нас дрмају ми смо за сад добро прошли.
Dovoljan je manijak Vučić i njegovi nepismeni lopovi ministri pa da svako ko pošteno radi i živi a ima radne navike i znanje beži što dalje od njega.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top