Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma sve bitne stvari traže ubilo se... kad pobrkam spiskove.. šta ko dobije nek bude srećan.
Inače na Cvetnom trgu ispred Maxija omanji miting. Šta sve čovek tu čuje...
I to sve zbog onih poruka koje šalju italijanski scenario pic mater... prave haos međju ljudima.. ma dva bankomata sipak nema para nisu punili jer ekspoziture ne rade.
red ispred Intese je bio bukvalno od 100 ljudi znaci ostanite kod kuće i šta????
:besna:
 
Ја нисам на стомаку. Али, Чичак, ми смо се обе младе породиле. Питање да ли би сада било исто.
Али имам мало по боковима, не од трудноће него онако.
26 i 28 godina.
Ja sam se mazala praktično od prvog dana i imam strije. Takva mi je koža. Ne smetaju mi, generalno mi ožiljci ne smetaju, oni su podsetnik na put koji sam prošla.
Moja mama je rodila sa 26 i 30 i stomak joj je skroz od strija.
Nema tu pravila nego se mazes pa stati bog da
 
vidis da sam bio u pravu kad sam rekao da ne mozes da se nosis sa njim..
nekad sam drzao privatne casove i jedna stvar je cinjenica.. nikad ne mozes da radis sa komsijama i rodbinom..ne postoji potrebna doza autoriteta za ozbiljan rad..ili se na kraju isposvadjate da se posle kajes i sto si krenuo u tu pricu.
Za sada sam zadovoljna.
Danas je odgledao na tv i stigao ceo srpski da zapise. Matematiku nije. Ali to ce kasnije.
Posle je seo, odradio domaci iz svega. Bez problema.
Sve zavisi od dana i raspolozenja.
Uglavnom to sve bude ok.
Do sad sve svoje obaveze izvrsava uredno.
 
Шта ће се дешавати.
Неки кукају на вирус, неки на економске последице. Па пресечемо децом и тако...
Углавном смо подељени на две стране. Мало се занесемо, мало повучемо...
А волимо и ми тебе.
 
Шта ће се дешавати.
Неки кукају на вирус, неки на економске последице. Па пресечемо децом и тако...
Углавном смо подељени на две стране. Мало се занесемо, мало повучемо...
А волимо и ми тебе.
Ma znam :vzagrljaj:
Nego bude mi neprijatno sto ne znam kako ste
 
Треба ми паковање белих јаја из Максија, а нема. Како се оно избељују јаја? Кувају са сирћетом, па бришу?
Kako da Izbelite jaja, da budu savršena za ukrašavanje
Lepo i kreativno, Newsletter, Praznici bez komentara

Pogledajte kako da od običnih jaja napravite bela koja su savršena za bojenje i ukrašavanje za Uskrs.

Potrebno je:
1 čaša alkoholnog sirćeta
1 čaša vode
Jaja
Postupak:
1. Prelijte jaja vodom i sirćetom i ostavite ih da se kuvaju na umerenoj temperaturi.
2. Kad voda krene da ključa, smanjite temperaturu na najslabije i ukoliko je potrebno skinite penu.
3. Ostavite jaja da se kuvaju još 10 minuta.
4. Nakon 10 minuta kuvanja prohladite jaja hladnom vodom.
5. Jaja isperite pod mlazom vode brišući ih sunđerom ili krpom. Budite pažljivi pri brisanju, jer ljuska može da pukne.
 
Тако моја сестра, стално је говорила да ће бити млада мама. Ево, 29. За младу маму касно.
Не може се све планирати :)

Ja sam sa 33 bila najmlađa u sobi za carski.
Zapanjujuce.

Igraju mi lego kocke ispred očiju.
Imam zamor vrućih očiju, kao da sam učila dan pre ispita.
Deca su izdržljivija, zanesu se pa teraju ceo dan a meni uveče valcer plešu crvena i žuta pa uleti plava.
Inace sam ljubazna prema klinačkim željama ali mislim da nakon ovoga neću na oci moći da vidim lego kocke i dinosauruse.
To više nisu normalni, uobičajni dinosaurusi već ne dao bog da omasim boju, poreklo, dužinu, visinu i zube nekakvih dinogorgona, dimorfodona, dimetrodona, oviraptora, velociraptora, utahraptora i sličnih pernatih raptora...zajebala sam se i rekla da je barapasaurus iz Amerike i sada slušam tiradu vrtickog uzrasta o mom strašnom propustu "greška, greška, nije istina on je iz Indije!!!Greška"...ama za mene je sa Marsa do juče bio i za sve nas koji imamo preko pet godina!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top