Šta vas sprečava da odete na putovanje iz snova?

Kad bih otišao na putovanje iz snova nikada se ne bih vratio nazad, tako da je !u tom slučaju bolje da sedim i ne idem nigde. :)
I to.

Ja putujem konstantno ali nijednom nije bio put snova iako je svaki bio deo sna...

No, ovaj, šta je put(ovanje) iz snova?
Tu je i odgovor na postavljeno pitanje.
Koliko je san toliko nije i java...
 
Volja samo...

Gde bi?
Meni je putovanje iz snova sloboda da odem gde god zelim kada god zelim.

A gde bih? Pa svuda...a na neka mesta vise puta...
Volela bih jednom onako 3-4 meseca da ne razmisljam puno o parama i da obidjem celu JI Aziju i deo Kine...

Pa bih toliku turu i za Juznu Ameriku pa i za Evropu....

Onda posebno neka dalja ostrva...i tako :aha:
 
Meni je svako putovanje k'o iz snova.😁
Treba vam dobra organizacija, dobro društvo i odgovarajući budžet.
Kod mene je za odabir destinacije presudan buđžet, jer mi ideja ne manjka nikad. Htela bi da odem na Tibet, Kubu, Tajland i Šri Lanku. To su moje destinacije iz snova, jer su za mene pojam lepote i duhovnosti. Mnoge druge da,...ali to nije ono "iz snova".
 
Novac i vreme. Da ih bar imam vise i jednog i drugoga...:aha:
IMG_20240205_192713.jpg
 
Meni je putovanje iz snova sloboda da odem gde god zelim kada god zelim.

A gde bih? Pa svuda...a na neka mesta vise puta...
Volela bih jednom onako 3-4 meseca da ne razmisljam puno o parama i da obidjem celu JI Aziju i deo Kine...

Pa bih toliku turu i za Juznu Ameriku pa i za Evropu....

Onda posebno neka dalja ostrva...i tako :aha:
Kako možeš svuda?

Backpacking.
Snalažljiva si dovoljno.
Ukoliko nećeš, imaš oni koji dele svoje iskustvo/svoj san za vašu pažnju i eventualnu podršku.

Ja kada sam se bio zaključao u Subotici pratio sam kraljicu Srbije, Snežanu... :)
A kad sam otključan, ironično volim da sam tamo gde nisam a uvek sam tamo gde jesam, drugim rečima zaključan.
No dok kreneš nećeš ni stati.

Jedno je sanjati a sasvim jedno je i odsanjati...a tek odjaviti, ujaviti, najaviti, prijaviti i izjaviti...

"Imam Rak" - kralj Čarls III
 
Kako možeš svuda?

Backpacking.
Snalažljiva si dovoljno.
Ukoliko nećeš, imaš oni koji dele svoje iskustvo/svoj san za vašu pažnju i eventualnu podršku.

Ja kada sam se bio zaključao u Subotici pratio sam kraljicu Srbije, Snežanu... :)
A kad sam otključan, ironično volim da sam tamo gde nisam a uvek sam tamo gde jesam, drugim rečima zaključan.
No dok kreneš nećeš ni stati.

Jedno je sanjati a sasvim jedno je i odsanjati...a tek odjaviti, ujaviti, najaviti, prijaviti i izjaviti...

"Imam Rak" - kralj Čarls III
Pricamo o putovanju iz snova.:)

Backpacking mi nije vise san. Da se zavisi od drugih pa makar i od srece, milostinje i da se stiskam.
Ne trazim ni u snovima neki luksuz vec samo dovoljno za neki minimalni komfor i slobodu odluke gde, sa cim, kada hocu i da mogu i neke sitnice priustiti na tim putovanjima sebi.
A svuda je bukvalno svuda. Neka mesta su mi visa na listi zelja neke na dnu ali su sva na listi. Nasa planetica je u sustini mala za ljude koji imaju, smeju i hoce.
Ne bih volela ni da sam bas stalno na putu. Odatle tih 3-4 meseca u cugu pa bih onda negde na mesto gde mi je dom. Pa opet na put. U sustini u ova luda vremena luksuz je imati i dom iz snova i ziveti sa onima koje volimo, svoj mali raj i gledati kako "ruze" rastu, biti zdrav, prav, normalan, izaci ujutru u svoju bastu bez vecih briga u zivotu i sanjati sledeci put...negde...bilo gde...
 
Poslednja izmena:
Nema teme gde ne solis pamet SVIMA i to dobro znas.
Ako vec filosofiras iznesi svoj stav.
Citiranje SVACIJEG odgovora sa dozom podrugljivosti i cinizma jest jedalko kenyanje.
Ne pravi se lud jer si veoma inteligentan.
Lako je meni da budes moj 97 na ignor listi.
Bolje da ti ja kazem ono sto vecina milsi.
I onda?

Tvoj je izbor šta ćeš. Moj je izbor šta ću.
Uslovno.
 
Poslednja izmena:
:)
Pricamo o putovanju iz snova.:)

Backpacking mi nije vise san. Da se zavisi od drugih pa makar i od srece, milostinje i da se stiskam.
Ne trazim ni u snovima neki luksuz vec samo dovoljno za neki minimalni komfor i slobodu odluke gde, sa cim, kada hocu i da mogu i neke sitnice priustiti na tim putovanjima sebi.
A svuda je bukvalno svuda. Neka mesta su mi visa na listi zelja neke na dnu ali su sva na listi. Nasa planetica je u sustini mala za ljude koji imaju, smeju i hoce.
Ne bih volela ni da sam bas stalno na putu. Odatle tih 3-4 meseca u cugu pa bih onda negde na mesto gde mi je dom. Pa opet na put. U sustini u ova luda vremena luksuz je imati i dom iz snova i ziveti sa onima koje volimo, svoj mali raj i gledati kako "ruze" rastu, biti zdrav, prav, normalan, izaci ujutru u svoju bastu bez vecih briga u zivotu i sanjati sledeci put...negde...bilo gde...
Ne znaš ni sama šta ti je san.

Možda srce ispod tvog puta nigde, a svuda si bila osim gde si krenula... :)

Ženo nemoguća :)
 

Back
Top