sta sve ne znamo o suprotnom polu a trebalo bi da znamo

Nije jos vreme za sta..u zenskim glavama mislis..zele sve i ostaju s tim muskarcem koji ih nije dovoljno otopio posle 2 dana pa se femkaju mesec..a zasto nama ne treba niko otvarati oci nego se ne sputavamo i sex nije bauk..ne uzima nam niko nista i da se rastanemo posle loseg..meni je svejedno dal je zaljubljena u mene cas sta vise to mi je turn off jer se ne opusta dovoljno i sve radi sto ja hocu..totalno je pasivna i sve zavisi od mene..ovako sto se manje znamo prvi sex ce biti bolji jer ne obraca niko previse paznje na sve ovo sto si napisala:ok:
Znači misliš da posle 2 dana treba da znaju hoće li spavati sa njim, ili ne?
Nekad se ljudi ne otvaraju odmah. Čak i muškarci, nekad im treba više vremena da čak i počnu da flertuju, a kamoli da stupe u akciju...

Misliš da treba da se pokuša, čak i ako nisi siguran da ti se ta osoba baš puno sviđa, ako čekaš da je malo bolje upoznaš?

Ne započinju sve veze isto, bum, tras i to je to! :)
Nekad treba malo više vremena.
Ako već ima toliko hemije i osećaš da si se pronašao baš sa tom osobom odmah, to je onda idealno, ali nije uvek tako. Nekad ti osoba pokaže to nešto, što te osvoji, malo kasnije, kad se uveri da može da ti veruje.
I zar nije bolje kad se sex ne shvata previše olako?
Možda grešim. Ne smatram da je to baš velika stvar, ali ipak, mora da ima neki smisao, neku priču. Odrađivanje samo ne bi trebalo da ispunjava zrelu osobu, ima tu i nešto više, kad se sve ispreplete i onda je potpuno.
 
najvaznije shto o zenama treba da znate je da treba o njima da znate shto manje mogutje
neznanje je blagoslov
U globalu, mislim da je bitno očuvati detinju nevinost u sebi, jer u suprotnom ni u šta lepo ne bismo verovali.
Prema tome, boje je i da ne znate kakvi neki muškarci mogu da budu zavodnici i šta mogu da vam urade sa mozgom. Neznanje vam omogućava da se ponovo zaljubite.
Amnezija :)
 
znaci, muskarci, gde zene grese, gde vas lose poznaju i sta je to sto ne razumeju?
isto to zene, sta muskarci nikad ne kapiraju a trebalo bi?

ajde da se bolje upoznamo:heart:

Verovatno da ima puno toga što i dalje kroz evoluciju ne znamo jedni o drugima, inače bismo se bolje razumevali, zar ne? :think:

Gde greše..pa svi mi grešimo, samo smo nekada manje toga svesni, pa svako tera na svoju vodenicu, što se kaže...Gde ih loše poznajem...ne bih rekla da ih loše poznajem, već da ih ponekad ne razumem..jednostavno ne razumemmo iste stvari već ih drugačije posve interpretiramo i percepciramo...Mislim da konačno počinjem bolje da ih shvatam ako ih već bolje ne razumem...:) Trudim se da sagledam neke stvari drugačije i iz njihovog ugla gledanja na stvari, čisto da bih lakše shvatila zbog čega se nekada ponašaju, tako kako se ponašaju...:)
Ne razumem što im je tako teško zaplakati kada su tužni, što je teško pokazati da pate isto kao i mi žene i što uopšte sakrivaju emocije...:)
 
Verovatno da ima puno toga što i dalje kroz evoluciju ne znamo jedni o drugima, inače bismo se bolje razumevali, zar ne? :think:

Gde greše..pa svi mi grešimo, samo smo nekada manje toga svesni, pa svako tera na svoju vodenicu, što se kaže...Gde ih loše poznajem...ne bih rekla da ih loše poznajem, već da ih ponekad ne razumem..jednostavno ne razumemmo iste stvari već ih drugačije posve interpretiramo i percepciramo...Mislim da konačno počinjem bolje da ih shvatam ako ih već bolje ne razumem...:) Trudim se da sagledam neke stvari drugačije i iz njihovog ugla gledanja na stvari, čisto da bih lakše shvatila zbog čega se nekada ponašaju, tako kako se ponašaju...:)
Ne razumem što im je tako teško zaplakati kada su tužni, što je teško pokazati da pate isto kao i mi žene i što uopšte sakrivaju emocije...:)

Vidi se da ne poznaješ muškarce.
I ta kako plačemo i ne skrivamo emocije.
 
ma muskarci su kao carape...
ekada smrde, nekada mirisu
najgluplji post na celoj temi.Ne krunisani car debilizma
Verovatno da ima puno toga što i dalje kroz evoluciju ne znamo jedni o drugima, inače bismo se bolje razumevali, zar ne? :think:

Gde greše..pa svi mi grešimo, samo smo nekada manje toga svesni, pa svako tera na svoju vodenicu, što se kaže...Gde ih loše poznajem...ne bih rekla da ih loše poznajem, već da ih ponekad ne razumem..jednostavno ne razumemmo iste stvari već ih drugačije posve interpretiramo i percepciramo...Mislim da konačno počinjem bolje da ih shvatam ako ih već bolje ne razumem...:) Trudim se da sagledam neke stvari drugačije i iz njihovog ugla gledanja na stvari, čisto da bih lakše shvatila zbog čega se nekada ponašaju, tako kako se ponašaju...:)
Ne razumem što im je tako teško zaplakati kada su tužni, što je teško pokazati da pate isto kao i mi žene i što uopšte sakrivaju emocije...:)
Ja stvarno ne znam veliki broj muskaraca koji sakriva emocije,msm interpretacija emocija se razlikuje izmedju pripadnika razlictih polova,a razlikuje se od coveka do coveka.U zavisnosti od velikog broja razlicitih faktora,ja moje emocije kanalisem na razlicite nacine.Nisam plakao,jedno 3 godine.A najgora moguca varijanta prilikom izrazavanja mojih emocija je impulsivan postupak(u mom slucaju ja kad odregujem impulsivno neko mora da pogine,ali to se desava retko,recimo jednom u 2godine).Ja moje emocije kontrolisem prilicno dobro,ali prilicno lose kontrolisem svoje postupke,zato sto vrlo cesto ne znam da odreagujem u datom trenutku,posebno,ako je situacija u kojoj sam se zadesio potpuno strana i nepoznata za mene.
Meni,kao licnost odgovara vrlo mali broj ljudi,i u njihovim redovima se nalaze i muskarci i zene,tako da ja ne gledam na zene kao na neka druga bica,vec kao sebi slicnog
 
Znači misliš da posle 2 dana treba da znaju hoće li spavati sa njim, ili ne?
Nekad se ljudi ne otvaraju odmah. Čak i muškarci, nekad im treba više vremena da čak i počnu da flertuju, a kamoli da stupe u akciju...

Misliš da treba da se pokuša, čak i ako nisi siguran da ti se ta osoba baš puno sviđa, ako čekaš da je malo bolje upoznaš?

Ne započinju sve veze isto, bum, tras i to je to! :)
Nekad treba malo više vremena.
Ako već ima toliko hemije i osećaš da si se pronašao baš sa tom osobom odmah, to je onda idealno, ali nije uvek tako. Nekad ti osoba pokaže to nešto, što te osvoji, malo kasnije, kad se uveri da može da ti veruje.
I zar nije bolje kad se sex ne shvata previše olako?
Možda grešim. Ne smatram da je to baš velika stvar, ali ipak, mora da ima neki smisao, neku priču. Odrađivanje samo ne bi trebalo da ispunjava zrelu osobu, ima tu i nešto više, kad se sve ispreplete i onda je potpuno.

Ne posle 2 dana nego posle drugog pogleda otprilike..sad sto se zene loze na pricu to je po meni problem..jer potvrdjuje teoriju da ne ebe lep vec uporan..a ako je ona dovoljno zrela nece padati na zvake vec ce u startu pokazati da zeli tog muskarca i nece se folirati..a to ne ide bez foliranja pa ne mozemo pricati o zrelosti i shvatanju olako sexa..jer to nisu slatke igrice..to je cisto foliranje da nekog zelis od starta a ne dajes prvo vece jer ne ide jel..da ne pomisli da je laka shatro..dok se danas sve kockice sloze ode voz..previse tumbanja u glavi i sabiranja-oduzimanja samo napravi zbrku i nepotrebna pitanja..ne vidim sto bi sex bio nesto vanzemaljsko a poljubac i svakodnevna smaranja boljeg upoznavanja manje vredno
 
najgluplji post na celoj temi.Ne krunisani car debilizma

Ja stvarno ne znam veliki broj muskaraca koji sakriva emocije,msm interpretacija emocija se razlikuje izmedju pripadnika razlictih polova,a razlikuje se od coveka do coveka.U zavisnosti od velikog broja razlicitih faktora,ja moje emocije kanalisem na razlicite nacine.Nisam plakao,jedno 3 godine.A najgora moguca varijanta prilikom izrazavanja mojih emocija je impulsivan postupak(u mom slucaju ja kad odregujem impulsivno neko mora da pogine,ali to se desava retko,recimo jednom u 2godine).Ja moje emocije kontrolisem prilicno dobro,ali prilicno lose kontrolisem svoje postupke,zato sto vrlo cesto ne znam da odreagujem u datom trenutku,posebno,ako je situacija u kojoj sam se zadesio potpuno strana i nepoznata za mene.
Meni,kao licnost odgovara vrlo mali broj ljudi,i u njihovim redovima se nalaze i muskarci i zene,tako da ja ne gledam na zene kao na neka druga bica,vec kao sebi slicnog

Nije reč o sakrivanju, koliko o POTISKIVANJU emocija...O tome i ja govorim..Ljudi se odmalena uče da je bolje potiskivati emocije nego ih otvoreno izražavati. Puno je bolje kanalisati ih na društveno prihvatljiv način (dakle bez nasilja i impulsivnosti koja često vodi u agresiju)...Ja sam samo rekla da sam primetila da je to učestalije kod muškog pola, jer ako pogledaš sve je do vaspitanja..i kada curice plaču niko neće reći nešto loše, ali ako muškarac zaplače , to je u našem društvu odmah najstrašnije za osuditi, a to je pogrešno, jer svi smo živa bića sa dušom. :)
 
meni je savet uvek bio,daj mu sto kasnije,sto duze da ceka...........vise ce da te ceni.........i sad ja i kad zelim da se desi.........cekam i odugovlacim........i ne mislim da zena treba samo da rasiri noge,ne znam ko to uopste misli,osim one primitivne i neupucene koje nemaju pojma o zivotu,i misle da sex sluzi da bi se pravila deca........a ko njih zeli da mi je znati.............:manikir:

Reci mi da se salis.
 

Back
Top