Sta sve cini ljubav

Pa ljubav je vrhunac i kada se do toga dodje ona polako pocinje da opada i dolazi samo patnja i bol! Sve sto ima pocetak,ima vrhunac i ima kraj! Zaljubljenost je pocetak,ljubav je vrhunac,tuga je kraj! Uvek treba biti iznad osecanja,ko razmislja srcem taj uvek najebe,a ko razmislja glavom taj se nikad nije zajebao!
 
pre no sto pocnete da citate ovaj post obavezno ukljucite ovu pesmu u pozadini
i sami zakljucite kako je ljubav lepa i zasto brzo prodje:



Evo sada sam tek sagledao stvari koje stoje ovako:
pre nesto manje od 2 meseca krenuo sam na fax, prvi dan sam se zaljubio u jednu prelepu devojku, i sada posle 2 meseca kada vidim kako su mi prosla prosto nemogu da verujem, cela dva meseca na faxu nisam nikoga upoznao, nisam cak ni na koga drugog obracao paznju samo sam gledao da se zavucem negde u donji red odakle cu imati dobar pogled na tu devojku koju obozavam :heart: i ta dva meseca su mi prosla neverovatno brzo, u skoli nisam nista novo naucio nego sam samo gledao u tu devojku (i mastao kako bi bilo divno da je moja) uvek kad bi ona napustila predavanja i ja bi za njom, jel nije bilo svrhe vise sedeti na predavanjima i tako 2 meseca. pitam se kako bi prosli ti dani da se nisam tako zacopao (2 meseca bukvalno nisam silazio sa 7 neba i tek sad znam sta je to ljubav)
Zabranjeno Pusenje :ok::ok::ok::ok::ok: :D:D:D
 
Ja ne znam,mene je svaki dečko uvek zvao samo kad njemu nešto treba i samo kad se njemu oće.
A kad meni nešto treba,prc,imaju ove i one obaveze,idu ovde i onde,svašta im smeta.
Zato ja to odsad stavljam ne u drugi,nego u peti plan.
 
LJubav je kada ti neko nedostaje i nakon jednog minuta posle rastanka,ljubav je kada je svaka rec izgovorena iskrena,kada te osoba koju volis zagrli jako dok places,kada te razume i podrzava,kada te sprecava da napravis gresku,kada te razume i dok cutis,kada te posmatra dok spavas i kada ti kaze koliko te iskreno voli!!

Nedostajao mi je posle minuta rastanka.
Kada sam mu rekla da ga volim bila sam iskrena.
TA OSOBA ME ZAGRLILA JAKO SVAKI PUT KAD PLACEM,TA OSOBA MI JE BRISALA SUZE(A SUZE SU BILE ZBOG TE OSOBE)ta osoba se pravila da me razume i podrzava...GOVORIO JE DA ME ISKRENO VOLI....ALI,sve to NIJE ljubav...
Pravu ljubav ce pokazati samo VREME!ne reci,ne dela...:(
 
ae,ako je tako,da se i ja ispovedim
merkala ja nekog deckica,i odjednom,on prilazi nasem separeu
ja izvan sebe od srece,on onako ekstra macor,sto sam rekla evanesko,vec sam smislila u sebi kako cu mu pruziti ruku,trepnuti,gledati ga onako pogledom dobrice erica,i ono puf-on pridje mojoj drugarici,koja ima najbolje doilje u gradu:huh:
zivot nije fer:(
 
ae,ako je tako,da se i ja ispovedim
merkala ja nekog deckica,i odjednom,on prilazi nasem separeu
ja izvan sebe od srece,on onako ekstra macor,sto sam rekla evanesko,vec sam smislila u sebi kako cu mu pruziti ruku,trepnuti,gledati ga onako pogledom dobrice erica,i ono puf-on pridje mojoj drugarici,koja ima najbolje doilje u gradu:huh:
zivot nije fer:(

kakvo djubre :rida:
 
ljubav i zaljubljenost nije isto... a, decace ti to mesas.
tvoja Laura je samo prolazna , nezrela faza.... ljudi na faksu gledaju sta ce faknuti da ubiju monotoniju, a ti ako os nesto vise, pridji joj i reci i wanna **** u xD
 

Back
Top