Sta su u stvari cedisti?

Pripadnici LDP su po svom opredeljenju

  • advokati okupatora

  • verski fundamentalisti

  • komunisti

  • rasisti

  • samo sludjeni, zombirani


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Duh Sekire:
Чедизам је покрет који је спонтано настао већ у првим данима после 5. октобра када се увидело да револуција није завршена. Међутим, морало се одвојити од оних десних снага које су била најактивније баш тог 5. октобра. Веља Илић и још неки су то хтели да претворе у сукоб са комунизмом. Међутим, Чеда је у души левичар, па му је требало да се искристалише то. И то се искристалисало како се било какво испољавање национализма узимало као лоше. Тако је Веља постајао све ближи архинепријатељу Коштунију (старом комунисти који никад није био члан СК и никад није видео Милошевића пре зоре 6. октобра). Онда је за председника изабран Тадић, али је некима изгледало да је и он сувише националан.
Дошло је време за чедизам.
Покрет који жели "раскид са прошлошћу", заправо раскид са самом суштином српског националног бића. Ето то је чедизам.

Ceda je levicar kao i cela politicka estrada. Velja je pak, stara ********* i nema veze sa nikakvom desnicom osim sto voli da zalazi u crkve i manastire. ne znam bas da li je Kostunica komunac ali njegov " arhineprijatelj " ( ne znam zasto bas arhineprijatelj ali ' ajde ) jeste. Velja ' oce da pljune i udari a i da popije malo sto je odlican marketing za siroke mase. Narodan covek i jedini gradi nesto. Malo je poznato da su sada svi julovci mahom kod gazda velje i da se odlicno slazu sa svojim arhineprijateljem. Ceda tipicno narkomanski nema " udarac " niti viziju ali nije selja zbog cega ga obozavaju svrseni studenti koji jako zele da putuju po Evropi a kojima treba pravi " slifovan " predstavnik, ocesljan i nimalo rumen u licu. Nekada je to Djindjic bio ( on je bar imao retoriku ) a sada bi trebao to biti - zna se ko. Sve u svemu - jedan veliki yebarnik koji treba razbiti tonom dinamita.
 
King 7:
Duh Sekire:
Чедизам је покрет који је спонтано настао већ у првим данима после 5. октобра када се увидело да револуција није завршена. Међутим, морало се одвојити од оних десних снага које су била најактивније баш тог 5. октобра. Веља Илић и још неки су то хтели да претворе у сукоб са комунизмом. Међутим, Чеда је у души левичар, па му је требало да се искристалише то. И то се искристалисало како се било какво испољавање национализма узимало као лоше. Тако је Веља постајао све ближи архинепријатељу Коштунију (старом комунисти који никад није био члан СК и никад није видео Милошевића пре зоре 6. октобра). Онда је за председника изабран Тадић, али је некима изгледало да је и он сувише националан.
Дошло је време за чедизам.
Покрет који жели "раскид са прошлошћу", заправо раскид са самом суштином српског националног бића. Ето то је чедизам.

Ceda je levicar kao i cela politicka estrada. Velja je pak, stara ********* i nema veze sa nikakvom desnicom osim sto voli da zalazi u crkve i manastire. ne znam bas da li je Kostunica komunac ali njegov " arhineprijatelj " ( ne znam zasto bas arhineprijatelj ali ' ajde ) jeste. Velja ' oce da pljune i udari a i da popije malo sto je odlican marketing za siroke mase. Narodan covek i jedini gradi nesto. Malo je poznato da su sada svi julovci mahom kod gazda velje i da se odlicno slazu sa svojim arhineprijateljem. Ceda tipicno narkomanski nema " udarac " niti viziju ali nije selja zbog cega ga obozavaju svrseni studenti koji jako zele da putuju po Evropi a kojima treba pravi " slifovan " predstavnik, ocesljan i nimalo rumen u licu. Nekada je to Djindjic bio ( on je bar imao retoriku ) a sada bi trebao to biti - zna se ko. Sve u svemu - jedan veliki yebarnik koji treba razbiti tonom dinamita.
Nije ekoloski i higijenski ali bilo bi od koristi ovom narodu
 
serb_pagan:
skoro kao dimitrije ljotic

Рецимо тако.
Извини Бл, али биће посебна тема о томе ;)

Бл-miskov:
То ти је једн блажи облик болести мозга, од којег су оболели Срби заражени вирусом ХИВ ЕУРО

Па јесте нешта као саентолози несретни, само се ови звоу Еуролози

Ma kakvo ostrvo,oni mogu svi da stanu u kutiju od cipela,samo da ih malo termicki obradimo,ono kao Panteliju

7.gif
7.gif
7.gif


Свака част мајстори!

Banshee:
ajd pogledaj to van konteksta - advokati okupatora :shock:
mislim...ko holivudski film :roll:

Па шта фали!?
Мислиш к'о Господар Прстенова?
То ти је то - Саурон је Нови светски поредак. Они су орци, они му служе.
Ми џедаји се боримо за повратак краља:
kdod.gif
 
Duh Sekire:
Па шта фали!?
Мислиш к'о Господар Прстенова?
То ти је то - Саурон је Нови светски поредак. Они су орци, они му служе.
Ми џедаји се боримо за повратак краља:
kdod.gif

e to je to...ko gospodar prstenova....:lol:
dzedaji u gospodaru prstenova :lol:

a ja cu da budem od vilenjaka :D :razz:
 
jao,jao ja negativac...glavni forumski negativac,pa to je sjajno!:D
mada ja sam više slobodan strelac,ali ako hoćete možemo i tako da se Sigramo,jeeeee postao sam zloća,a uvek sam bio dobLica:P

svi ima da nastradate,samo da vas do'vatim:lol:
 
Искрен да будем, Комодор, Марлон и остала компанија ме убацила у проблем. Ја сам увек готивио Империју, а сад испада да смо ми "нацоши" џедаји у одбрани Републике. Према томе, док разрешим ову аксиолошку дилему не могу ти одговорити.
 
vidim ima nekih misandrstendingsa povodom redosleda u sasecanju.
ZAO Jabuchilo je ZAO sto znaci oma do Ambasadora ako krene seca, a DITA nam je svejedno ostala bezglava jere Sekretar Marlon se povukao u isposnistvo, luta po epohama obnove, trazi The Big Idea ...

inace, skrecem paznju onima koji misle da ce se dokopati Ambasodorske Presvetle stolice - samo preko Luka Skywalkera mrtvog, a kao sto znamo:

Skywalker never dies... at least not in that movie... got it... punks?
 
commodore:
Pa drugi sekretar seche prvog sekretara... a ako njega nema onda lorda vrhovnog komandanta osa...
a kad on padne onda zao chipsa... pa sekretara dita i na kraju ambasadora... i nema vise udruzenog dzedajskog poduhvata...

Нисам баш у току са тим вашим Ембахадама, али знам како је Канцелар Палпатин у једном потезу ликвидирао три џедаја.
Ипак!
Дарк Сајд Рулз
 

Back
Top