Šta ste poslednje kupili? :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol:
pa samo te chekam da krenesh da se pravdash hahahaha:lol:

:zag:
ja sam inache juche donela odluku da u narednih mesec dana nema kupovine bilo kakvih odevnih predmeta:rtfm::rtfm::rtfm:
u odluku se ne rachunaju materijali:zstidljivko:
jushe sam kupila u terranovi neku majichicu pamuchnu cigla boja, slaze mi se uz braon, krem kombinacije kojih imam, a i da malo razbijem sivilo i crnilo gornjeodevnih predmeta
obichna onako, na spoju rukava ima kao neke nashivene karnerice, al kao da nisu...
nishta specijalno, a i cena joj nije bila neka...
i pokazem cimerki, onako ovakoz:shock:
pa ti svaki dan neshto kupish:zblesav:
kaze ona meni
a nije istina
kupila sam suknju u mangu pred bozic i ovu majicu sad, a i snizenja su
i ne kupujem neke ekstravagantne stvari, nego...

pravdam se :lol:
dakle...odluka je pala

....xaaxxaxaxaa...vidis kakva sam nikad mi nije dosta...:)
....salu na stranu, ta kupovina letos je bila bas fina, i jesam kupila svasta nesto, ali pre toga se nisam secala
kad sam nesto sebi kupila sem cega kod Kineza..:(..i bilo bi glupo da nisam iskoristila momenat i malo obnovila
i dopunila garderobu...

...ona suknjica iz manga je prelepa, i ako budem u situaciji uzecu i ja jednu sebi...jes da sam ja "matora" al'
imam dusu pa volim, a i takva suknja mi bas treba...takve jedino i nosim rado....
...eto trebale bi mi i neke pantalnone..ne farmerke vec bas pantalone..nemam...i cipele..nemam..necu da nabrajam
vise..:D
...a cimerke, ne obracaj paznju, i one bi verovatno kupile kad bi znale gde da traze ili imale zelju da kupe nesto sebi,
nisu ni sve zene iste...moju majku recimo nikad nije radovala odeca i obuca, samo stvari za kucu...ja sam njena suprotnost...:rumenko:
 
I ove preeeeeeeslatke mindjusice...
0.365x365.jpg

Nefertari, kupila sam danas slicne :zskace:
prosto da ih pojedes :zblesav:


 

Prilozi

  • Picnik collage.jpg
    Picnik collage.jpg
    13,5 KB · Pregleda: 2
Obradovala sam sebe suknjama od tvida. Morala sam da kupim tri komada, nisam imala srca da ih odvajam. Siva sa srebrnim detaljima kao skotska mini, karirana "u gloh" do polovine butina i sivkasto-prljavo roze somotska A kroja sasvim kratka...planiram da ih nosim uz duboke ravne cizme i neprovidne carape.
Nisam odolela ni sivkasto belicastom dzemperu sa debelim pletenicama za hladne dane a jedne srebrne rukavice do lakata su me ostavile bez daha kao i mekana pasmina u bordo boji koja se bas lepo zdruzila sa mojom najdrazom zimskom bojom - sivom:)
 
Kupila sam dve haljine u Zari.
Jednu sa dugim rukavima, usku, petrolej boje sa rajferflusom pozadi i malo otvorenim ledjima. I jednu prljavo belu, rukavi kao bluza, lastis u struku i dole pada do iznad kolena. Ta mi je legla za utorak- bicu kuma na krstenju, ali me mnogo nervira sto je sintetika 100%. Ne znam da li da je vratim :confused: Izgleda kao viskoza, tek kad sam dosla kuci sam videla da je poliester. Nema ih na sajtu da vam pokazem...
 
...ako si alergicna na viskozu menjaj..ako nisi, zasto bi...ona se bar ne guzva...brzo pere jos brze susi....a neces je nositi na 40 stepeni pa da se znojis u njoj....
..tek sad shvatih da sam napisala viskoza umesto poliester...mozda je bolje da promenis ipak....
 
Za bold si skroz u pravu i nisam alergicna... Razmislicu, to mi je neki trip izgleda...

...pa dobro neko insistira na samo prirodnim materijalima....ali ako je lepa, dezen, kroj, svidja ti se...neces je nositi sto godina,
jedino ako si je bas puno platila, pa se zeznula, htela si npr., neki kvalitetniji materijal..onda menjaj....mislim ja ne bih ako sam
je izabrala i lepo mi stoji...kakve veze ima od cega je:)
 
Mekani dzemper u tamno sivoj nijansi koja vuce pomalo na teget. Ima "mis" 3/4 rukave i poveci okrugli izraz oko vrata...sljampavo pada oko tela ali se suzava negde na polovini bokova...ispod njega sam nosila belu rolku i kratku suknju od kuvanog teksasa sa braon ravnim cizmama do kolena. Jeftino, prakticno i toplo, bingo:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top