Šta ste poslednje kupili? :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Originalno sam htela da kupim Taft Volume Powder, ali u drogeriji sam se ipak odlucila za Syoss Thickening Fluid pa uzela to. Nadam se da se nisam zeznula... Jos ga nisam isprobala. :ceka:

17858x.jpg
 
...da to bi bilo bas divno da dodje h&m u Beograd....a da li bi zatvorio butike na znam, imamo mi mnogo onih koji "pate" da budu drugaciji po svaku cenu..a na h&m se zgrazavaju,
naslusala sam se komentara tipa, sirotinjski, los, nikakav....komplexi su cudo...

...dobro dosla nazad Trojo:D, nije te bilo bas dugo ovde....jesi li se zaposlila...?
 
jao afro, pa ako se ti nisi letos nakupovala tamo, ko je :lol:

...jao Majce, pa ja sam jos "zivozensko"...i svasta bi ja tamo stalno nesto kupovala samo kad bi se imalo za sta...a i gde...
...inace sam neki dan gledala njihov sajt za Svedsku, i mogu ti reci da sam bila jako tuzna kad sam videla sta sve moze da
se kupi po ceni od 5e...kakva su to snizenjaaaa:(
...i kupovala sam samo letnju garderobu, ajde par stvari moze da prodje i kao zimsko....axxaxaaxaax...gle kako se pravdam:lol:
 
...jao Majce, pa ja sam jos "zivozensko"...i svasta bi ja tamo stalno nesto kupovala samo kad bi se imalo za sta...a i gde...
...inace sam neki dan gledala njihov sajt za Svedsku, i mogu ti reci da sam bila jako tuzna kad sam videla sta sve moze da
se kupi po ceni od 5e...kakva su to snizenjaaaa:(
...i kupovala sam samo letnju garderobu, ajde par stvari moze da prodje i kao zimsko....axxaxaaxaax...gle kako se pravdam:lol:

:lol:
pa samo te chekam da krenesh da se pravdash hahahaha:lol:

:zag:
ja sam inache juche donela odluku da u narednih mesec dana nema kupovine bilo kakvih odevnih predmeta:rtfm::rtfm::rtfm:
u odluku se ne rachunaju materijali:zstidljivko:
jushe sam kupila u terranovi neku majichicu pamuchnu cigla boja, slaze mi se uz braon, krem kombinacije kojih imam, a i da malo razbijem sivilo i crnilo gornjeodevnih predmeta
obichna onako, na spoju rukava ima kao neke nashivene karnerice, al kao da nisu...
nishta specijalno, a i cena joj nije bila neka...
i pokazem cimerki, onako ovakoz:shock:
pa ti svaki dan neshto kupish:zblesav:
kaze ona meni
a nije istina
kupila sam suknju u mangu pred bozic i ovu majicu sad, a i snizenja su
i ne kupujem neke ekstravagantne stvari, nego...

pravdam se :lol:
dakle...odluka je pala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top