Šta ste poslednje kupili? :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
397792_10150572579264124_166370594123_8882014_240740807_n.jpg
 
Kupila sam sve same promasaje:(

Dugo sam cekala da dve pasmine budu snizene tj. meni lako dostupne:lol:. Kako su obe kostale prilicno ja sam resila da se pocastim i jednom i drugom ali u obrocima, danas uzmem onu koja je snizena vise a za dan, dva da se vratim po onu snizenu manje u alavoj nadi da ce biti snizena jos vise. Naravno, ona snizena vise nije bila moj prvi izbor a dok sam se vratila za dan, dva one snizene manje vise nije bilo:(. Ostala sam bez golubije sive mekane marame dok sam postala vlasnik drecave, zuto-narandzasto-braon, tkanine "za ponekad". Malo je reci da je siva bila idealna "za uvek".
Ovih dana sam se podsetila i zasto sam sebi ogranicila ulazak u knjizare, kupis nesto sareno, privlacno, bajno ocekivajuci raskos reci i dobijes - sipak. Knjiga Julija je cist sipak dok je Senka vetra idealna knjiga za koju sam presrecna sto je moja i sto cu moci da je otvorim kad god pozelim. Dakle, moj skor prethodnih dana je fifti - fifti ali pouka je izvucena - kupuj ono sto ti se svidja i sto ti treba Freya, nemoj da si skrta. Cicije ostaju i bez para i bez lepih stvari na kraju:(
 
hvala megi,bila sam pre neki dan,ni jedne mi nisu odgovarale
ali ipak sam kupila i to dva para.nigde nisam lutala,stala ispred radnje koja sije farmerke,nasla sam odmah br
i kupila sam i cigaret farmerke i grozno mi stoje,mada mi prodavacica kaze da mi stoje super:)
valjda treba da se naviknem
 
Evo i ja da se upišem ovde posle dužeg vremena,
đošto obično kupujem uglavnom za decu, konačno malo i ja stigoh na red da se ponovim.

Sivu suknenu jaknu sa vatiranom postavom sličan ovom, samo što moj ima i kapuljaču
NOV-SIVI-KAPUTIC-ODGOVARA-VELICINAMA-M-I-L-_slika_L_1777662.jpg


Jednu lepu sivo kariranu štofanu suknju na sniženju u Modusu A kroja sličnu ovoj:
Pogledajte prilog 221423

i još kaiš crnu sa kopčom u obliku mašne, jedne crne kožne rukavice, Max Factor tečni puder i dobila uz njega gratis puder u prahu...
 
od uzbudjenja zbog farmerki zaboravih,kupila sam i podlogu za senku,kad je vec toliko hvalite i farbu za kosu

koju podlogu, gde si je kupila i koliko novaca:ceka:

je l to kao onaj prajmer(ne znam kako se pishe i mrzi me da mislim:lol:) shto stavljaju sve one cice koje kache tutorijale na yt:think:

edit:
ja da se pohvalim da nisam kupovala nishta:zgrudvanje:
msm nishta od odece, a ni ovako
trazila sam esharpu pa nisam nashla, pa sam onda otishla u moju prodavnicu materijala i namerachila se da tamo kupim neshto shto ce mi sluziti kao esharpa, ali to shto sam smislila vishe nemaz:((
pa sam onda kupila 2 parcheta materijala za 120din i jako mi se svidjaju, odsekla mi devojka po 30cm od svakog jer je to min koliko mogu da odseku i sad mi to glumi esharpu/shal :aha:

inache shto se tiche kupovine tih detalja, esharpi, djindjuva za oko vrata i narukvica..totalni sam duduk i ne umem da izaberemz:(
 
Poslednja izmena:
tu artdeco sam kupila,kutijica je tako mala,da ne vererujete,a kosta u jasminu 750 din.nanosi se u tankom sloju ,prstom,tako da ce trajati dugo.naravno da sam je odmah probala,ja imam brdo nekih jeftinih senkica za oci,koje su prelepe,ali su slabo pigmentovane i brzo nestanu sa oka.e ovo je nocas do 1 stajalo,kao kada sam stavila,a boja je kao u kutijici.
znaci isplati se
mislim da mi za skuplju sminku koju imam i ne treba,ali za ovo je super
 
u proteklih 15 dana:

1) zagasito crvena tašna na preklop. Može da se nosi u ruci a ima i dugačak kaiš. Ima rajsferšlussa velikom kićankom od resica. Predivna.-1500 din.
2) crna suknja na zeleno, braon i narandžasto lišće od kupina i bordo i ljubičaste kupine. Vooolim kupine, sećaju me na detinjstvo, raspuste i plantažu kupina u Knjaževcu. U second hand shopu za 400 dinara. Nažalost, moraće mnogo da se prepravlja-tj da se skrati do kolena i da se urade neki nabori ili neki fazon pošto je ovako samo jedan šareni džak, ali mislim da preko Kolektive izboksujem neki vaučer da mi to isprepravljaju za male pare.
3) cigla narandžasti džemper na bele romboide i tufnice u Njujorkeru za 600 dinara. Predivan sastav, menak a ni trunke sindže. U principu mi nije potreban ali je bio praktično dž.
4) prelepa haljina za proleće. Osnovna boja je bela kafa, a po sebi ima svetlo bež cvetiće na braon grančicama kao trešnjin cvet i ptičice, ustvari paunove u onoj paun-petrolej boji sa ljubičasto-bordo repovima. Haljina je u struku uska, gore ima nabore a dole je praktično skoro pa pun krug. Neki mali butik u Takovskoj je u pitanju i ima predivnih stvari.-2400din
5) opet haljina, ovaj put na cikcak prugice u fazonu Missoni šare. U Kraljice Natalije, neki turski butik ispod Mašinca. Skroz uska, osim puf rukava do lakata. Kombinacija bež, svetlo braon, tamno braon i sivoplave boje.-2200din.

hmmmm. To je to.
NE SMEM VIŠE.
Tj, do 5. februara i plate ni dinar!

Inače ne kupujem ovoliko, obično jedna do dve stvari mesečno, nego me sad vuku ova prokleta sniženja pa ne znam šta ću od sebe.
 
u proteklih 15 dana:

1) zagasito crvena tašna na preklop. Može da se nosi u ruci a ima i dugačak kaiš. Ima rajsferšlussa velikom kićankom od resica. Predivna.-1500 din.
2) crna suknja na zeleno, braon i narandžasto lišće od kupina i bordo i ljubičaste kupine. Vooolim kupine, sećaju me na detinjstvo, raspuste i plantažu kupina u Knjaževcu. U second hand shopu za 400 dinara. Nažalost, moraće mnogo da se prepravlja-tj da se skrati do kolena i da se urade neki nabori ili neki fazon pošto je ovako samo jedan šareni džak, ali mislim da preko Kolektive izboksujem neki vaučer da mi to isprepravljaju za male pare.
3) cigla narandžasti džemper na bele romboide i tufnice u Njujorkeru za 600 dinara. Predivan sastav, menak a ni trunke sindže. U principu mi nije potreban ali je bio praktično dž.
4) prelepa haljina za proleće. Osnovna boja je bela kafa, a po sebi ima svetlo bež cvetiće na braon grančicama kao trešnjin cvet i ptičice, ustvari paunove u onoj paun-petrolej boji sa ljubičasto-bordo repovima. Haljina je u struku uska, gore ima nabore a dole je praktično skoro pa pun krug. Neki mali butik u Takovskoj je u pitanju i ima predivnih stvari.-2400din
5) opet haljina, ovaj put na cikcak prugice u fazonu Missoni šare. U Kraljice Natalije, neki turski butik ispod Mašinca. Skroz uska, osim puf rukava do lakata. Kombinacija bež, svetlo braon, tamno braon i sivoplave boje.-2200din.
hmmmm. To je to.
NE SMEM VIŠE.
Tj, do 5. februara i plate ni dinar!

Inače ne kupujem ovoliko, obično jedna do dve stvari mesečno, nego me sad vuku ova prokleta sniženja pa ne znam šta ću od sebe.

jedva chekam da vidim sve ovo :klap:

bold:amen:
 
u proteklih 15 dana:

1) zagasito crvena tašna na preklop. Može da se nosi u ruci a ima i dugačak kaiš. Ima rajsferšlussa velikom kićankom od resica. Predivna.-1500 din.
2) crna suknja na zeleno, braon i narandžasto lišće od kupina i bordo i ljubičaste kupine. Vooolim kupine, sećaju me na detinjstvo, raspuste i plantažu kupina u Knjaževcu. U second hand shopu za 400 dinara. Nažalost, moraće mnogo da se prepravlja-tj da se skrati do kolena i da se urade neki nabori ili neki fazon pošto je ovako samo jedan šareni džak, ali mislim da preko Kolektive izboksujem neki vaučer da mi to isprepravljaju za male pare.
3) cigla narandžasti džemper na bele romboide i tufnice u Njujorkeru za 600 dinara. Predivan sastav, menak a ni trunke sindže. U principu mi nije potreban ali je bio praktično dž.
4) prelepa haljina za proleće. Osnovna boja je bela kafa, a po sebi ima svetlo bež cvetiće na braon grančicama kao trešnjin cvet i ptičice, ustvari paunove u onoj paun-petrolej boji sa ljubičasto-bordo repovima. Haljina je u struku uska, gore ima nabore a dole je praktično skoro pa pun krug. Neki mali butik u Takovskoj je u pitanju i ima predivnih stvari.-2400din
5) opet haljina, ovaj put na cikcak prugice u fazonu Missoni šare. U Kraljice Natalije, neki turski butik ispod Mašinca. Skroz uska, osim puf rukava do lakata. Kombinacija bež, svetlo braon, tamno braon i sivoplave boje.-2200din.

hmmmm. To je to.
NE SMEM VIŠE.
Tj, do 5. februara i plate ni dinar!

Inače ne kupujem ovoliko, obično jedna do dve stvari mesečno, nego me sad vuku ova prokleta sniženja pa ne znam šta ću od sebe.
uzivala sam citajuci,koliko sara i boja :D
 
ne mogu nešto sad da se slikam u ogledalu, nema dovoljno svetla, sve mi ružne boje ispadnu, ništa se ne vidi. A pošto je u ogledalu, mora bez blica.

Probaću da poslikam ovako na vešalici sad za vikend pa da okačim. Mada ne izgleda ništa tako dobro na vešalici koliko uživo. A i koliko se kupovalo, biće to puno slika...
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top