STA SMO SVE NAUCILI IZ LATINOAMERICKIH SERIJA???

Ako si slep, gluv, nem, nepokretan, imas sidu ili rak, velika je verovatnoca da ces se izleciti do kraja serije.
Ako si dobar, neko ce sigurno da pokusa da te ubije, ili da te stvarno ubije, ili bar da te siluje ili kidnapuje.
Ako imas dete, neko ce sigurno da ga kidnapuje.
Ako si dezurna zloca, uzdaj se u roditelje glavnog dobrice,oni veruju da si ti pravi izbor za njihovo cedo.
Nikad ne budi siguran da znas ko su ti roditelji.
Itd...
 
da mozete od madrida do marbelje stici za 15 minuta. da igrac moze uci u igru na poluvremenu pri rezultatu 4:0 za protivnicku ekipu i dati 8 golova u drugom poluvremenu. to je iz seranovih. da posle odgledane serije koja se snima u mexico cityiju, pod pretpostavkom da se u seriji radi o obicnim gradjanima meksika, mozete zakljuciti da svaki meksikanac ima firmu i zivi u vili i pritom ima jos jednu kucu u akapulku....a mi svi znamo da je mexico jedna od drzava gde vlada kriminal i siromastvo.... da ako si glavna likusa u seriji mozes leci na prugu i vezati se al ce opet tvoj dragi doci u zadnji cas i izbaviti te..... da ako si tinejdzer/ka tj imas npr 15 dina tvoja keva ne moze imati vise od 32 dine.... vrlo je moguce da imas burazera ili svecu iz ko zna kojeg braka tvoje keve i verovatno ne razgovaras s njim/njom.
 
cao svima, vidim da ste na temi o americkim filmovima pomenuli da bi bilo dobro otvoriti ovu temu, pa evo kazite sta ste sve naucili???

Ja sam naucila da ako si glavna riba u cirkusu, onda ces naslediti bogatstvo preko ne znam koje linije da bi se udala za brata blizanca onoga u koga si zaljubila a dete ce da napravi onaj prvi?!
Ako nemas poslugu, ti si sirotinja
Ako nemas neko zivopisno ime ne mos biti glavna riba u serijalu he
 
*Naucili smo da ukoliko se glavni junaci posvadjaju i razvedu/razidju,on ce naci drugu zenu i spavace s njom milion puta,a ona ce se jadna ceo zivot cuvati za svoju pravu i jedinu ljubav,i ako bude imala novog decka/muza,ona nece spavati sa njim nijednom,a on ce sve to podnositi jer je voli,ali jednog dana ce mu puci film i pokusace da je siluje,zbog toga ce se ona razici sa njim i otrcati u zagrljaj svom voljenom.......Zatim ce se ispostaviti da je ta druga zena koju je glavni lik nasao zapravo zlobnica,i ona ce za par dana poginuti,a njemu nece biti ni malo zao zbog njene smrti,iako je poslednjih 5 godina proveo ziveci sa njom i trudeci se da je zavoli:)

*Naucili smo da covek koji je slep od rodjenja moze progledati

*Naucili smo da pop moze da ti udje u kucu kad god pozeli,i da zabada nos u tudja posla kako mu se hoce

*Naucili smo da kada glavna likusa zaglavi u zatvor,nju sve ostale zatvorenice mrze,i koliko god te zatvorenice bile opasne i uticajne u zatvoru,glavna likusa ce da prebije najopasniju,i nista lose joj se nece dogoditi(osim par ogrebotina,koje su posledica toga sto je neko platio zatvorenicama da je ubiju)

*Naucili smo da bogatasi nikada ne gledaju televizor(cak i nemaju TV u kuci).....tv gledaju samo siromasni i posluga,i to gledaju sapunice,i cela porodica place zbog nemilih dogadjaja kroz koje prolaze njihovi omiljeni junaci
 

Slične teme


Back
Top