sta se u stvari desilo?

kosmopolit:
MA COVEK MOZE DA VOLI ONOLIKO PUTA KOLIKO JE SPREMAN DA OTVORI SRCE ZA DRUGE. BICE SVE OK SIGURNA SAM.

DOBRI LJUDI MORAJU DOBRO PROCI.

ne slazem se sa tobom ...
oni dobri uvek najvise stradaju ...[/quote]

PA AKO TAKO BUDES GLEDAO NA SVET IZGUBICES VOLJU ZA MNOGIM SITNICAMA KOJE ZIVOT CINE LEPSIM.

EEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJ OPTIMIZAM JE CUDO BRE....
 
Bas gadno...Verovatno se svima nama desilo nesto slicno,i pitanje je kako tad reagovati.Mislim da ne treba da ga juris,jer to onda moze imati samo kontra efekat.Sacekaj da se situacija malo smiri,da prodje neko vreme.Ako te posle toga uprkos tome sto zna kakva osecanja gajis prema njemu,ne potrazi,nemoj tugovati.Samo hrabro napred.Sto bi ja rekla "njegov gubitak".
poz.
 
Uz duzno postovanje tvog misljenja, pitam te da li mislis da su to normalne osobe? Ja ipak mislim da se neke odluke ne mogu tek tako doneti dok sediskraj nekog koga si pre sat vremena ljubio...a da ne pricam o ostalim detaljima...Ako zbog neceg treba da krivim sebe to je sto sam ovako mekog srca i dopustam da me nesredjeni u glavi zajebu...Samo primer da vidite koliko sam ja cvrst karakter i gde ce me to odvesti...Pita me prijateljica da li bi ga otkacila da mi se javi bivsi koji je stvarno bio super frajer za ovoga, a ja kazem NIKAD! ovaj covek je otkrice, ne bi mu to priredila pa da mi bivsi klekne...zar opet da bude povredjen? Pu ***** ti gusku...
 
Uz rizik da budem ispljuvana od ostalih forumasa, tvoja prva i osnovna greska je u tome sto si usla u nesto na nagovor drugih, bez svoje neke procene i misljenja , u momentu kada se tom nekom ljubavni zivot raspadao.Da li si stvarno mislila da ce neko u toj situaciji biti spreman da pocinje nesto a da prethodno jos nije zavrsio? Naravno da si mu posluzila kao melem za ranu, nije to nista cudno, da si samo malo razmislila pre svih ovih dogadjaja bilo bi ti jasno iz prve. Trebalo mu je drustvo, paznja, cisto dok ne ojaca, jer neki ljudi nisu u stanju da neke teske momente u svom zivotu provedu sami.
Da me ne shvatis pogresno, zao mi je sto se takve stvari desavaju, ali kao sto ti rece , u momentu kad si pocinjala sa njim i nisi nesto posebno osecala prema njemu, pa kad si vec bistre glave ulazila u sve to , mogla si malo bolje da sagledas celu situaciju. Naravno da paznja, cvece i ti fazoni svima prijaju ali....bolje da si mu rekla nesto u stilu aj ti lepo to rascisti sta imas pa onda da vidimo sta cemo mi da radimo ubuduce.Nadam se da ces izvuci bar neku pouku iz cele ove lose price i ne dozvoliti sebi nesto takvo da se ponovi.
Naravno da je skot sto te je zavlacio...ali ti sad od pljuvanja po njemu nemas nista. Glavu gore pa drugi put triput meri- jednom seci, odnosno proveri sve na vreme , probaj ga kako reaguje u nekim tebi bitnim situacijama , pa tek onda razmisljaj o nekom zajednickom zivotu.Naravno , sa nekim drugim.
Sretno! :wink:
 
JOVANA77:
kosmopolit:

KAKAV SI BRE TO PA VIDIS DA GA VOLI.

Realan! Veoma realan!
Glavu gore, obrisi suze, nije u tebi problem nego u njemu. Bolje ti je bez takvih foliranata. Ne treba trositi suze na njih, a kamoli zivce.
Ljubav prestaje sa vremenom, ma koliko jaka bila. Ponovo ces se zaljubiti i sve ce ti ovo biti samo ruzna uspomena koje ces se nerado secati. Zaboraviti sta se desilo neces nikada (u bukvalnom smislu), jer ne postoji "delete" opcija u mozgu. Ali ga vise neces voleti. Onda ce doci nov muskarac u tvoj zivot i vise ti nista sem njega nece biti vazno.
To je zivot. Sto pre to prihvatis to je bolje za tebe. Manje ces vremena izgubiti.
 
Verovatno se jos uvek nije razveo?
i, sad je nasao drugu (tj. trecu, petu) da joj se zali na svoji zenu,da ga tesi i "razume"...
Izvini sto sam gruba, ali ne podnosim te ozenjene sto se "Upravo razvode", i"polurazvedene"
Moja najbolja drugarica je rodila dete jednom takvom (ne slucajno, namerno ga je pravio), i dete samo sto ne podje u skolu, a on se jos razvodi.....
Naravno, cim je veza sa mojom drugaricom pocela da lici na kucu i porodicu,njemu su naglo porasle vandomske aktivnosti (sa svim propratnim, razotkrivajucim detaljima).
Ustvari, ti si mnogo dobro prosla....
 
Pomiri se sa time da on nije pravi za tebe. To sto trenutno osecas proci ce te i naci ces nekog novog. GARANTOVANO! Nisi ni prva ni poslednja kojoj se to desilo. To je normalno. Nekad to urade muskarci, nekad zene. Budi srecna sto se to desilo sad a ne za deset godina. Nije lako naci ono pravo! :)
 
:x :shock: muka mi je od prica tipa - uplasio se, on je jedna obicna ***** kada nema snage da kaze sta je...nemoj ni ti da razmisljas sta je a po mom misljenju izgleda da je sve pocelo da mu lici na brak, na nesto vec vidjeno a to verovatno nije potrebno coveku posle razvoda....ti jesi sigurno njemu posluzula da se izvuce iz krize i kao i svaka veza - vremenom standardno - mozda je ocekivao neko cudo, promenu kad ono standardno
 
Ne mora da bude on kriv ili ti kriva, mozda jednostavno nije islo. Mozda je video da ne ide pa je prekinuo na vreme. Sto ne znaci da je bio gad sto je uopste zapocinjao i ne znaci da je od pocetka mislio da te iskoristi. Nista vise ne mogu da ti kazem jer tvoj opis vaseg poslednjeg susreta ima toliko nelogicnih mesta da sam ubedjen da si neke stvari precutala tj. da nisi bila potpuno iskrena.

I jos nesto. Ja nikad za svoju zenu ne bi rekao da je "super zena jer divno kuva i perfektno mi sprema stan". Ja je jednostavno volim i nemam potrebu da nekom objasnjavam kakva je. Posebno sto glavne stvari ne bi mogao a ni hteo da pricam. Ne mislim tu samo na seks, mislim i na onaj pogled posle par dana provedenih odvojeno. Cim on o tebi prica da si super znaci da tu nema nista. I sto ga pre zaboravis, bolje za tebe. Izvini ako sam bio malo grublji.
 
hvala svima na zaista logicnim i ispravnim odgovorima...kad je covek bistre glave mnogo toga moze da razume i pojasni pa sam takva i ja kad su u pitanju tudji problemi...Desilo se da je on tip koji voli da ima razlog da se napije... a ti razlozi su uglavnom lose zene koje su ga upropastile...ja vesela i dobra koja ne prai frku nisam interesantna...ali nemam snage da se vise ganjam sa njim...sedimo u istom kaficu u razlicitim terminima...on o njoj a ja o njemu...a gazda kafica samo ubira pazar i klima glavom sa razumevanjem...budala ce uvek biti a dok je takvih bice i para...
 
Batali ga.Jureci njega samo spustas svoj nivo.Da te zeli i da mu znacis nazvao bi te 100 puta do sada.Njemu je u startu odgovaralo da te ima samo na kratko kako bi lakse prebrodio krizu u kojoj se nasao.I to je postigao i vise mu ne trebas.Potrudi se da ga zaboravis i da ne mislis o njemu.Mislim da je vreme da krenes u lov na nove tipove.Meni je svaka nova riba u necem bila bolja od prethodne :!:
 
Wow!!! Konacno je neko napisao ono bas kao s emeni desilo..s tu razliku da sam ja ona l'losha 'strana u slucaju..ja sam bio taj koji je uradio isto...samo sto nisam bio u braku,....
Da raspala se meni veza od 3 god i posle toga konacno sebi nekoa dovolio da se ensto desi..desilo se..cura je bila izvanredna...napravio sam da se oseca kao princeza...stupao u kontakte u avionu preko pilota samo da na sav razglas joj kazem da je volim...na aerodromu je bulo 101 ruzha.... i ne znam sto sev ne...To je bilo u pocetku i to je trajalo nekoliko emseci...i vec u sledecem trenutku ja sam se UPALSIO da sav onaj svet koji je vani ceka na mene a ja se opet vrzhavam...u sustina je strah ....i evo ja sam to sad shvatio..sad sam daleko od nje..sad sam sa neku koju ne volim kao nju..a aon ..ona je plakla..place...i plakace...ali je sada udata..a tu nemam vishe prava da kazem da mi je zao i da sam pogresio...ali ovde mogu.....
 
zbunjena:
Mislila sam da sam svasta dozivela...ovo zadnje mi je reklo da nisam...Ima li neko odgovor sta se u stvari dessilo...U omiljenom kaficu gde izlazim preko vlasnice sam upoznala jednog coveka koji mi se nije odmah svideo ali je on bio uporan da izadjemo...On je jako omiljen gost tu i mnogi ga vole pa su meni savetovali da se zblizim sa njim iz vise razloga. Kao prvo rekli su mi da je dobar covek pazljiv osecajan, dobar posao radi situiran i sve sto bi jednoj zeni trebalo za srecu...Rekli su mi da upravo izlazi iz jednog braka u koji je puno ulozio ali ga je ta zena razocarala jer je bila proracunata i oce da mu uzme novac...Kazu budi ok prema njemu znas dosta mu je povredjivanja i sl. Kazem u pocetku mi se nije dopadao ali sam se be naterala da se smirim i najzad budem sa nekim ko me ceni i postuje...Bio je izuzetan...odveo me je na tako divna mesta, restorane klubove, kupovao mi cvece i jednostavno mi maksimalno ugadjao...Pocela sam da padam na tu paznju i ljubav pa sam presla pomalo u nj stan gde je ziveo sam i kakko kaze cesto bio u tuzi zbog tog nerecnog braka...Razumela sam ga i sate provodila sa njim u romanticnim situacijama koje samo moze da se pozele...I upravo kada sam pomislila da se sreca najzad i meni okrenula on je jedan dan dosao u stan gde sam ga cekala sa postavljenim ruckom koji sam za njega pripremila..nervozan i pomalo smusen...Nosio je buket ruza za mene ali je izostavio poljubac i onu toplinu koji mi je uvek pokazivao. Sve vreme je cutao i ja sam mislila da je od umora da bi mi na kraju nekako grubo rekao da idemo u krevet...Poslusala sam ga prijao mi je maksimalno i kad smo se nasli tu zeleci da vodimo ljubav jednostavno je zakazao...poceo je da krivi mene govoreci da sam se stisla da se nesto foliram sta li i kad sam se ja rasplakala nije nista rekao osim da bi zeleo da bude sam i da ja idem kuci...Na pitanje zasto je takav samo je rekao da nije spreman na ozbiljnu vezu i da je najbolje da ga ostavim jer ima on dovoljno svojih briga...Odvezao me kuci i ja sam sve vreme plakala...Nijednom me vise nije pozvao a izlazi i dalje na mesto gde smo se sreli...Ja sam spremna da cekam da mu se problemi rese a on cujem i nije nesto nervozan, ne znam...Vrlo dobro zna da se tu mozemo sresti svaki cas ali kazem i dalje je tu pije i prica gluposti dok ja sedim kuci i placem pitajuci se gde sam pogresila..Pisala sam mu poruke nijednu nije odgovorio i svima kad ga pitaju prica da sam ja super zena da divno kuvam da sam mu sredila stan perfektno ali da on jednostavno nece ozbiljnu vezu jer ne moze da mi se posveti onoliko koliko treba...Ja sam sad osetila da sam ga zavolela i mnogo mi je tesko ne znajuci zasto me je odgurnuo...Dozivela sam stres...Valjda neko zna odgovor... :?: :?: :?:
Ljudi evo posle godinu dana samo da izjavim...posto doticnog i doticnu poznajem...on je otisao sa njenom prijateljicom koja je sve vreme nagovarala da ga se mane jer nije normalan...spandjali su se za novu godinu dok ga je zbunjena maksimalno izbegavala poslusavsi savete sa foruma...I sad su zajedno a kada je doticna izjavila da joj je ta nazovi prijateljica u stvari neprijatelj i da se pokazala jako jako lose ona je placuci svom nenormalnom dragom rekla da je zbunjena uznemirava i kvari im srecu :roll: A inace zbunjena se oporavila i bogami dosta naucila iz toga...A on on se dao u alkohol i svoju novu devojku olajava okolo mrzi njeno dete a nju folira kako je zena njegovog zivota...Jednom recju gad koji se seta okolo...verovatno ce negde nekad platiti ceh...ostace sam a sta ceka takve nazovi prijateljice ne znam...
 
snoshaj efendija:
inspirion:
pa kad volite tudje pare. tako vam i treba.
Konciznost i preciznost su odlika inteligentnih ljudi.
Inspirione, skidam ti kapu.
Taman sam pomislila kako je efendija ovde jedan od inteligentnijih a on ga sad bas uprska...Pa kakve pare bre...njega nema za sta pas da uhvati..Nemoj da pises nesto o cemu pojma nemas ni ti ni ovaj inspirion...Stvar je u tom glupom vasem muskom razmetanju da ste konacno nasli sve sto ste hteli a pobegnete ko P kad osetite da je to ono pravo...Sta mislis da je olajavanje odlika pravog muskarca..Pa sam sebe pocenjujes kad blatis osobu sa kojom si bio...a to ovaj nas junak odlicno radi...Zbunjena je skoro progovorila da je on u krevetu bio nula a on je odavno lupetao gluposti o njoj... nemoj me vuci za jezik...znate da se poigrate sa tudjim osecanjima i te kako a kao trazite nekog da vas voli... :evil:
 
izvini ella ali:
1)"prvo rekli su mi da je dobar covek pazljiv osecajan, dobar posao radi situiran i sve sto bi jednoj zeni trebalo za srecu"(ko o cemu, baba o ustipcima)
2)"ga pitaju prica da sam ja super zena da divno kuvam da sam mu sredila stan perfektno (STA JE ON ZAPAMTIO IZ VEZE!, i sta je ona njemu nudila. ako si krpa, nije dovoljna ako samo pare zelis.
 
Možda zvuči glupo ali ostavi da stvar legne. Vrijeme obično pokaže svoje. Možeš samo da nagađaš šta se u međuvremenu desilo u njegovom životu i u njegovoj glavi. A nešto se desilo. Možda je vaskrsla njegova stara ljubav prema ženi?! Plakanjem se ništa ne postiže. Bar dostojanstveno izađi iz svega ako ne može drugačije.
 

Back
Top