sta se u stvari desilo?

:cry: meni se desilo nesto slicno, ali mnogo blaza varijanta.. na kraju sam shvatila da ima sebicnih ljudi koji se kao pijavice prikace i crpe tudju energiju.. i zbunjena je, verujem, dobro uradila sto ga je zaboravila. Ako imas ranu, sacekaj da zaraste, pa se opet bori... oni to ne znaju. :cry:
Ali, zato treba postovati sebe.. i onda sledeci put znas.. :wink:
 
Ajde, ovaj put cu biti ozbiljan. Pricha koju si isprichala spada u

realne i moguce. Nisam citao odgovore drugih jednostavno mi je dovoljno

ovo sto si isprichala. Dakle, radi se o choveku koji je sveze napustio

zenu do koje mu je stalo. Obicno je okolina ta koja u tim trenucima tera

na ponovno zblizavanje s nekim, ne dozvoljavajuci pojedincu da se malo

opusti, istuguje, odmori od svega, razmisli i krene ispocetka. Da, mozda

si mu na tren preokrenula misli, ali sve jedno, ziveti sa nekim dugo (eh

nisi napisala koliko je bio on sa njom bez obzira na njenu proracunatost)

i tekako moze biti otezavajuca okolnost za ponovni pocetak sa nekim

novim. Podsvesno se naviknemo na partnera pa nam izgled novog moze biti

shokantan za vodjenje ljubavi, tj da izgubimo zelju. Nista novo. To je

stil zivota kojeg smo morali da se odreknemo i da pocnemo nov. Ljudima

teshko padaju promene i zato ih se plashe. NE samo menjanje partnera,

vec, i obicna selidbe iz jednog mesta u drugo moze biti frustracija.

Jednostavno, covek se nije odmorio od emotivnog udarca koji je doziveo od

te osobe. To nije mogao dugo da drzi u sebi. NE prebacuj sebi nista.

JEdnostavno si prisla osobi koja te je (pod uticajem prijatelja)

prihvatila gotovo "na silu". Pusti ga da porazmisli. E to sto si bila na

lepim mestima sa njim i sto si na cas dozivela ono o cemu si mastala me

navodi na pitanje: DA LI SI I TI PRORACUNLJIVA? Sta bi bilo da nema tih

para i da te nije vodi nigde? da li bi ti i onda bio zanimljiv? OK... NE

poznajem te i ne zelim da ti dodatno otezavam situaciju.

Tek lepo reche jedna MIMA (ona iz audicije):
NIJE BLAGO NI SREBRO NI ZLATO, VEC JE BLAGO - STA JE SRCU DRAGO...

Uh, a da ti njega pustis malo da razmisli? Znam da je tesko, ali ipak ga pusti. Zivot koji on moze da ti pruzi je ono sto si mashtala (parazitu), ali shvati ON se lomi izmedju vas dve... Sacekaj! A onda ga pozovi i popricaj sa njim o tome... Ne sa drugima ne na forum vec sa njim i SAMO SA NJIM. Mozda ga bivsha zivka (i poshto ga poznaje) te gleda da mu zivot postane pakao i da smeta ne samo u vasem slucaju... Eh, MIMA, MIMA...
:? :cry: :?
 
Mali nije lako, ali nemoj da ga pustas da razmisli. Pusti ga da ode niz vodu. Uvek ce te odbacivaqti kad mu se das na dlanu. To je ono sustinsko pitanje. Zasto uvek kad se otvoris do kraja ona druga strana se zavori i kao skoljka pocne da vodi svoj zivot
:cry:
Nemoj da ga zoves, nemoj da mu se otvoris, budi tvrd orah ako ti je stalo, i psti da prodje najmanje mesec dana ali bez komunikacije. Kad ti pridje reci mu izvinite molim Vas samo malo i pomeri ga pa prodji. I tako nekoliko puta, ali ako si jaka dovoljno da to uradis. DA na zalost to je neminovno narocito kod nas ovde jer smo jos uvek palishe na sujetnu kapislu. Ne mislim da si bila rame za plakanje. Mozda ga je zena i ostavila jer je imao nekoliko gajbi pa u svakoj po nesto. Ne znam da li ti je to palo na pamet ali you never know. Ja inace verujem duboko u ljubav i vezivanje ali isto tako draga jedna izgubljena bitka ne znaci i izgubljeni rat :wink:
 
gost0707:
Mali nije lako, ali nemoj da ga pustas da razmisli. Pusti ga da ode niz vodu. Uvek ce te odbacivaqti kad mu se das na dlanu. To je ono sustinsko pitanje. Zasto uvek kad se otvoris do kraja ona druga strana se zavori i kao skoljka pocne da vodi svoj zivot
:cry:
Nemoj da ga zoves, nemoj da mu se otvoris, budi tvrd orah ako ti je stalo, i psti da prodje najmanje mesec dana ali bez komunikacije. Kad ti pridje reci mu izvinite molim Vas samo malo i pomeri ga pa prodji. I tako nekoliko puta, ali ako si jaka dovoljno da to uradis. DA na zalost to je neminovno narocito kod nas ovde jer smo jos uvek palishe na sujetnu kapislu. Ne mislim da si bila rame za plakanje. Mozda ga je zena i ostavila jer je imao nekoliko gajbi pa u svakoj po nesto. Ne znam da li ti je to palo na pamet ali you never know. Ja inace verujem duboko u ljubav i vezivanje ali isto tako draga jedna izgubljena bitka ne znaci i izgubljeni rat :wink:

SMANJI LJUBAVNE ROMANE SA TRFIKE! ZIVOT NIJE 5 BANKI...
 
krvolok:
-Eva-:
Strvino ovo ti je sve na svom mjestu i potpuno si u pravu, ali trebalo je sve ovo otipkati...


Pa i nije !!! Vidis koliki je prored !?!
Sto se proreda tiche - Eto, da zavaram neprijatelju trag ili josh bolje: NAPAO ME VIRUS pa pishe gluposti umesto mene i ne samo to vec se i potpisuje u moje ime! Eh, a i to je bolje nego CRVENA SLOVA, manijaku! Zatim, ostavio sam prored da se ne bi moglo "citati izmedju redova" Tebi je prored problem!? Ehhh... Pa dobro... donekle si u pravu... Mozak ipak prioritet daje vizuelnom nego culima mirisa ili sluha. Tek ovo i nije tema... Word Wrap i eto reshenja... A koliko vidim ova tema kao imala preko 1100 poseta, shio mi ga Djura, pravo da vam kazem svima... Eto, u par navrata sam testirao i videh da se u proseku 50-80 "stalnih" nakachi da prochita neshto i nishta preko (uz eventualno "podsecanje" bude do 150 poseta) Smatram da ovde NEKO od "ekipe sa tjoshka" (Cica, Mica i Zorica) sastave neku lepu prichu pa kao "chitanije od Biblije". A teme se vrte periodichno pa ako neko nov pokrene prichu odmah mu zapushe usta sa odgovorom "bilo je". Pa sta? Uvek ima novih ljudi i dok se oni snadju... I ta sujeta pojedinaca (prvenstveno mislim na one sa 1-2-3 Mega poruka), Shta? shta? kao jaka fora da komntarishete tipa "glup si" "eto" "nemo ze" "bilo je" "svashta" i tako napucate 1000 poruka, reko bi chovek - vrsni struchnjak... Polako , TOLERANCIJA! BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI. (sta kaze? sta kaze?) DA KOMSIJI KRAVA BUDE ZIVA I ZDRAVA (Pa je krenuo da me bije, mislio da mu vredjam zenu)
 
Mozda se uplasio vezivanja i pobegao!Nemoj da ides vise na to mesto:manje ce te boleti,a doticni gospodin ce mozda shvatiti da li mu nedostajes ili ne,i preduzeti nesto ili nista!Ne trazi ga vise;kad juris nekog ko bezi od tebe,nikako ga ne mozes stici,uvek je u prednosti! :wink:
 

Back
Top