Sta se ovo desava?

Ne treba se sekirati.Mi srbi,uvek smo bili gubitnici - desperadosi. Mnogo se k..cimo,mnogo koketiramo sa nacionalizmom,cesto biramo lose za prijatelje.

Umesto toga,treba da se ugledamo na bolje.Na prosperitetne male zemlje,koje ne zabijaju trn u zdravu nogu.Medjutim,izgleda da nismo u stanju,da izvucemo

pouke,iz blize i dalje istorije. Kao hocemo da udjemo u evropsku uniju.??? Dobro.Ako hocemo,zasto opet iritiramo dve nauticajnije zemlje evrope.

Postavljen je spomenik Gavrilu Principu,u finansijskom parku u beogradu.To je direktno guranje,prsta u oko,tim dvema drzavama,od kojih mi,prakticno zavisimo.
 
Ne treba se sekirati.Mi srbi,uvek smo bili gubitnici - desperadosi. Mnogo se k..cimo,mnogo koketiramo sa nacionalizmom,cesto biramo lose za prijatelje.

Umesto toga,treba da se ugledamo na bolje.Na prosperitetne male zemlje,koje ne zabijaju trn u zdravu nogu.Medjutim,izgleda da nismo u stanju,da izvucemo

pouke,iz blize i dalje istorije. Kao hocemo da udjemo u evropsku uniju.??? Dobro.Ako hocemo,zasto opet iritiramo dve nauticajnije zemlje evrope.

Postavljen je spomenik Gavrilu Principu,u finansijskom parku u beogradu.To je direktno guranje,prsta u oko,tim dvema drzavama,od kojih mi,prakticno zavisimo.

grcka je u EU, bas joj je divota :kafa:

- - - - - - - - - -

Grcka = bankrot
Kina = dovidjenja sa deviznim rezervama!!
Rusija = prskavela
Norveska = nafta? prskavela
Japan = recesija


a u USA sve do jaja nikad bolje? WTF.

Ovo je ono kao kad igras monopol protiv onog ko je izmislio igricu.


http://money.cnn.com/2015/07/02/investing/china-stock-markets/index.html?iid=TL_Popular

Ti svaki dan otvaras teme o divnoj usa, sa uglavnom laznim informacijama.
Kina je pretekla USA u ekonomiji i sada je 1. na svetu, Rusija je pretrpela tezak udarac sankcija i sada se polako ali sigurno oporavlja itd.
 
Grcka = bankrot
Kina = dovidjenja sa deviznim rezervama!!
Rusija = prskavela
Norveska = nafta? prskavela
Japan = recesija


a u USA sve do jaja nikad bolje? WTF.

Ovo je ono kao kad igras monopol protiv onog ko je izmislio igricu.


http://money.cnn.com/2015/07/02/investing/china-stock-markets/index.html?iid=TL_Popular

I ja navijam za zemlju u kojoj živim, moja žena takođe.Kada igra Djoković i Federer prvenstveno za Djokovića.Ako Federer igra sa nekim drugim obavezno za Federera.Što se tiče Grčke što gore budu prošli biće bolje za Grčku,Kina treba da zahvali onom čovečuljku
koji je rekao "nije važno je mačka sura ili crna važno je da dobro lovi miševe"potpuno se slažem.Ako ćemo o Rusiji za vreme Staljingradske bitke i čizme su jeli,to ih naučilo pameti i postali vasionska sila.O ostalima nebi ali bi voleo o Srbiji jer mi je i dalje u srcu bez
obzira što sam pola veka ovdi.Da napomenem Srbija ima veliki potencijal ali treba ogromna kriza nešto kao posle prvog svetskog rata pa i drugog da ih nešto pokrene da koriste svoj potencijal a on je ogroman u to sam ubeđen.
 
Ne treba se sekirati.Mi srbi,uvek smo bili gubitnici - desperadosi. Mnogo se k..cimo,mnogo koketiramo sa nacionalizmom,cesto biramo lose za prijatelje.

Umesto toga,treba da se ugledamo na bolje.Na prosperitetne male zemlje,koje ne zabijaju trn u zdravu nogu.Medjutim,izgleda da nismo u stanju,da izvucemo

pouke,iz blize i dalje istorije. Kao hocemo da udjemo u evropsku uniju.??? Dobro.Ako hocemo,zasto opet iritiramo dve nauticajnije zemlje evrope.

Postavljen je spomenik Gavrilu Principu,u finansijskom parku u beogradu.To je direktno guranje,prsta u oko,tim dvema drzavama,od kojih mi,prakticno zavisimo.

:worth::worth:
 
Grcka = bankrot
Kina = dovidjenja sa deviznim rezervama!!
Rusija = prskavela
Norveska = nafta? prskavela
Japan = recesija


a u USA sve do jaja nikad bolje? WTF.

Ovo je ono kao kad igras monopol protiv onog ko je izmislio igricu.


http://money.cnn.com/2015/07/02/investing/china-stock-markets/index.html?iid=TL_Popular

Kratko: Sprema se 3 svetski rat kako bi se:
-pobio sto veci broj ljudi
-iz haosa nakon rata stvorila jedna svetska druzava sa centralizovanim sistemom upravljanja i kontrole
-ljudi konacno ujedinili u otpadu od Boga kao sto je to pokusao Nimrod sa gradnjom Kule.
-ocajnik sotona pokusao opravdati svoju teoriju vladavine silom "samo meni"

Ako mislis da ce npr. Australija biti postedjena razaranja gresis. Svetu predstoji jos jedan krvavi rat najveci od postanka covecanstva zbog tehnologije koju imamo. Jedini spas je u shvatanju stanja u kojem se nalazimo i okretanje Bogu (pravom Biblijskom Bogu)
 
Kratko: Sprema se 3 svetski rat kako bi se:
-pobio sto veci broj ljudi
-iz haosa nakon rata stvorila jedna svetska druzava sa centralizovanim sistemom upravljanja i kontrole
-ljudi konacno ujedinili u otpadu od Boga kao sto je to pokusao Nimrod sa gradnjom Kule.
-ocajnik sotona pokusao opravdati svoju teoriju vladavine silom "samo meni"

Ako mislis da ce npr. Australija biti postedjena razaranja gresis. Svetu predstoji jos jedan krvavi rat najveci od postanka covecanstva zbog tehnologije koju imamo. Jedini spas je u shvatanju stanja u kojem se nalazimo i okretanje Bogu (pravom Biblijskom Bogu)

Ej, dobar ti ovaj sarkazam... :D





Čekaj malo, a ti si to, ono, ozbiljno mislio? :hahaha:
 
Najozbiljnije. Videces uskoro na zalost.


I_d1c2ae_129571.jpg
 

Back
Top