Šta se krije iza povlačenja lekova koje mnogi piju?

Iskreno govorim, mozda ovo nekome zvuci veoma grubo, ali je istina.
Bolestan plod moze nastati iz dva razloga:
1. ako su roditelji bolesni
2. ako doktor nije bio pazljiv u toku porodjaja i povredi bebu...
A dete treba uciti da se zdravo hrani, takodje treba vaspirati od malena dete, lako je oblikovati detetu karakter, ali kod odraslog coveka je veoma tesko...
Da ali ljudi nisu roboti ... eto ja npr nikada nisam pusio cigare , retko pijem kafu i ne pijem preterano , popijem mesecno par piva ili nekoliko zestina.

Mislis da je to dovoljno ?

Postoje i drugi faktori...
 
Iskreno govorim, mozda ovo nekome zvuci veoma grubo, ali je istina.
Bolestan plod moze nastati iz dva razloga:
1. ako su roditelji bolesni
2. ako doktor nije bio pazljiv u toku porodjaja i povredi bebu...
A dete treba uciti da se zdravo hrani, takodje treba vaspirati od malena dete, lako je oblikovati detetu karakter, ali kod odraslog coveka je veoma tesko...
A sta mislis o povredama uopste u zivotu.Nikad niko ne razmislja sta moze da mu se desi u zivotu,a kada se desi,onda ti ne preostaje nista drugo nego injekcije i lekovi.Zato cuti i moli boga za zdravlje.
 
Da,kao moja na primer.Ti mislis da neke stvari mogu da se podnesu bez lekova.E pa ne mogu.Tako i taj Ranitidan i Ranisan su bili dobri lekovi za probleme sa zeludcom,a povukli su iha,a na stortine drugih koji vise stete nego sto pomazu prodaju i dalj.Farmaceutska mafija,gleda da skine sve lekove koji su na listi za ne placanje i uvode neke skupe,koji moraju da se kupe,a ne pomazu.Pomazu,ali da umres pre.Ti budi srecan sto ne moras da pijes lekove,ali ima veliki procenat ljudi koji ne mogu normalno da zive bez svojih lekova.
 
Da,kao moja na primer.Ti mislis da neke stvari mogu da se podnesu bez lekova.E pa ne mogu.Tako i taj Ranitidan i Ranisan su bili dobri lekovi za probleme sa zeludcom,a povukli su iha,a na stortine drugih koji vise stete nego sto pomazu prodaju i dalj.Farmaceutska mafija,gleda da skine sve lekove koji su na listi za ne placanje i uvode neke skupe,koji moraju da se kupe,a ne pomazu.Pomazu,ali da umres pre.Ti budi srecan sto ne moras da pijes lekove,ali ima veliki procenat ljudi koji ne mogu normalno da zive bez svojih lekova.

Mogu ti ljudi normalno da zive bez lekova,ali ne zele da se odreknu alkohola,cigara,kafe...
 
Mogu ti ljudi normalno da zive bez lekova,ali ne zele da se odreknu alkohola,cigara,kafe...
Gresis.Ima ljudi koje poznajem duzi deo mog zivota,a ne koriste,nista od toga sto si naveo,ali imaju probleme u zivotu koje ne mogu da rese i tu dolazi do nervoze i stresova i naravno,pocne zeludac da muci.Od trpljenja problema sa zeludcem dok otkriju kakav je problem.Bolest se rasirila na srce i tako polako otkazuje da radi normalno,jedan po jedan organ.Stresovi i povrede su najveci neprijatelji coveka.
 
Kupila keva tablete vitamina c.Popio i ja jednu i reko aj da procitam sastav,kad ono sadrzi talk.Ukucam talk u net kad on kao azbest ustvari valjda i sadrzi azbest i izaziva najgori rak pluca mezoteliom.Momentalno sam bacio te tablete kroz prozor.
Cuo sam i da u neke lekove neko pakovanje aspirina sadrzi virus side u tragovima.Valjda nas testiraju dal ce da steknemo time imunitet na sidu.A u neke tablete i sirupe pakuju autizam koji ulazi u vase spermatozoide i posle se radjaju autisticna deca
 
Hajde da ne širimo dezinfirmacije.
Talk nije azbest niti ga u normalnim uslovima sadrži.

HIV u spoljašnjim uslovima gotovo da i ne opstaje, odnosno opstaje jako kratko. Da se lekovi mogu njime kontaminirati značilo bi da se može kontaminirati i sve ostalo pa bi se prenosio dodirom, preko površina itd, kao grip npr. a svi znamo da to nije tako.

A autizam se svakako ne može "pakovati", da ne preterujemo.
 
Kupila keva tablete vitamina c.Popio i ja jednu i reko aj da procitam sastav,kad ono sadrzi talk.Ukucam talk u net kad on kao azbest ustvari valjda i sadrzi azbest i izaziva najgori rak pluca mezoteliom.Momentalno sam bacio te tablete kroz prozor.
Cuo sam i da u neke lekove neko pakovanje aspirina sadrzi virus side u tragovima.Valjda nas testiraju dal ce da steknemo time imunitet na sidu.A u neke tablete i sirupe pakuju autizam koji ulazi u vase spermatozoide i posle se radjaju autisticna deca

A tablete koje si pio do sada? Pa svaka ( i ne samo tablete nego recimo i zvakace gume) ima taj talk.
Sida u aspirinima? :zcepanje:
To testiraju samo Srblje ili 7 milijardi ljudi?
 
Kupila keva tablete vitamina c.Popio i ja jednu i reko aj da procitam sastav,kad ono sadrzi talk.Ukucam talk u net kad on kao azbest ustvari valjda i sadrzi azbest i izaziva najgori rak pluca mezoteliom.Momentalno sam bacio te tablete kroz prozor.
Cuo sam i da u neke lekove neko pakovanje aspirina sadrzi virus side u tragovima.Valjda nas testiraju dal ce da steknemo time imunitet na sidu.A u neke tablete i sirupe pakuju autizam koji ulazi u vase spermatozoide i posle se radjaju autisticna deca
Ja sam cula da turaju u tablete i neko sredstvo za debilizam;)
 
Evo o sidi u lekovima:
i domaci sajtovi su pisali kao i strani.Dosta su sajtova uklonili tu vest.Farmakomafija.Sramota


Ali ne radi se ovde o aspirinu, zapravo nikakvim tabletama, nego nekoj krvnoj plazmi.
Druga je stvar sto ljudi misle da Bayer proizvodi samo aspirin ;)
A i sam znas da se sida osamdesetih itekako dobijala iz krvne plazme.
I nemoj se bre ljutis:heart:
 

Back
Top