Шта се дешава у Македонији?

Значи за онако ладан пријем буграског татара Борисова на Илинден ти кривиш српску амбасаду ..интересантно запажање .неће то да прође у Македонији .

Македонија је увек имала најснажнији отпора према окупатору , специјално према Бугарском окупатору .

Македонију је створио ћопави бравар....итд
 
Српски обавештајне службе користећи њихови службеници у српској амбасади у Скопљу са покушали да изврше државни удар у МК када њихови плаћеника,под њихов налог су улетели у Скупштини.Сада неко мора да плаћа.

A sta su nevini Bugari radili.
 
Извини јел смо требали да допустимо да нам побију људе који су упослени у амбасади .

Дачић треба данас да се обрати поводом овог случаја .

ужасно сам забринута за Македонију .људи ствари нису наивне.
Pa sto ne pitas svog omiljenog SPS-ovca, on je bio ministar i kad su ljudi po Libiji ubijani.
 
Министар иностраних дела под хитно да да оставку због овог скандала!

Главни разлог је да је у конзулату нестало квалитетног тоалет папира па су се унервозили.
Афера тоалет папир на видику.
Службе заједничких служби затајиле у набавци.
 
Ће убију Грујчета, па зато сво особље наше амбасаде побегло из Скопје? :eek:

Је л' знаш колико то глупо звучи?

Као у осталом, свака твоја теорија.

- - - - - - - - - -



Потцењујем наше службенике?

Јеси ли била некад у општини да изивадиш извод из матичне књиге рођених, или да предаш за личну карту или на трећи начин да контактираш са нашим службеницима? Мислиш да су ови у амбасади бољи? Па гори су сто пута и неспособнији. На челу са амбасадорком.

Не знам каква је ова, али пре десет година је наш амбасадор у недељу дошао од куће да нам нешто заврши у амбасади.

А ја сам, као и ти, мислила да ћемо тамо годиновати.
 
Македонија ће да опстане,али као друга бугарска држава на Балкану.
Makedonija ce da opstane kao treca siptarska drzava i to ne u tako dalekoj buducnosti. A, deo koji bi mogao da eventualno pripadne Bugarskoj nece imati Makedonce, njih ce Bugari da izbrisu is spiska nacionalnih manjina, bas kao sto su i Grci sve Makedonce u prisvojenoj Egejskoj Makedoniji helenizovali. Propustili su da ostanu Republika i narod u uniji sa Srbijom i eventualno CG.
 
Poslednja izmena:
Makedonija ce da opstane kao treca siptarska drzava i to ne u tako dalekoj buducnosti. A, deo koji bi mogao da eventualno pripadne Bugarskoj nece imati Makedonce, njih ce Bugari da izbrisu is spiska nacionalnih manjina, bas kao sto su i Grci sve Makedonce u prisvojenoj Egejskoj Makedoniji henelizovali. Propustili su da ostanu Republika i narod u uniji sa Srbijom i eventualno CG.

Како да опстану Македонци у унији са Србима,као јужносрбијанци из Вардарске бановине? Ајде немој молим те,то је већ пробано.
 
Главни разлог је да је у конзулату нестало квалитетног тоалет папира па су се унервозили.
Афера тоалет папир на видику.
Службе заједничких служби затајиле у набавци.
Ma jok, upravo sam saznala da je glavni razlog da su ih uvanjali kako po kancelarijama svaki dan kuvaj borsch:hahaha: (: борщ)
mada je to izgleda neka ukrajinska klin corba, ali se vazi za ruski specijalitet.
 
:cool:
Опет парчате туђу државу.
А вашу разиебали Амери и Шипоси од раније.
Стоко рогата и безрепа.
Инале ријеч "стока" на македонском значи "роба".
Ако сте се увриједили, иебите се...

Pazi, tamo jesu šiptari, tatari i Branislav Nušic. Nema ničeg za Srbiju znači zid 30m visine na tu granicu kao u Palestini.
 
Како да опстану Македонци у унији са Србима,као јужносрбијанци из Вардарске бановине? Ајде немој молим те,то је већ пробано.
Ne mogu da verujem da si toliko neinteligentan i da si zaboravio da je u SFRJ postojala SR Makedonija. E, gluipog ni sveta?

- - - - - - - - - -

Dobro su se setili. Ta Makedonija nam je uvek bila rupa na putu.
Strahovito gresis. Dobar je tio narod, samo mu je rukkovodstvo s hebano.
 

Back
Top