Sta raditi

vec ti je nekako ono fina,Pa kako ti se onda dopada?
Ili ti se dopada ili ne

Drugo, sex na početku ne mora biti isti kao posle... ako uspeš da je oslobodiš, to od tebe zavisi..
u 99% slucajeva fino ne pali...gde nema trenja nema varnica...
zato se najcesce desava da ih neke glupace, kuckice pale seksualno a fine i dobre dozivljavaju kao dosadne, predvidive, bez izazova i to ih ne pali..
jbga...za takve zene treba izuzetno samosvestan muskarac koji se potaman vec iz.jebuckao da moze da ceni i voli nesto drugo...ne kazem da je to slucaj samo da je tako kod vecine...
a ona ne bi trebala zbog nikoga da glumi ono sto nije samo da bi nekome dizala tuki...
 
pointing GIF
:hehe:
 
Baš se gađate dijagnozama, jbt!
Nije proradila "hemija".Svestan si da je neko sasvim ok kao osoba, ali si takođe i svestan da nije tvoj "fah".
Sad,...šta raditi? Nije pametno ni praviti se prepametan, jer svako sebe ipak najbolje poznaje.
 
Poslednja izmena:
Ja se redovno grozim previše finih ljudi! Nekako mi je to skroz neprirodno i antipod of being sexy! Tako da imaš moju punu podršku. ?
ja ovu temu nisam razumela, ni kakva je žena, ni šta je problem, al se sećam da sam se pored nekih muškaraca osećala baš tako fino jer su mi bili sterilni :D, dok sam se pored nekih drugih osećala izazovno, pored nekih da bih sve sa njima probala, pored trećih da može da me dira a da ću ležati kao klada... eto toliki je dijapazon

ako sve ovo nije zajebancija, uraditi šta ti se mili, ne razumski nego onako iz 6. čula
 

Back
Top