Sta radite kada se osecate bedno, neispunjeno, usamljeno?

Hvala na iscrpnom savetu, mada:
1. Kako da nadjem devojku?
2. Nisam bas neki talenat za sportove, mada to za teretanu bih mogao da iskombinujem.......mozda.
3. To vec radim, citam knjige, igram igrice, vozim bajs...al ne pomaze...

1.***,nisam rekao da je lako naci devojku,ako nemas drugove i ljude preko kojih ces da upoznajes devojke:neutral:
2.ja sam skroz smotan,nemam osecaja uopste,ali zato obozavam osecaj sirove snage u rukama,tako da lepo idi u teretanu i cao zdravo,msm ja cu ici sa drugovima ovo leto,ali sam proslo isao sam,pa ako sam mogao ja,mozes i ti
izmedju ostalog kad se sredis smuvaces devojku mnogo lakse i brze
3. to i ne treba da pomaze
samo treba da predstavlja dusevnu hranu i znanje ,bas kao sto teretana treba da ti predstavlja fizicko praznjenje;)
trebas da se razvijes i fizicki i psihicki :D
 
Poslednja izmena:
a sto nebi postao serijski ubica ili manijak? Taman naplatis svima sto su te drkali u zivotu jos se proslavis u javnosti i dobijes svojih 5min slave! Zezam se nego moras da izlazis u grad i izlazis i izlazis ja kada sam promenio drustvo izlazio sam 8 meseci sam u grad i nisam se druzio ni sa kim i onda sam napravio glupost i onda sam nekim cudom se setio jednog lik kojeg sam upoznao i zvao ga da me vadi iz govana i preko njega sam upoznao ortake a u skoli sam zbog sranja se sprijateljio sa glavnim likovima i sada smo kul drugovi a pre se nismo podnosili! Mi smo bili kao ti i ti tvoji,znaci moras da pokazes da cenis sebe,moras nekog da izmlatis makar i najslabijeg, a nije to ni tako strasno,skoci ti adrenalin i nista ne osecas! Mada posto izlazis iz srednje ne brini nista naci ces drugove na fakultetu garant! Tu panjeva nema,a i ako ih ima u manjem su broju nego u srednjoj!
 
a sto nebi postao serijski ubica ili manijak? Taman naplatis svima sto su te drkali u zivotu jos se proslavis u javnosti i dobijes svojih 5min slave! Zezam se nego moras da izlazis u grad i izlazis i izlazis ja kada sam promenio drustvo izlazio sam 8 meseci sam u grad i nisam se druzio ni sa kim i onda sam napravio glupost i onda sam nekim cudom se setio jednog lik kojeg sam upoznao i zvao ga da me vadi iz govana i preko njega sam upoznao ortake a u skoli sam zbog sranja se sprijateljio sa glavnim likovima i sada smo kul drugovi a pre se nismo podnosili! Mi smo bili kao ti i ti tvoji,znaci moras da pokazes da cenis sebe,moras nekog da izmlatis makar i najslabijeg, a nije to ni tako strasno,skoci ti adrenalin i nista ne osecas! Mada posto izlazis iz srednje ne brini nista naci ces drugove na fakultetu garant! Tu panjeva nema,a i ako ih ima u manjem su broju nego u srednjoj!

lepo ti reko covek,ovo za tuce je tipicno overovski,tako da iseci to iz celog posta ,ali je sve ostalo tacno;)

kreni da izmisljas bolesne izmisljotine za protivnike i pusti ih u javnost i gledaj reakciju okoline :)
ako ovo uradis
garantujem ti da si ti mrtav covek
za manje od 2. nedelje ce neko negde da te saceka i da te razmaze po asvaltu
 
lepo ti reko covek,ovo za tuce je tipicno overovski,tako da iseci to iz celog posta ,ali je sve ostalo tacno;)


ako ovo uradis
garantujem ti da si ti mrtav covek
za manje od 2. nedelje ce neko negde da te saceka i da te razmaze po asvaltu

realno drugar ja nisam nasilan,ali kada procenim da sam ugrozen i da sigurno ce biti tuce udaram prvi pa makar poginuo,ja za drugo resenje ne znam! U njegovom slucaju ako ne kazes nista tim likovima videce da se ne branis i onda ce da te kinje,ako kazes i izjebes likove bices bijen! Sve se svodi na primitivizam! Niko nece da se druzi sa zrtvom ni sa likom koji je "luzer"! Jedina njegova alternativa je duhovitost,a ako to nema onda ***! Mada na faksu bi trebao da se uklopi,tu su vec svi zreli i nema sabana,ako se tu ne sprijatelji sa nekim onda pravac psiholog mora da ima onda neku manu sto ga koci!
 
Ja imam vec duze vreme taj problem. Naime, zivot mi je izgubio svaki smisao, usamljeniji sam vise nego ikad, depresivan...Sta da radim, tj. sta vi radite u takvim situacijama? :besna:

napijem se (msm ja pijem stalno, tako da to nije neko poseban lek)
izadjem
cimam nekog
pišem, preispitujem misli i trazim razloge svog nezadovoljstva pa pravim plan za izlecenje makar fiktivno

drustvo
ako nemas drustvo sport, kretanje
ako te mrzi onda mentalna samopomoć

ps. naravno i ***** je blagotvorna mesto društva, ukrade mi evergrin ili kakoveć misli....
 

Back
Top