ШТА РАДЕ НАСЛЕДНИЦИ СРПСКЕ КРУНЕ: Принц Александар живи са дечком!

Што, наравно- потпуно амнестира Србе из његове клике, јел? :lol:
Има ли ичега, а да нам није Загорац (недоказано) крив?
Дедер, досети се...
Ne, uvek sam tvrdio da su od ***********a gori samo Srbi koji su im se pokorili.
 
Што, наравно- потпуно амнестира Србе из његове клике, јел? :lol:
Има ли ичега, а да нам није Загорац (недоказано) крив?
Дедер, досети се...
Ne amnestira.
Nema.
 
Ova tema pokazuje u kojoj je meri europeizam samozvanih srpskih liberala i demokrata lažan.

Kada osete da im je partizanština ugrožena spremni su da stanu pod isti barjak sa espeesovskim zilotima i na sav glas arlauču diskriminatorne parole iako se to kosi sa europskim vrednostima u koje se nominalno zaklinju.
 
Ova tema pokazuje u kojoj je meri europeizam samozvanih srpskih liberala i demokrata lažan.

Kada osete da im je partizanština ugrožena spremni su da stanu pod isti barjak sa espeesovskim zilotima i na sav glas arlauču diskriminatorne parole iako se to kosi sa europskim vrednostima u koje se nominalno zaklinju.
Стоји, али исто тако се да јасно видети колико је монархистичко морално и етичко чистунство ограничено само на друге, али не и на себе... :roll:
Одсуство поштовања саговорника, са којима се не слажемо- нужно производи исти такав однос у дискусијама које се овде воде, и тај манир увредљивог обраћања неистомишљеницима је нешто што се мора уклонити из јавног дискурса одозго- на доле; будући да себе монархисти виде као супериорне у поменутим категоријама- на чему инсистирате- предлажем вам да први тај манир уклоните из модела понашања, и тиме демонстрирате и у пракси покажете како то треба спроводити...:lol:
 
И шта је било другови монархисти, да ли сте коначно утврдили ко је крив што ваш принц има извесне сексуалне склоности?Броз, Маркс, Пијаде, Слоба и његова деца, или неко трећи?
 
Steven.jpg
 
Стоји, али исто тако се да јасно видети колико је монархистичко морално и етичко чистунство ограничено само на друге, али не и на себе... :roll:
Одсуство поштовања саговорника, са којима се не слажемо- нужно производи исти такав однос у дискусијама које се овде воде, и тај манир увредљивог обраћања неистомишљеницима је нешто што се мора уклонити из јавног дискурса одозго- на доле; будући да себе монархисти виде као супериорне у поменутим категоријама- на чему инсистирате- предлажем вам да први тај манир уклоните из модела понашања, и тиме демонстрирате и у пракси покажете како то треба спроводити...:lol:
Nisam monarhista, samo se zalažem za izgradnju pozitivnih principa i kriterijuma u srpskom društvu koji isključuju otimačinu i diskriminaciju koju je jedna porodica izuzetno važna za srpsku kulturu, državnost i tradiciju trpela a i dalje trpi.

Tabosi danas spinuju priču o tome koliko oni Srbiju koštaju ali nikako da obračunaju koliko im je Srbija uzela.

Nije važan ni uzvišeni status Karađorđevića i njihovih sledbenika već to da mi moramo da naučimo da ne radimo drugima ono što ne bi smo voleli da nama rade.

Partizanština je zaboravila onaj nauk o bacanju prvog kamena ali ne moramo i mi.
 
...koliko im je Srbija uzela.
Њима Србија није ништа узела.Дошли су овде као гологузани и за 20-так година постали невероватно богати, и онда су изгубили власт и имовина коју су покрали је постала државна.
 
Њима Србија није ништа узела.Дошли су овде као гологузани и за 20-так година постали невероватно богати, и онда су изгубили власт и имовина коју су покрали је постала државна.
To je možda tako u glavama pionira koji veruju da je istorija počela uspostavljanjem a okončana raspadom SFRJ.

Stvarnost je bitno drugačija.
 
А коју су то имовину Карађорђевићи имали у Србији пре 1903 године?

- Imovina Karađorđevića je bila dokumentovana, i o njoj je vođeno detaljno knjigovodstvo. U državnim arhivima se i danas nalazi veliki broj dokumenata koji se odnosi na to. Zadužbine koje su Karađorđevići osnovali ukinute su, a imovina tih zadužbina opljačkana ili razdeljena, ili im se pravo na imovinu osporava, s pozivom da nemaju kontinuitet koji im je, pritom, zakonom ukinut. Imovina Karađorđevića je loša savest pogrešno shvaćene privilegije vlasti čije je jedini izvor revolucionarna pljačka i bezakonje; hrabrost da se sa tim raskrsti ne postoji ni danas, sedam decenija kasnije. Tu se i ne radi samo o imovini Karađorđevića, već o stavu da je država nepogrešiva, a njena moć neupitna, čak i kada čini loše. Dobitnici tog stanja nisu građani, a gubitnici jesu svi, čak i sama država. Uostalom, država je i do sada bila vlasnik sve te imovine, a šta su od toga imali građani, ja nisam uspeo da ustanovim ni posle pomenutih sedam decenija. Ako je taj stav opravdan, šta smo to mi u čitavom ovom periodu stvarno menjali, i da li su i danas Bihać i Jajce otac i mati našeg postojanja? - pita se Acović.

_______________________

Bistar čovek.
 
"Тридесетосмогодишњи Александар Карађорђевић већ годинама живи у Америци и активан је на друштвеним мрежама где често приказује на који начин се забавља, будући да воли да ужива у добром проводу и да се проводи на журкама.

Pxlk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpZN01EQV8vNTM5N2U3MTExYzg3OWVkMWNmMjA0ZDkyMDk3ODE4NmQuanBlZ5GTAs0CQgCBAAU

- Једно време је живео у Никарагви, али онда је отишао у Америку, где је отворио ресторан, а сада ради као инструктор сурфовања - ..."

9tFk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTkdFN01EQV8vNjI4MDNjMjk2MGJmOTg4OGViMDlhMWZiMzRlZmY4MTYuanBlZ5GTAs0CQgCBAAU

Александар Карађорђевић са пријатељем Џастином

caBk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWlRNN01EQV8vNDk5NTQ2MTU1NWI4ODYxNDcwNzZiYzllZjI2MzRiYTMuanBlZ5GTAs0C5ACBAAU
 
Не знам шта још треба да би се неки УВЕРИЛИ у истинитост о каквој породици се овде ради,...а тек је страшно то, што они претендују на некакву "круну", а Србија је РЕПУБЛИКА.
Од када се појавио овај снимак, дефинитиво сам сигурна да овај човек (из видеа, којег неки називају престолонаследником) са све његовом супругом и синовима не могу НИКАКО и НЕ ЗАСЛУЖУЈУ да буду следећи "српски избор"!!!
 
E, nek sam docekao pozive na pristojnost od strane monarhista....tacnije trolova "monarhista"

А ова- кисела-,иначе велики поштовалац покојног Слобе не може да издржи да нам
Краљевину не извргне руглу..како год.
Ни ти ноје,ниси ништа бољи- све дајем,комунизам не дајем-.

Јел вам то Бранко коцкица даје инструкције?
Мени није јасно, због чега имаш потребу да изливаш фекалије по људима који ти нису ништа лоше урадили?
Такође, изливање фекалија по традицији наше државе- јер да, ми смо много дуже живели у монархији него у републици.
Тужно, заиста.
Dakle, jedno ruglo od ljudi zvano monarhisti, koje je zavilo srbiju u crno kao po obicaju iz 70tih, 80tih, 90tih, poziva sve druge na pristojnost u isto vreme dok im javno kaze da su niza rasa, niza vrsta.....dok ih javno, cesto i zvanicno pljacka, ubija i decu im krade. Najgori talog srbije poziva na pristojnost sto je tako nisko, da ni mulj nije dovoljan da pokrije.
 

Back
Top