Šta očekujete sutra u 9h ispred Skupštine?

Srbin sam

Primećen član
Poruka
844
Autorska
Ja očekujem da policija neće dozvoliti prilaz Skupštini Srbije.
Doduše kada bi izašlo 100.000 Srba na ulice tada bi policija postala nemoćna.
Srbi ne shataju kolko je važno da izađu sutra valjda zato što misle da je kraj i da niko ništa ne može da promeni.
Šta mislite vi kažite dok još imate vremena.
 
Autorska
Ja očekujem da policija neće dozvoliti prilaz Skupštini Srbije.
Doduše kada bi izašlo 100.000 Srba na ulice tada bi policija postala nemoćna.
Srbi ne shataju kolko je važno da izađu sutra valjda zato što misle da je kraj i da niko ništa ne može da promeni.
Šta mislite vi kažite dok još imate vremena.

Neće se na protestima okupiti ni stotina ljudi.
 
kunst-fleck-paintball-thermobecher.jpg


🦶
 
Poslednja izmena:
Ovo bi zapravo mogla biti dobra šansa i za one opcije koji su bojkotovali izbore da izađu i da kaži neregularni izbori,pokradeni izbori,oslobodite medije stvorite uslove za fer i poštene izbore itd. ali to se po svemu sudeći neće desiti ostaće Radule sam da tera tu priču uz Noga koji je i dalje nepoznanica i ispašće na kraju da Radule tu štrajkuje jer nije prošao cenzus
 
Autorska
Ja očekujem da policija neće dozvoliti prilaz Skupštini Srbije.
Doduše kada bi izašlo 100.000 Srba na ulice tada bi policija postala nemoćna.
Srbi ne shataju kolko je važno da izađu sutra valjda zato što misle da je kraj i da niko ništa ne može da promeni.
Šta mislite vi kažite dok još imate vremena.

Nema od toga ništa kao ni do sada.
 
Vidim, neko se drznuo da pljuje Aleksandra Šapića kako je somina i budala pa prepravio brzo post, a Novi Beograd zahvaljujući njemu cveta, A. Š. kao somina je doneo više kulture građanima NBGD nego neko ko nije bio somina ali je radio samo za svoj džep i svoj ćef.
Ne podržavam nerede na ulicama Beograda, ne podržavam taj vid borbe protiv ''tiranina i diktatora'', ne podržavam da se svi pitamo sa kojom štetom i sa koliko povređenih državnih radnika za bezbednost građana će se to završiti.
Podržavam samo ljude koji imaju dovoljno mozga da shvate da odmazde ovog tipa donose samo loše stvari celoj državi, ne samo protivnicima te grupacije ljudi.
Fizički će nakupiti neku masu, ali ideološki će i dalje biti Indijanac.
Ti narod moraš da pokreneš ideološki ako misliš da napraviš promene.
Lako je bilo kome sa malo klikera i novaca da skupi fizički određen broj ljudi, mada se pokazalo da ni to nisu sposobni.
Ali, poenta je da ti ideologijom prikupiš svet, ne samo da ih fizički poređaš ispred Skupštine, ali to je viša matematika za ljude kao Srđan Nogo.
 
Vidim, neko se drznuo da pljuje Aleksandra Šapića kako je somina i budala pa prepravio brzo post, a Novi Beograd zahvaljujući njemu cveta, A. Š. kao somina je doneo više kulture građanima NBGD nego neko ko nije bio somina ali je radio samo za svoj džep i svoj ćef.
Ne podržavam nerede na ulicama Beograda, ne podržavam taj vid borbe protiv ''tiranina i diktatora'', ne podržavam da se svi pitamo sa kojom štetom i sa koliko povređenih državnih radnika za bezbednost građana će se to završiti.
Podržavam samo ljude koji imaju dovoljno mozga da shvate da odmazde ovog tipa donose samo loše stvari celoj državi, ne samo protivnicima te grupacije ljudi.
Fizički će nakupiti neku masu, ali ideološki će i dalje biti Indijanac.
Ti narod moraš da pokreneš ideološki ako misliš da napraviš promene.
Lako je bilo kome sa malo klikera i novaca da skupi fizički određen broj ljudi, mada se pokazalo da ni to nisu sposobni.
Ali, poenta je da ti ideologijom prikupiš svet, ne samo da ih fizički poređaš ispred Skupštine, ali to je viša matematika za ljude kao Srđan Nogo.
Šapić je deo sistema Vučićev indijanac reći kako Novi Beograd"cveta" zahvaljujući njemu je isto kao da kažeš da se u BG-u gradi nikad više zahvaljujući Vesiću recimo,totalno ludilo.Rekao sam da je som zato što glumi ozbiljnog lika a služi se uličnim žargonima u javnom obraćanju sa tamo ne davimo Beograd i sličnim marginalnim pojavama,znači pokazuje tu Vučićevu huligan u pokušaju crtu,ja sam na vas 10,ja imam muda ja sam neviđeno hrabar i sl. budalaštine i dečije bolesti koje nisu jadničci preležali,obisao sam jer sam napisao da će da bude poslanik sad u skupštini to sam jedino rekao ofrlje a da nisam prethodno proverio .
 
Autorska
Ja očekujem da policija neće dozvoliti prilaz Skupštini Srbije.
Doduše kada bi izašlo 100.000 Srba na ulice tada bi policija postala nemoćna.
Srbi ne shataju kolko je važno da izađu sutra valjda zato što misle da je kraj i da niko ništa ne može da promeni.
Šta mislite vi kažite dok još imate vremena.
Mozda ti jesi ili se osecas srbinom, ali je ovo post korisnika koji je pao s marsa i ne zna situaciju u srbiji...
Je l te neko obavestio da je par miliona srba glasalo za protivnike tih koji idu pred skupstinu? Kada vec pises o toj temi, autorski, valjda si negde nesto procitao?
 
Mozda ti jesi ili se osecas srbinom, ali je ovo post korisnika koji je pao s marsa i ne zna situaciju u srbiji...
Je l te neko obavestio da je par miliona srba glasalo za protivnike tih koji idu pred skupstinu? Kada vec pises o toj temi, autorski, valjda si negde nesto procitao?
A šta si ti pročitao o onom dve hiljade prijava predate sudu o prevarama na izborima? A mediji i ustavni sud ćute o tome.
 

Back
Top