Šta nedostaje?

Sloboda mi je nedostajala. Osećala sam se sputanom, kao da ne živim svoj život, već njegov. Uvek se sve vrtelo oko njega, a ja nisam tip žene koja stoji u bilo čijoj senci. Zato je i puklo. I da, zato što se usudio da omalovažava moje prijatelje i da negoduje kad hoću s njima negde da idem (a svoje čuvao k'o oči u glavi i nije se uopšte smelo da postavi pitanje s kim, kad, kada i kao on ide i druži se). Nikome ne dozvoljavam da mi se meša u prijateljstva, ma kakva da su, ma koliko se retko viđali, bilo da su muškarci ili žene. To su MOJI PRIJATELJI. I nikome ne dozvoljavam da jedne aršine primenjuje na sebe, a druge na mene. Bože moj, žena i žena, neka nađe neku poslušnu.

Eto, malo da ublažim, da se nežna srdašca ne uznemiravaju.

Pogrešan izbor definitivno, ali bar si ga se rešila na vreme. Svaka čast na tome!
Prave prijatelje treba čuvati, na žalost imam nekoliko drugarica koje su nam okrenule leđa zbog momaka/muževa, sada su toliko izolovane
da se sve vrti oko kuće i muževa (koji svoja prijateljstva čuvaju). To mi je baš teško palo za pojedine, jer znam koliko pate sada, ali neki đavo im i dalje ne da da se bore za sebe.
Pitam se šta će biti kada deca malo odrastu.

TEbi još jednom svaka čast, nadam se da će uskoro naići neki dostojan :cvet:

- - - - - - - - - -

Meni nedostaje čokolada. :rida:
Znam da nije tema, ali svakome je njegova muka najteža... :sad2:

Zašto si bez čokolade :sad2:
 
Pogrešan izbor definitivno, ali bar si ga se rešila na vreme. Svaka čast na tome!
Prave prijatelje treba čuvati, na žalost imam nekoliko drugarica koje su nam okrenule leđa zbog momaka/muževa, sada su toliko izolovane
da se sve vrti oko kuće i muževa (koji svoja prijateljstva čuvaju). To mi je baš teško palo za pojedine, jer znam koliko pate sada, ali neki đavo im i dalje ne da da se bore za sebe.
Pitam se šta će biti kada deca malo odrastu.

TEbi još jednom svaka čast, nadam se da će uskoro naići neki dostojan :cvet:

- - - - - - - - - -



:
не веруј свему што прочиташ
 

Back
Top