Šta nedostaje?

Nemam ja šta njemu da pričam, neka čita misli... :telefon:


Naša prva godišnjica braka, ja ceo dan u nekim pripremama visinskim, dolazi mm sa posla, nema pojma da je godišnjica.

Ja naravno iskipim, i počnem da sam želela da obeležimo ovako i onako kako si zaboravio?

Kaže mrtav hladan, pa ne mogu ja da ti čitam misli, da si mi lepo juče rekla ja bih nešto smislio :tiganj:

Nisam znala da l da se smejem il da plačem.

Oduvek je opušten kao mala beba.
 
Šta vam najviše nedostaje u trenutnoj vezi/braku i kako to kompenzujete ?

Nigde nije savršeno, svaka veze pogotovo brak sa decom ima svoje manjkavosti, ali ljudi ostaju zajedno.

Zanima me da li smo uvek realni u svojim očekivanjima?


tako često puta pomislim dal sam ja nenormalan pa očekujem previše, dal ima toga a ja ne vidim...al ne... uvek se ispostavi da ne
 
ma znam hahaha šalila sam se.
ono što mi nedostaje je društveni život i više kretanja i susretanja sa ljudima ali nadomeštam tako što se ovde družim ili ako se uklopim i u realu sa nekim ljudima onda idem sama ...
moj partner nije zainteresovan za susrete sa ljudima iz zabave osim za poslovne susrete, i tako je na meni ostalo da se sama organizujem

Skroz si u pravu, krsta je zakon kad nemas vremena za zive ljude!
 
Šta vam najviše nedostaje u trenutnoj vezi/braku i kako to kompenzujete ?

Nigde nije savršeno, svaka veze pogotovo brak sa decom ima svoje manjkavosti, ali ljudi ostaju zajedno.

Zanima me da li smo uvek realni u svojim očekivanjima?

Konj.
Moram kupiti konja, jbes coveka koji nema konja.
Nekad je svaki muskarac vredan pomena imao svog konja:aha:
Eto, to mi nedostaje, sa bmw-om sam nadomestio manjak interesovanja suprotnog pola, a sa konjem bi nadogradio plemenitu crtu:malav:
A upravo me bracno stanje sprrcava da kupim konja, ...da ne objasnjavam sad zasto:malav:
 
Konj.
Moram kupiti konja, jbes coveka koji nema konja.
Nekad je svaki muskarac vredan pomena imao svog konja:aha:
Eto, to mi nedostaje, sa bmw-om sam nadomestio manjak interesovanja suprotnog pola, a sa konjem bi nadogradio plemenitu crtu:malav:
A upravo me bracno stanje sprrcava da kupim konja, ...da ne objasnjavam sad zasto:malav:

:rotf: logično je zašto :zcepanje:
 
Nedostaje mi mir,koji sam imao pre tebe,nedostaje mi ljubav koju sam imao dok sam bio sa tobom.Nedostajem sebi kad sam bio bolji,nedostajes mi ti.
Ali to verovatno nikom vise ne znaci nista,osim meni.
Kazu da smo robovi samih sebe.mozda je to istina..mozda i ne.
Niko sebi sam ne stavlja okove na ruke.
 
Nedostaje mi mir,koji sam imao pre tebe,nedostaje mi ljubav koju sam imao dok sam bio sa tobom.Nedostajem sebi kad sam bio bolji,nedostajes mi ti.
Ali to verovatno nikom vise ne znaci nista,osim meni.
Kazu da smo robovi samih sebe.mozda je to istina..mozda i ne.
Niko sebi sam ne stavlja okove na ruke.

Nisam baš shvatila jesi li u vezi ili ne.
Baš si rastrzan. :confused:
 
Sloboda mi je nedostajala. Osećala sam se sputanom, kao da ne živim svoj život, već njegov. Uvek se sve vrtelo oko njega, a ja nisam tip žene koja stoji u bilo čijoj senci. Zato je i puklo. I da, zato što se usudio da omalovažava moje prijatelje i da negoduje kad hoću s njima negde da idem (a svoje čuvao k'o oči u glavi i nije se uopšte smelo da postavi pitanje s kim, kad, kada i kao on ide i druži se). Nikome ne dozvoljavam da mi se meša u prijateljstva, ma kakva da su, ma koliko se retko viđali, bilo da su muškarci ili žene. To su MOJI PRIJATELJI. I nikome ne dozvoljavam da jedne aršine primenjuje na sebe, a druge na mene. Bože moj, žena i žena, neka nađe neku poslušnu.

Eto, malo da ublažim, da se nežna srdašca ne uznemiravaju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top