Quantcast

Sta najvise fali Novom Sadu

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.421
Znam da ne smrdi, mislila sam da ode iz Novog Sada, kad joj/mu tamo ništa ne valja.
Pa meni smeta ti sto retardirani nadopani konji pisanju i kenjaju gde stignu, to što su lopovi dozvolili da se na tvrđavi odvija takva manifestacija. To što nam kej kod spomenika žrtvama racije nakon što podmladak provede veće izgleda kao deponija..

lahor

Legenda
Poruka
54.322
U poslednje vreme sam malo češće posećivala Novi Sad i nigde nisam osetiila smrad, ono što mi je "bolo" oči su javni WC-i natrkečeni tik ispod spomenika žrtvama racije, koji stoje i sada kada nema Egzita, ali valjda bolje rešenje nisu imali.

Poslednja izmena od moderatora:

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.421
Imam svako pravo da kažem šta mi smeta. A to je da je Novi Sad prljav i smrdljiv grad. Pijani kreteni zapisavaju gde stignu, par puta sam video kako ponosni roditelji čuvaju stražu dok njihova deca vrše number 2 negde u zbunju, klinci koji jedva da su postali teenegeri prepuni bobuljica bacaju pegle na sve strane, ulice prepune papira, kesa i ko zna kakvog još đubreta, stajališta za autobuse isto zapisana i prepuna opusaka... Koliko puta sam samo video ponosne roditelje kako cooliraju dok im dete baca na zemlju praznu kesu cipsa, omot od čokolade....

proka

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.583
uf uf uf

katolička porta je redovno zapišana, to je istina, svi ulazi su wc za pijanice i klince koji celu noć tu provedu, a to je sudbina i laze telečkog i td

to je veliki i stari proglem, maltene nerešiv

a opet , kako sam napisao u prethodnom postu, samo 50 do 100m dalje, kod gradske kuće postoji javni wc, podzemni sa liftom za hendikepirane

da li radi?

Сале

Buduća legenda
Poruka
42.580
Fali kanalizacija !!!! :rtfm::rtfm::rtfm: Stidim se svaki Exit od stranaca.A leti kad staneš na raskrsnice kod većih bulevara. Zlo ti je koliko smrdi.
Zlo je koliko smrde egzitaši, ta 4,5 dana Novi Sad liči kao nekad na najlon pijacu što je izgledala. Uništavaju tvrđavu, nikog nije briga, važno da se pune džepovi pojedinaca. Ta tvrđava koja je simbol grada ima da je nema.
Livada na čeneju koliko hoćeš pa tamo neka cupka i usvinjuje se do besvesti.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.421
uf uf uf

katolička porta je redovno zapišana, to je istina, svi ulazi su wc za pijanice i klince koji celu noć tu provedu, a to je sudbina i laze telečkog i td

to je veliki i stari proglem, maltene nerešiv

a opet , kako sam napisao u prethodnom postu, samo 50 do 100m dalje, kod gradske kuće postoji javni wc, podzemni sa liftom za hendikepirane

da li radi?

Ma tokom dana mozes da udjes i u Bazar i da pisas/kenjas za free...

lahor

Legenda
Poruka
54.322
Imam svako pravo da kažem šta mi smeta. A to je da je Novi Sad prljav i smrdljiv grad. Pijani kreteni zapisavaju gde stignu, par puta sam video kako ponosni roditelji čuvaju stražu dok njihova deca vrše number 2 negde u zbunju, klinci koji jedva da su postali teenegeri prepuni bobuljica bacaju pegle na sve strane, ulice prepune papira, kesa i ko zna kakvog još đubreta, stajališta za autobuse isto zapisana i prepuna opusaka... Koliko puta sam samo video ponosne roditelje kako cooliraju dok im dete baca na zemlju praznu kesu cipsa, omot od čokolade....
I dalje tvrdim da je Novi Sad čist grad. Smrada , ako i ima, ja nisam osetila, što znači da nije tako alarmantno, jer bismo i mi koji nismo rođeni u njemu i ponekad navratimo, osetili.
Pijanih kretena ima svuda, ali su ipak u manjini u odnosu na normalan svet. Tebi su problem deca koja rade ono što si naveo, dok "ponosni roditelji čuvaju stražu", a ne pominješ ponosne vlasnike pasa.Novosadski psi, za razliku od dece, verovatno svi do jednog kulturno posećuju mesta za to namenjena.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.421
dobro de, ima i toga, ali ipak manje nego što ti se čini

naš lepi grad, ima svojih mana, a koji pa nema?

novosadjani nisu takvi......
Nisam rekao da nemaju drugi gradovi mana, vec da Novi Sad nije cist grad .

Ja sam u Radnickoj ulici i vrlo dobro znam kako leti izgleda sve, pogotovo kada pijani moroni dolaze ili idu kucama nakon pijancenja.
Odes na kej da prosetas a ono deponija. pa jbt kako da nazoves mentalno retardirane kretene koji nemaju ni trunke postovanja prema necemu kao sto je taj spomenik i sta on predstavlja. Sramota. Covece na 3min peske ( i manje ) je stanica policije, zar je moguce da ih boli ona stvar toliko da tu omladinu malo dovedu u red. Ovi nesposobni komunalci znaju samo babe i dede da njakaju....

lahor

Legenda
Poruka
54.322
Nisam rekao da nemaju drugi gradovi mana, vec da Novi Sad nije cist grad .

Ja sam u Radnickoj ulici i vrlo dobro znam kako leti izgleda sve, pogotovo kada pijani moroni dolaze ili idu kucama nakon pijancenja.
Odes na kej da prosetas a ono deponija. pa jbt kako da nazoves mentalno retardirane kretene koji nemaju ni trunke postovanja prema necemu kao sto je taj spomenik i sta on predstavlja. Sramota. Covece na 3min peske ( i manje ) je stanica policije, zar je moguce da ih boli ona stvar toliko da tu omladinu malo dovedu u red. Ovi nesposobni komunalci znaju samo babe i dede da njakaju....

Kad smo već kod Radničke, bila sam i tamo, samo da vidim na početku ulice sa leve strane, jednu zelenu kapiju, iza koje su mi ostale lepe uspomene.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.421
Kad smo već kod Radničke, bila sam i tamo, samo da vidim na početku ulice sa leve strane, jednu zelenu kapiju, iza koje su mi ostale lepe uspomene.
Novi Sad jeste prljav i smrdljiv, grade zgradu nameste onaj mobilni WC odmah pored trotoara a u nekim slucajevima ljudima odmaj ispred prozora, Na svakom cosku gde se gradi je tako, sada je malo vise podnosljivo jer je hladno al leti kada prodjes pored nekog gradilista ispovracas ono sto si jeo pre 2 dana.
Znas ako kreces od Spensa jer je to pocetak sa leve strane je Sud, pored njega je prolaz za policiju pa kuca gde je bila prvo filijala KAric Banke u NS-u, sada iskreno msilimda su advokati. A ako ides od Keja ( tu ne pocinje ulica ) sa leve strane ti je ona odvratna i smrdljiva pumpa za vodu...

http://www.mojnovisad.com/vesti/kej...aliste-osvane-kao-smetliste-foto-id10120.html a ovo je taj lepi i cisti grad i divna decica, vaspitana i kulturna...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.