Sta Muskarci Znaju o Zenama

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
Tuzni_patak:
Meni se dešavalo da naletim na devojke koje ne razumeju srpski jezik....
Sa sela su ,išli smo zajedno u srednju , i priznale mi da me ništa ne razumeju ....

Onda sam prešao na teme koje razumeju....
Jedna od omiljenih je bila , da li je moguće da devojka ne oseti da si joj zavukao rukicu u gaćice....
Prvo su tvrdile da je nemoguće, a posle da je moguće.....

vidi ovog lolu

uskoro necu moci da chitam s dve ruke na tastaturi ove teme.

kao do sad sam mogla ajd
 
pa to je logicno,ako je paralizovana ili sl onda ne oseti.ako nije oseti..vidis kako su se isprsile pamecu..
to je ja mislim jer si pametan u pm pa te ne razumeju...
jel je kriterijum razumevanja zavrsena srednje skola?
onda ja nemam nikakve sanse...

a jel si ti lep?
 
Ništa ti nisi razumela vragolasta....

Obične reči koje se često koriste u književnosti , a ja ih nesvesno izricao , one nisu znale jer nemaju za njih vrednost...ali su bile dovoljno prirodne da to i kažu....
A ovo za igru da li se može desiti da devojka ne oseti da joj mladić dok je ljubi zavuče ruku u gaćice ili ne....a to je posebna igrica, svima draga....i zadnja rečenica je oslikano sazrevanje devojčice u devojku....
 
o boze...patak..jel ti stvarno mislis da je moj IQ tako nizak?

tacno je..nekad ne moze da se provali...iz razloga jer si preokupirana time kako se divno ljubi ili divno mirishe kako ti je lice puno svega ,pre osecas svoj mozak kako vristi...totalna odsutnost iz ove dimenzije
ali kasnije,nije vise tako.
pa...onda..juri one koje ne osete jer su skroz nevine,telesno i duhovno.

e sad da se popravim...moj IQ je negde na donjoj granici proseka...ponekad shmrcujem i imam te pikove
ali sam jasna
 
ZENE SA KOJIMA SE NE TREBA ZENITI

Blagajnice
"Molim, platite unapred"

Doktorke
"Sledeci molim, ko je na redu?"

Apotekarke
"Tri puta dnevno, posle jela"

Uciteljice
"Vrlo dobro, ponovite jos jednom"

Kondukterke
"Sredina guraj napred, jos ima mesta da udju i ova dva"

Telefonistkinje
"Svrsite, proslo je tri minuta"
 
Koje reci zene najvise mrze za vreme odlicnog sexa?
Duso, stigao sam!
big_smile.gif
 
MI je najbitnija...iskreno,ako je predigra dobra sam seks(kontakt P-V ) nema potrbe da traje duze od 10 minuta mozda i manje.I to je sasvim dovoljno za postizanje vrhunca.

A to nisi znao o zenama? :-D

Tako da kad zena kaze da je imala fantastican seks od 10 minuta znaj da je pre toga pod obavezno bila predigra od sat vremena.
 

Back
Top