Šta muškarci smatraju normalnim a žene im ne veruju

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.719
Imate li primer šta muškarci smatraju normalnim a žene im ne veruju?

Recimo:

"Prijatelji smo već 15 godina. Mislim da imamo ukupno tri slike zajedno."

"Moj najbolji prijatelj je zaprosio svoju devojku. Moja devojka kaže 'Kako je to uradio?' Ja pojma nemam, pretpostavljam da je kleknuo.' Pitala je kada je venčanje. Rekao sam 'Ne znam, pretpostavljam da ću dobiti pozivnicu sa datumom'."

"Onaj koga najviše zezamo je verovatno naša zvezda u grupi. Vređamo jer volimo."

"Biti prijatelj sa nekim i ne znati apsolutno ništa o njemu."

"Korišćenje šampona, balzama, sredstva za pranje tela i sredstva za pranje lica iz iste boce."

"Režim mirovanja, bukvalno ne razmišljam ni o čemu u kratkom vremenskom periodu."

1703880952389.png


ajd sad vi
 
Onda je definitivno potrebno da muškarci imaju svoje prijatelje sa kojima će moći da se tako ponašaju a da nema nikakvih posledica, ali da to rezervišu strogo za to svoje odabrano muško društvo. Žene i devojke to uglavnom ne vole. Evo, baš večeras sam razgovarala dugo sa prijateljem kojem se omaklo par sočnih psovki pa mi se izvinio, bez obzira što nisam obratila posebnu pažnju na to. Ujedno je porazgovarao telefonom sa sveštenim licem-nijedna mu bezobrazna reč nije izašla pred tim sveštenikom-dakle-ON/OFF opcija radi perfektno, i takvo ponašanje mi se izuzetno dopada.
 

Back
Top